7 Червня, 2014

Розвантажувальний день на воді

Кращим способом «розвантажитися» для організму є розвантажувальний день на воді. Це найважчий, але і найефективніший варіант.

Вода, яка повністю заповнює шлунок, притуплює відчуття голоду. Органи травлення відпочивають, а процес очищення йде повним ходом: виводяться шлаки, молодіє і свіжіє шкіра, самі собою вирішуються проблеми вугрів і дрібних зморшок – вони просто зникають. І, звичайно ж, ви худнете.

Вважається, що голодування на воді – це не просто розвантажувальний день, а один з етапів природного лікування. Організм, що звільнився від токсинів, які заважають його нормальній роботі, здатний вилікуватися від багатьох недуг, у тому числі хронічних.

Розвантажувальний день на воді – швидше профілактичне голодування, яке, тим не менш, володіє серйозним оздоровчим ефектом.

Протипоказання

Як таких протипоказань до розвантажувальної програмі на воді немає, адже навіть при важких і гострих захворюваннях це голодування часом є єдиним дозволеним видом харчування.

Не слід вдаватися до цієї форми «розвантаження» лише в періоди загальної слабкості і перевтоми, людям похилого віку, а також тим, у кого відзначаються проблеми з серцевою діяльністю.

Варіанти розвантажувальних днів

У свій розвантажувальний день на воді ви можете пити тільки воду: холодну або гарячу, кип’ячену або мінеральну, боржомі або дистильовану. У воду можна додати трохи лимонного соку (на склянку води – 1 чайна ложка).

Якщо у вас немає проблем з печінкою, а також вад серця, в добу вам слід випивати від 1,5 до 2,5 л води. Якщо в організмі затримки води не буде (це можна визначити за набряків і припухлості колін: їх немає – значить, рідина не затримується), об’єм випитої води можна збільшити до 4 л.

Режим дня і спосіб життя під час такого розвантажувального дня повинен бути звичним. Більше, ніж раніше, рекомендується перебувати на свіжому повітрі. У період водного голодування не можна палити і заходити в приміщення, де є сигаретний дим.

Кип’яченій воді краще віддати перевагу мінеральну без газів.

Наступного дня після розвантажувального дня вам потрібно дотримуватися спеціальної дієти по виходу з голодування: у вашому раціоні повинні бути соки, овочі, фрукти, сир, каші, маленький шматочок несвіжого хліба. Не можна вживати сіль, яйця, гриби, рибу, м’ясо, каву.

Чим корисний розвантажувальний день на воді

Корисний такий розвантажувальний день при гострих запальних процесах у черевній порожнині, катарах шлунка і кишечника, гострих і хронічних інтоксикаціях, діабеті, подагрі, неврастенічного, при ряді хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Крім того, після одноденного голодування на воді відбувається так звана психологічне розвантаження, завдяки чому організм починає швидше очищатися і відновлюватися.

В результаті розвантажувального дня на воді активізується діяльність гіпофіза, що уповільнює процеси старіння організму.

Нарешті, при правильно організованому водному голодуванні схуднути виходить найефективніше, адже органи травлення повністю відпочивають, а організм переходить на «режим» внутрішнього харчування (саме це і дозволяє швидко скинути близько кілограма зайвої ваги).

При хорошому самопочутті влаштовувати такі розвантажувальні дні для схуднення можна 4 рази на місяць. Втім, якщо виникатиме відчуття голоду, безсоння, головний біль і безпричинний страх – не лякайтеся, це нормально.

Якщо вам сподобається ефект від розвантажувального дня, можна переходити до більш тривалих водним голоданиям. Але вони організовуються за окремою схемою, лише частково збігається зі схемою «водного» розвантажувального дня.