15 Лютого, 2015

Улюблена дієта на 12 днів: 4 кроки до фігури мрії

Етапи дієти «Любимая» на 12 днів

Всі 12 діб підрозділяються на 4 рівних етапу, в які, відповідно, укладається по 3 дні. На кожен з них виділяється певний продукт, іноді обмежуваний в кількості. Як все це виглядає?

1-3 дні дієти базуються на кефірі. Жирність цього представника кисломолочної групи ролі не грає, тому вибирайте той, що Вам до смаку. Головне, щоб він був натуральним: не мав цукру та барвників, хімічних добавок. Навіть якщо це різноманітні злаки, ніби як корисні. За фактом, сенсу в них немає, а калорійність підвищують неабияк. Скільки пити кефіру в день – теж не вказується. Однак мало хто здатний перевищити обсяг в 2 л, навіть при особливій любові до продукту. Тим більше що до третього дня до нього з’являється почуття щирої ненависті.

4-6 дні запропоновано провести на курячому філе. Звичайно ж, шкіри і кісток воно позбавляється, щоб у страв на його основі не підвищувався відсоток жирності і, відповідно, калорійність. Продукт запропоновано варити або тушкувати на воді, можна навіть запекти в духовці у фользі. Але тут є неприємний нюанс, здатний і довгоочікуване м’ясо поставити поперек горла: готується курка без використання солі. Звичайно ж, інші приправи теж чіпати не можна. Максимальна поступка – ріпчаста цибулина у воду при варінні. Її було з’їдають, а викидають через 20 хв.

7-9 дні можуть повторити 1-3, а можуть пройти під знаком зелених яблук. Якщо обрано повтор, рекомендації не змінюються. Якщо хочеться різноманітності – на кожну добу набувається 1 кг наслідках зелених яблук, які з’їдаються в будь-якому вигляді. Можна просто гризти їх протягом дня, можна подрібнювати в пюре, можна запікати в духовці або мікрохвильовій печі. Ніякі доповнення до них не дозволені.

10-12 дні вважаються найважчими. Фінал дієти на 12 днів – це червоне вино і сир. Останнього за день з’їдається лише 30 г, а ось алкогольного напою вживається ціла літрова пляшка. Безумовно, такий раціон багато жінок вважають для себе неприйнятним. Тому нерідко дієта на 12 днів перетворюється на дієту на 9 днів. Або ж підприємливі особистості замінюють вино апельсиновим або смородиновим соком. Однак, не пакетірованих і присмаченим кілограмом цукру, а домашнім, свіжовичавленим.

Які результати від такої дієти?

Дієта на 12 днів - результатиБагато жінок здатні чимало перетерпіти, якщо знають, що підсумок все окупить. Чи варто мучитися і голодувати у випадку з конкретною методикою?

Судячи з відгуків про дієту на 12 днів, результати навіть при виключенні останньої фази, яка проводиться на вині та сирі, досить приємні. У дівчат, що не страждали надмірною вагою, а бажали просто скорегувати параметри, губилося 4-5 кг, не більше. Причому, тут йшла не одна лише вода, але і жирова маса, через перевагу білка в раціоні. При надмірній вазі могло ліквідуватися до 8 кг.

Однак, розповідаючи про свої результати від дієти на 12 днів, жінки згадували, що вага на 1-2 кг все ж повертався, коли здійснювався перехід на звичне харчування. Безперечно, це не дивно, якщо знову починати зловживати жирною і калорійною їжею. Однак навіть за умови простого введення вуглеводів в раціон все ж вагу трохи повзе вгору. Цього боятися не варто, оскільки якщо надалі дотримуватися своєї норми калорійності, жирова маса не додасться.

Резюмуючи вищесказане, хочеться порадити кілька разів зважити все для себе. Конкретну дієту на 12 днів назвати однією з кращих безумовно не можна, враховуючи купу її мінусів і практично єдиний плюс. Зате будь-яку з її фаз можна взяти на озброєння з метою зіштовхнути вагу з мертвої точки. Тільки це вже буде не «Любимая» дієта, а звичайна монодієта.

Дієта на 12 днів, відгукиМонодієти, навіть незважаючи на всю їх небезпечність, залишаться одними з найбільш затребуваних систем швидкого скидання ваги. Привабливість їх полягає зазвичай у вражаючих результатах і короткостроковість курсів: 3-5-7 днів – і фігура вже значно наблизилася до ідеалу. І існує кілька більш тривалих методик, які увібрали в себе відразу 2 або 3 схеми. Однією з таких є система під назвою «Любимая» – дієта на 12 днів або ж 4 етапи. Що в ній такого прекрасного, який зробив її «улюбленої» для більшості жінок – розберемо нижче.

Які принципи формують «улюблену» дієту на 12 днів?

Оскільки «Любимая» є своєрідною компіляцією з декількох більш простих монодієт, всі рекомендації і застереження, наявні в них, до цієї системи також належать. По-перше, на весь період дієти в 12 днів потрібно забути про фізичні навантаження, якщо тільки це не проста піша прогулянка довжиною в 20-30 хв. З урахуванням невисокої енергетичної цінності раціону найбільш розумним стане проведення дієти під час відпустки. В іншому випадку доведеться пережити зниження працездатності, млявість, загальмованість реакцій і мозкової діяльності, головний біль.

По-друге, наявність захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки та підшлункової залози є серйозним протипоказанням до дієти. Особливу увагу особам з підвищеною кислотністю шлунка. Крім цих хвороб не дозволять схуднути за «Коханій» і стрибки артеріального тиску, порушення серцево-судинної системи. Навіть здоровий організм, судячи з відгуків, дієту на 12 днів настільки «голодного» типу переносить не надто добре, а у менш витривалого відбувається загострення хронічних проблем. Про неприпустимість методики при грудному вигодовуванні, вагітності та стресовому періоді не варто й згадувати.

По-третє, хочеться загострити увагу на необхідності підтримувати водний баланс. Добовий об’єм спожитої рідини має нижню планку в 1,2 л, а верхній для нього не існує. Тільки варто вказати на важливий факт: вода повинна бути теплою, краще навіть кип’яченою, а не тільки що набраної з-під крана. І ніякі напої – чай, кава, соки, і т.д. – Водою не вважаються. А в конкретній дієті на 12 днів вони всі, виключаючи зелений трав’яний чай без добавок, заборонені.