17 Листопада, 2015

Робимо талію, виконуючи вправи для схуднення

Комплекс вправ

Для того щоб виконувати вправи з Утяшевой, не обов’язково ходити в дорогий і модний фітнес-центр. При бажанні в інтернеті можна знайти багато відеороликів з комплексом фізичних вправ, розроблених гімнасткою. Завдяки цьому у вас є можливість щодня тренуватися в домашній обстановці.

Для більш ефективної боротьби з проблемними місцями Ляйсан Утяшева рекомендує перед початком тренувань нанести на них спеціальний антицелюлітний крем, і обгорнути харчовою плівкою. Щоб прискорити спалювання жирових клітин на животі, необхідно створити на ньому термоэффект, для цього можна замотати талію товстим вовняним шарфом або надіти утеплюючий пояс. Перед тим як приступити до виконання комплексу вправ Ляйсан Утяшевой, обов’язково проведіть розминку. Вона необхідна для запобігання травмування м’язів в процесі занять.

Тепер давайте розглянемо сам комплекс вправ для схуднення (для його виконання знадобиться килимок):

 • Сядьте на килимок, ноги покладіть поруч, рівне, шкарпетки ступень витягніть. Нахиліть тіло під кутом в 45 до підлоги, руками упріться в поверхню. Починайте по черзі, максимально високо піднімати і опускати ноги. Кожною ногою треба зробити по 8 рухів. Після чого 16 разів повторіть вправу обома ногами. На завершення 10 разів виконайте класичне вправу «Ножиці».
 • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки покладіть за голову. Підніміть верхню половину тулуба від підлоги, затримайтеся на 10 секунд у такому положенні, опустіться на килимок. Повторіть 8 разів. Для тренування косих м’язів живота в комплексі, розробленому Утяшевой, є наступне рух: вихідна поза як в попередній вправі, піднімаючи тіло над підлогою, виконуйте скручування до правого і лівого коліна по черзі. Цю вправу треба повторити 8 разів.
 • Ляжте на живіт, ноги підніміть над підлогою і зігніть в колінах, руки покладіть на потилицю. Прогніться назад, наскільки це можливо, намагаючись дотягнутися головою до кожної з ніг почергово. Зробіть так 8 разів.
 • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах так, щоб п’яти розташовувалися якомога ближче до сідниць, руками обхопіть гомілки. На вдиху втягніть прес, і підніміть таз і тулуб максимально вгору, намагаючись, щоб на підлозі залишилися тільки лопатки і стопи, затримайтеся в такому положенні на 10 секунд, опустіть тіло і сідниці на килимок. Повторіть 16 разів.
 • Ляжте на спину, коліна підтягніть до грудей, обхопіть їх руками і почніть гойдатися «вперед-назад» по підлозі протягом 2-3 хвилин.
 • Виконуючи наступне вправу з Утяшевой, ви натренуєте м’язи живота, боків і спини. Ляжте на спину, ноги рівно, носки витягнуті вперед, руки за головою на потилиці. Повільно піднімайте корпус, поки тіло не опиниться під кутом 90 градусів до поверхні підлоги, потім опускайтеся на килимок. Переверніться на правий бік, ноги повинні бути схрещені так, щоб стопа лівої ноги впиралася в підлогу. Руки залишаються за головою, піднімайте і опускайте корпус настільки високо, наскільки це можливо. Далі переверніться на живіт, ноги прямо, руки на потилиці, повільно піднімайте тулуб якомога вище. Виконайте цю вправу на лівому боці. Кожен вид підйому повторіть по 16 разів.
 • Ляжте на живіт, руки за голову, на потилицю, ноги лежать поруч, рівне. Підніміть корпус з підлоги, і, перебуваючи в такому положенні, почніть по черзі піднімати ноги, по 8 разів кожну, далі підніміть обидві ноги разом, повторіть 16 разів.

Як ми бачимо, виконувати вправи з Ляйсан Утяшевой не так вже й складно. На перших порах, звичайно, не все буде виходити як треба, а деякі вправи, можливо, ви не зможете подужати зовсім. Але якщо не зупинятися на розпочатому і продовжувати займатися, то через кілька місяців регулярних тренувань ви з радістю помітите, що тіло стає легким і струнким, а зайві кілограми і жирові відкладення на проблемних місцях поступово відходять.

Ляйсан Утяшева – знаменита гімнастка в минулому, а нині вона дуже відомий фітнес-інструктор і телеведуча. Утяшева є автором серії нестандартних вправ, спрямованих на зниження ваги. Комплекс вправ Ляйсан Утяшевой користується великою популярністю у всіх, хто бажає схуднути, стати більш гнучкими, стрункими і підтягнутими. Варто відзначити, що неспроста вправи з Утяшевой викликали такий великий інтерес у публіки, вони дійсно ефективні, це доведено багатьма дівчатами, расставшимися із зайвими кілограмами.

Особливості вправ для схуднення

Чим же так унікальні вправи з Ляйсан Утяшевой? Що їх відрізняє від безлічі інших подібних систем для схуднення? Давайте спробуємо в цьому розібратися:

 • Розроблений комплекс вправ відмінно тонізує м’язи, стимулює обмінні процеси, сприяє спалюванню зайвих калорій, він не тільки ефективно бореться з проявами целюліту, але і попереджає їх появу.
 • Для повноцінного виконання всієї серії вправ не потрібно багато часу, достатньо 20-30 хвилин в день.
 • Завдяки невеликим навантаженням на початковому етапі подужати їх зможуть навіть абсолютно не підготовлені фізично люди. З часом, поступово звикаючи до регулярного виконання вправ з Утяшевой, ви можете збільшувати тривалість та інтенсивність тренувань.
 • Розроблений комплекс не містить всім відомих, стандартних вправ. Тому він ідеально підійде тим людям, які вже намагалися схуднути за допомогою тренувань, але не досягли на цьому терені помітних результатів і кинули заняття спортом.
 • Серія вправ для схуднення з Утяшевой складена так, що вона буде по силам навіть людям з надмірною масою тіла. А поєднання регулярних тренувань з дієтичним, збалансованим харчуванням дозволить схуднути будь-якій людині.