8 Червня, 2014

Розвантажувальний день на зеленому чаї

Розвантажувальний день на зеленому чаї

У багатьох програмах схуднення присутні розвантажувальні дні. Вони сприятливо позначаються на нашому самопочутті, на роботі кишечника, на кольорі особи і настрої. Якщо правильно підібрати для себе розвантажувальний день і регулярно його проводити, можна худнути, повільно, але стабільно.

Розвантажувальний день на зеленому чаї
поважаємо людьми, які воліють здоровий спосіб життя. Сам напій асоціюється у них зі здоров’ям, а розвантажувальні дні – з профілактикою різних захворювань.

Зелений чай – корисний продукт: у ньому міститься багато вітамінів (С, PP, B1 і B2), міді, калію, йоду, фтору, органічні кислоти. Він показаний до застосування гіпертонікам, спортсменам, а також людям, у яких є проблеми з печінкою, зубами.

За допомогою такого напою очищати організм легко і ефективно. А жінки, що страждають зайвою вагою, давно оцінили дієтичні властивості зеленого чаю: він знижує апетит і підсилює обмін речовин.

Протипоказання

Не підходить розвантажувальний день на зеленому чаї тим, хто страждає від подагри, артриту, ревматизму. Великий вміст кофеїну в зеленому чаї протипоказано людям із захворюваннями серця, вагітним і годуючим матерям.

Не рекомендується такий варіант дієти і тим, у кого є проблеми з шлунково-кишковим трактом: виразки, гастрити, коліти.

Опис розвантажувального дення на зеленому чаї

У чистому вигляді розвантажувальний день на зеленому чаї передбачає вживання до 5 чашок цього напою. Можна заварювати чай з лимоном, а можна вдобавок з’їдати пару жмень родзинок, кураги або іншого сухофрукта протягом дня.

Дозволяється крім чаю пити мінеральну воду без газів.

Щоб правильно заварити зелений чай, використовуйте воду температурою в 82-88 градусів, так як окріп руйнує всі вітаміни і псує смак напою.

На замітку

Людям без хронічних захворювань розвантажувальний день на зеленому чаї можна влаштовувати раз на тиждень або навіть частіше – до 3 днів поспіль. Це пов’язано не тільки з підвищенням ефективності «розвантаження», але і з тим, що вживання зеленого чаю підсилює імунітет, захищає серце і судини від хвороб, запобігає утворенню ракових пухлин.

Не дарма японці і китайці, які вже багато століть вживають цей напій, відрізняються міцним здоров’ям і довголіттям.