28 Червня, 2014

Шейпінг для схуднення, відгуки

О, жінка, ім’я тобі самокритика! Напевно, під таким девізом проходить вже не перша тисяча років, бо кожна представниця прекрасної статі добре знає, якою має бути ідеальна фігура, і прагне до цієї мрії, змітаючи на шляху перешкоди. Хтось робить це віртуально, плануючи на дивані в максимально віддаленому майбутньому змінювати спосіб життя, а хтось переходить до екстрених заходів, таким як аеробіка або шейпінг.

Ефективність шейпінгу очевидна, враховуючи, що армія його шанувальниць зростає щодня. Більш того, сучасний шейпінг – це не просто ритмічна гімнастика, це вид спорту з професійними тренерами, змаганнями і волею до перемоги. До речі, воля – це те, що дуже знадобиться худне дамам.

Шейпінг для схуднення

Приємно те, що шейпінг був створений ленінградськими вченими, і з його допомогою готували дівчат до престижних конкурсам краси, таким, як Міс Всесвіт. Це офіційне винахід в галузі фізкультури, про що є відповідний патент, так що це вже деяка гарантія гарного результату.

Для багатьох шейпінг для схуднення – не просто спосіб домогтися стрункої фігури, але і можливість підтримки результату в майбутньому. Регулярні заняття дають нову мету, повністю змінюють образ і стиль життя, забезпечують не тільки легкість тіла, а й гарний настрій.

Якщо розібратися з етимологією, то «шейпінг» буквально означає систему вправ, спрямовану на зміну фігури. Так що мета полягає не тільки в тому, щоб стрілка на вагах сором’язливо затремтіла і смиренно поповзла назад. Тренування допоможе в прямому сенсі змоделювати ваше тіло, прибрати все зайве і додати відсутню. Красива фігура передбачає не тільки вагу, відповідний комплекції, але і пружні підтягнуті контури, красиву мускулатуру і граціозну поставу.

Займаючись, не обов’язково уявляти собі ідеальне тіло – як правило, воно перед вами. Тренери завжди підтримують себе у відмінній формі, саме тому так популярний шейпінг з Сінді Кроуфорд, який легко можна знайти і скачати в мережі для домашніх занять. Але потрібно пам’ятати, що краса – поняття відносне і суто індивідуальне.

Існує таке визначення як «шейпінг-модель». Це теоретичне поняття про ідеальну фігуру, яка відповідає окремому типу комплекції. Принадність шейпінгу полягає саме в тому, що кожен тренер підходить до своїх ученицям тільки індивідуально. Крім класичних комплексів вправ підбираються і персональні програми, а також спеціальна дієта, без якої ефективність занять стає значно нижче. Враховуються не тільки тип фігури, але і співвідношення м’язової і жирової тканини, вік, фізичні можливості і загальний стан здоров’я.

Для тих, у кого немає ніяких обмежень за станом здоров’я, прекрасно підійде система шейпінг класик. Даний комплекс вправ призначений для тренування всіх груп м’язів, дихальної системи і кровообігу. Аеробне тренування – це вагомий аргумент проти жирових відкладень, а силове навантаження допоможе сформувати красиві рельєфи.

Шейпінг будинку – вправи

І як завжди на передній план, затьмарюючи всі пориви стати досконалістю, виступає катастрофічна нестача часу. Спроба приділити собі хоч трохи уваги може потерпіти крах, але це не повинно ставити крапку на прагненні привести своє тіло в норму. Зрештою, фізичне навантаження – важлива умова гарного самопочуття і позитивного настрою, тому прийнятний варіант – шейпінг будинку.

Для самостійних занять потрібна велика сила волі, бо вже через місяць ентузіазм слабшає незалежно від того, є явні результати або їх немає. Практика показує, що досягнення стають відчутними через півроку (!) Регулярних занять.

Систематичність – єдино вірний підхід. Свою фігуру потрібно приділяти хоча б пару годин на тиждень. При цьому не можна забувати, що шейпінг харчування передбачає теж певне. Незважаючи на те, що ми будуємо гарне тіло, вуглеводно-білкова дієта спортсменів-важкоатлетів не годиться. У день тренування взагалі варто відмовитися від білка, що міститься в м’ясі, молочних продуктах або яйцях, а ось рослинна їжа підійде ідеально. Ну а в дні, вільні від тренувань, про майонезі, картоплі фрі та гамбургери теж доведеться забути.

Більш детальна система харчування складається індивідуально, як і шейпінг вправи. Їх існує величезна кількість, тому кращий варіант для самостійної тренування – підібрати комплекс серед відео в Мережі. Головне, щоб навантаження було рівномірної на верхню і нижню частину тіла. Найпопулярніші вправи: присідання і випади, віджимання, повороти і нахили з навантаженням і т.д. Головне, щоб рухи були ритмічними і виконувалися під приємну музику, а тренування починалося з розминки і завершувалася розтяжкою.

Мрія не дається просто, тому заняття шейпінгом будинку обов’язково зажадають більше зусиль. Для тренувань потрібно купити спортивну форму, зручне взуття і відповідний інвентар, а в якості мотивації прекрасно підійде власне фото в нижній білизні. Складіть чіткий графік занять, тому що організм любить впорядкованість. Якщо дотримуватися схеми не виходить, обов’язково компенсуйте пропущену тренування, перенесіть її. Відзначайте будь-який досягнутий результат, незалежно від того, обнадіює він чи засмучує, адже це дозволить не тільки радіти успіхам, але і вносити корективи в комплекс вправ.

Від того, яку мету ви переслідуєте, залежить шейпінг програма. Це може бути класичний варіант, призначений для схуднення і додання фігурі ідеальних обрисів. Але є й системи, спрямовані на терапію, які розроблені для реабілітації після травм, відновлення втраченої фізичної форми. Здорове тіло допоможе повернути і душевну рівновагу, дозволить легше провести соціальну та психологічну адаптацію.

Регулярні заняття і правильно підібрана система вправ дадуть можливість не тільки схуднути, але й підтримувати гарні форми надалі, саме тому шейпінг відгуки отримує самі захоплені. У підсумку ваша фігура знайде бажані риси і вигідно підкреслить всі переваги, подаровані природою.

Щоб шейпінг працював, важливо підтримувати єдність тренувань і дієти. Взагалі правильне харчування для схуднення ефективно саме по собі, а в поєднанні з індивідуальним комплексом фізичних вправ незмінно творить чудеса.