18 Листопада, 2015

Спорт для схуднення – займаємося в спортзалі і вдома

Заняття в спортзалі

Проблему зайвої ваги можна вирішити, якщо регулярно відвідувати спортзал. Тренер вам допоможе скласти індивідуальну програму занять, виходячи з бажаного результату і рівня підготовки. Для схуднення кожен день треба опрацьовувати різні групи м’язів, причому кожну вправу на тренажерах повторювати не менше 20 разів по три підходи. Перед початком занять потрібна розминка.

До тренування і після тренування не можна їсти, інакше ви не позбавитеся від зайвої ваги. Заняття спортом для схуднення повинні тривати не менше години. Довше займатися не треба, так як буде згоряти м’язова маса. Спортивні тренування обов’язково повинні включати аеробні та силові вправи (підтягування, віджимання). Швидкість нашого метаболізму буде вищою, якщо буде більше м’язової тканини – тоді організм спалює велику кількість калорій, що сприяє схудненню.

Тривалість занять спортом для схуднення

Для будь-яких занять спортом важлива регулярність тренувань. Походи в спортзал два-три рази на місяць або два пробіжки не принесуть результату. Щоб отримати видимий ефект від тренувань, треба займатися три-чотири рази на тиждень.

Відразу можна почати з двох тренувань на тиждень по півгодини. Через деякий час можна додати ще одне заняття і поступово збільшувати тривалість тренування. За день відпочинку між тренуваннями м’язи встигнуть відновитися.

Будь-яке заняття спортом має включати розминку і основну частину, під час якої і спалюються запаси жиру.

З усього різноманіття видів спорту для схуднення кожен зможе вибрати щось для себе.

Боротися із зайвою вагою можна різними способами, при цьому спортивні заняття – одні з найбільш значущих заходів у цій боротьбі. Регулярне виконання фізичних вправ не тільки позбавляє від зайвих кілограмів, але і розвиває мускулатуру, виправляє поставу і укріплює здоров’я в цілому. Крім того, спорт покращує настрій, заряджає бадьорістю на весь день. Сьогодні ми поговоримо про те, які види спорту найбільше підходять для зниження ваги, як і скільки треба займатися, щоб схуднути.

Види спорту для схуднення

Заняття спортом – найефективніший метод схуднення. Але яким спортом зайнятися, щоб схуднути? Одні вважають за краще активні тренування, заняття йогою або біг, інші для підтримки тіла в тонусі вибирають танці, плавання, вправи на тренажерах зі спортивними снарядами. Розповімо про кожен вид спорту:

  1. Плавання – один з найкращих видів спорту для схуднення, який зміцнює всі групи м’язів, хребет, виправляє поставу, позитивно впливає на суглоби. Плавати треба не менше півгодини тричі на тиждень, тримаючи інтенсивність і темп вправ. Перед заняттями треба обов’язково розігріти тіло – зробити кілька обертань, нахилів, присідань. У середньому за одне заняття тривалістю 40-45 хвилин можна спалити близько 400 ккал.
  2. Велоспорт – досить популярний у наш час вид спорту. При регулярних тренуваннях на тиждень не менше півгодини можна досить швидко позбутися від надмірної ваги, зміцнити й підтягти м’язи сідниць, стегон і ніг. Багато хто вважає велоспорт найкращим спортом для схуднення.
  3. Швидка ходьба – ефективний для зниження ваги і корисний для організму спорт. Швидкою ходьбою можна займатися в будь-якому місці, в будь-яку погоду. Якщо ви будете регулярно швидко ходити, то прискорите свій обмін речовин, а значить, і процес спалювання жирових запасів. Щодня треба проходити швидким кроком не менше десяти тисяч кроків, за годину такого тренування спалюється близько 200 ккал.
  4. Біг підтюпцем – альтернатива бігу і краща відповідь на питання, яким спортом зайнятися, щоб схуднути. Найбільший результат буде, якщо бігати на довгі дистанції в середньому темпі. Займатися треба не менше трьох разів на тиждень. За 30 хвилин тренувань ви втратите приблизно 600 ккал.
  5. Інші ефективні види спорту для зниження ваги – лижі, футбол, веслування, верхова їзда, танці.

Вибір кращого спорту для схуднення залежить від індивідуальних переваг людини, але що б ви не вибрали, найголовніше – займатися регулярно, прагнути схуднути і систематичні тренування поєднувати з правильним харчуванням.