4 Лютого, 2015

Рисова дієта

Відгуки про рисової дієти

Відгуки про рисової дієтиДумки про дієтах на основі рису досить різноманітні, однак варто відзначити, що більшість дівчат відзначають високу ефективність дієти. Труднощі пов’язані найчастіше з індивідуальною непереносимістю продукту або з неправильним підходом до схуднення в принципі, такими як:

 

  • недостатнє вживання рідини протягом курсу;
  • необґрунтоване збільшення кількості розвантажувальних днів;
  • завищені очікування від короткострокового курсу дієти.

Рисова дієта дозволяє в максимально стислі терміни і без особливих турбот позбутися кількох зайвих кілограмів. Але підходити до вирішення проблеми зайвої ваги в більш серйозних масштабах потрібно комплексно: поєднуючи здорове харчування і помірні фізичні навантаження. Швидко скинуті кілограми мають тенденцію повертатися так само швидко, як і пішли. Щоб незабаром не повертатися до пошуків швидкого та дієвого схуднення, після завершення курсу рисової дієти для схуднення в короткі терміни варто дотримуватися принципів здорового харчування та помірності.

Рисова дієтаРисова каша давно і міцно зайняла почесне місце на наших столах. І це неспроста, адже користь рису давно доведена і дієтологами, і просто прихильниками здорового способу життя. Цей незамінний джерело мікроелементів і складних вуглеводів – надійний соратник у боротьбі проти зайвих кілограмів. Рисова дієта для схуднення – один з найбільш простих і ефективних способів зробити кілька кроків назустріч ідеального тіла.

Будучи відмінним сорбентом, рис сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Однак поряд з шкідливими речовинами, він також поглинає воду, яка нашому організму життєво необхідна. Тому перше і непорушне правило рисової дієти – пити якомога більше рідини! В ідеалі кількість води, випитої за добу, повинна становити 2-2,5 літра. Якщо ваша вага перевищує 80 кілограмів, можна випивати до трьох літрів чистої води.

Рецепти рисової дієти

Існує чимало різновидів дієти на основі рисової крупи, однак найбільш поширеними є все ж розвантажувальні дні: дві склянки відвареного несолоного рису потрібно розділити на кілька прийомів їжі і вжити малими порціями протягом дня. Чисту воду можна пити без обмеження. Така розвантаження вельми корисна для організму і дозволяє всього за один день скинути від п’ятисот грамів до кілограма, однак не рекомендується проводити розвантажувальні дні частіше одного-двох разів на тиждень.

Рисова дієта на 9 днів також досить поширена. Суть методу в чергуванні вуглеводних і білкових днів: три дні в їжу вживається лише відварений рис, три наступних – відварна курка, три заключних дня – свіжі або варені овочі. Від солі і приправ протягом курсу дієти слід відмовитися повністю або мінімізувати їх вживання. Протягом всього циклу потрібно пити воду без будь-яких обмежень. Даний рецепт рисової дієти дозволяє скинути від двох до чотирьох кілограмів за весь цикл, не вдаючись ні до яких радикальних заходів. Варто відзначити, що переноситься рисова дієта на 9 днів непросто, і повторювати її частіше, ніж раз на два-три місяці, дієтологи не радять.

Одним з найбільш жорстких варіантів рисової дієти, за деякими відгуками, є безперервний цикл з семи розвантажувальних днів. Для того, щоб переносилася розвантажувальна тиждень трохи простіше, можна включити в щоденний раціон склянку нежирного кефіру, йогурту або ряжанки. Також у зазначений період потрібно слідкувати за регулярністю випорожнень і у разі виникнення проблем негайно відмовитися від такого жорсткого варіанту дієти на користь більш простого.

Теги: