15 Січня, 2015

Тонкощі масажу для схуднення живота та інших проблемних зон тіла

Щипковий масаж для живота

Отже, виділяють кілька видів самомасажу живота для схуднення: щипковий, водний, баночний або вакуумний, медовий і ручний. Техніка їх виконання практично однакова, тому ми розглянемо самий основний з них – це щипковий. Мета такої процедури полягає в Розім’яті жирових накопичень, розпрасовування шкіри і запобігання застійних явищ в організмі, а також розтяжок. Цей метод виконання можна практикувати в якості основного або підготовчого етапу під час інших видів процедури.

Щипковий масаж для схуднення живота, за відгуками багатьох фахівців, допомагає поліпшити стан усього організму, оскільки сприяє виведенню шлаків з кишечнику, наявність яких впливає на колір шкіри і роботу всіх органів. Для того щоб його виконати, вам буде потрібно:

  • лягти на спину, розслабитися і нанести на шкіру антицелюлітний або масажний засіб;
  • вхопити пальцями долоні жирові складки і, перебираючи їх, помасажувати весь живіт. З кожним новим колом щипки повинні посилюватися так, щоб по завершенню на шкірі залишилося невелике почервоніння;
  • далі постарайтеся розтерти черевну порожнину звичайним махровим рушником по колу кілька разів, після чого спокійно полежте кілька хвилин.

Щипковий масаж для схуднення живота перший час слід виконувати протягом 10-15 хвилин, але на наступних сеансах тривалість процедури повинна бути збільшена. Це дозволить вам досить швидко прибрати жирові накопичення на черевній порожнині. До речі, одночасно ви можете провести подібну процедуру і для ніг.

Простий масаж для схуднення ніг

Масаж для схуднення нігОтже, масаж для схуднення ніг також виконується легко і просто, причому для цього зовсім не обов’язково звертатися за допомогою до професійних масажистам. Всього лише потрібно запам’ятати кілька правил. Так, наприклад, процедуру для схуднення ніг завжди слід починати виконувати від щиколоток, поступово просуваючись у напрямку до талії. А зусилля важливо розподіляти рівномірно. Це допоможе вам поліпшити кровообіг і ефективніше сконцентруватися на проблемних частинах свого тіла. Також важливо попередньо провести розігрів ніг. Здійснити це можна легкими круговими рухами.

І ще кілька порад: для проведення масажу ніг обов’язково використовуйте масло або крем, а в процесі масування намагайтеся уникати сильних щипків, надмірного тиску і ударів. Так ви зможете усунути ймовірність отримання механічних травм. Саму процедуру бажано виконувати регулярно – ви привчите свої ноги до подібних маніпуляцій і зможете відчувати від цього тільки задоволення.

Техніка виконання масажу для схуднення ніг наступна:

  • круговими рухами нанесіть на шкіру масло або масажний крем, пам’ятайте, що рухатися при цьому потрібно знизу вгору;
  • добре упріться ногою і обхопіть ікру обома руками, після чого якісно помасажуйте її до появи легкого тепла;
  • виконайте аналогічні дії і для стегна;
  • подібні рухи здійсните для передньої і задньої лінії ноги, плавно переходячи на сідниці;
  • не змінюючи послідовності дій, виконайте масаж і для другої ноги.

Масаж для схуднення животаБоротьба із зайвою підшкірним жиром черевної порожнини, на сьогоднішній день є однією з найпоширеніших проблем серед чоловіків і жінок. І дуже часто буває так, що людина, не маючи надмірної ваги, обзаводитися пивним або отвисшим животом. Як правило, це свідчить про якісь порушення в організмі, які пов’язані, наприклад, з неправильним харчуванням і раціоном або ж з недавньою вагітністю. Тому багатьма фахівцями в галузі медицини та дієтології, для того щоб мати красиву і підтягнуту фігуру, рекомендується регулярно виконувати масаж для схуднення живота та інших проблемних зон. Про це ми сьогодні і поговоримо, а також розповімо, як правильно виконувати масаж живота і ніг в домашніх умовах, використовуючи прості його техніки.

Чи ефективний масаж для схуднення живота?

Чи справді можна перетворити згадану проблемну зону нашого тіла простими рухами рук? Все ті ж медики у своїх відгуках про масаж для схуднення живота, стверджують, що можна. Однак він буде ефективний лише в тому випадку, коли ваша вага не перевищує всі допустимі норми. Іншими словами, якщо у вас немає ознак ожиріння, то без дієт і фізичних навантажень за допомогою масажу ви підтягніть свою фігуру.

Що ж відбувається в нашому організмі під час даної процедури? Деякі вважають, що сеанс масажу дозволяє розбивати, так би мовити, цеглинки жиру, що знаходяться під нашою шкірою. Але насправді ефект полягає в наступному – під час масування шкіри відбувається значне посилення кровообігу і лімфотоку. А це, як відомо, сприяє прискоренню процесу спалювання підшкірного жиру. Крім того, згадана процедура дозволить вам уникнути або усунути розтяжки, ознаки целюліту і поліпшити стан самої шкіри, надаючи їй молодості, еластичності і пружності. Також, ви зможете налагодити своє травлення, що, безумовно, відіб’ється на вашому самопочутті, не кажучи про зовнішній вигляд.

Основним плюсом масажу черевної порожнини або будь-якої проблемної зони тіла, виступає можливість його проведення в домашніх умовах. При цьому ви заощадите сімейний бюджет і свій час. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з основними прийомами самомасажу для схуднення живота. І відразу ж відзначимо кілька простих правил його виконання: будь-яка техніка масажу обов’язково повинна проводитися тільки за годинниковою стрілкою, а сама процедура може здійснюватися до їжі або після закінчення 1,5-2 години після прийому їжі. Також пам’ятайте і про те, що під час сеансу ви не повинні відчувати неприємних чи больових відчуттів. А тепер більш докладно про технологію виконання.

Теги: