Відгуки про рисової дієти

Відгуки про рисової дієтиДумки про дієтах на основі рису досить різноманітні, однак варто відзначити, що більшість дівчат відзначають високу ефективність дієти. Труднощі пов’язані найчастіше з індивідуальною непереносимістю продукту або з неправильним підходом до схуднення в принципі, такими як:

 

  • недостатнє вживання рідини протягом курсу;
  • необґрунтоване збільшення кількості розвантажувальних днів;
  • завищені очікування від короткострокового курсу дієти.

Рисова дієта дозволяє в максимально стислі терміни і без особливих турбот позбутися кількох зайвих кілограмів. Але підходити до вирішення проблеми зайвої ваги в більш серйозних масштабах потрібно комплексно: поєднуючи здорове харчування і помірні фізичні навантаження. Швидко скинуті кілограми мають тенденцію повертатися так само швидко, як і пішли. Щоб незабаром не повертатися до пошуків швидкого та дієвого схуднення, після завершення курсу рисової дієти для схуднення в короткі терміни варто дотримуватися принципів здорового харчування та помірності.

Рисова дієтаРисова каша давно і міцно зайняла почесне місце на наших столах. І це неспроста, адже користь рису давно доведена і дієтологами, і просто прихильниками здорового способу життя. Цей незамінний джерело мікроелементів і складних вуглеводів – надійний соратник у боротьбі проти зайвих кілограмів. Рисова дієта для схуднення – один з найбільш простих і ефективних способів зробити кілька кроків назустріч ідеального тіла.

Будучи відмінним сорбентом, рис сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Однак поряд з шкідливими речовинами, він також поглинає воду, яка нашому організму життєво необхідна. Тому перше і непорушне правило рисової дієти – пити якомога більше рідини! В ідеалі кількість води, випитої за добу, повинна становити 2-2,5 літра. Якщо ваша вага перевищує 80 кілограмів, можна випивати до трьох літрів чистої води.

Рецепти рисової дієти

Існує чимало різновидів дієти на основі рисової крупи, однак найбільш поширеними є все ж розвантажувальні дні: дві склянки відвареного несолоного рису потрібно розділити на кілька прийомів їжі і вжити малими порціями протягом дня. Чисту воду можна пити без обмеження. Така розвантаження вельми корисна для організму і дозволяє всього за один день скинути від п’ятисот грамів до кілограма, однак не рекомендується проводити розвантажувальні дні частіше одного-двох разів на тиждень.

Рисова дієта на 9 днів також досить поширена. Суть методу в чергуванні вуглеводних і білкових днів: три дні в їжу вживається лише відварений рис, три наступних – відварна курка, три заключних дня – свіжі або варені овочі. Від солі і приправ протягом курсу дієти слід відмовитися повністю або мінімізувати їх вживання. Протягом всього циклу потрібно пити воду без будь-яких обмежень. Даний рецепт рисової дієти дозволяє скинути від двох до чотирьох кілограмів за весь цикл, не вдаючись ні до яких радикальних заходів. Варто відзначити, що переноситься рисова дієта на 9 днів непросто, і повторювати її частіше, ніж раз на два-три місяці, дієтологи не радять.

Одним з найбільш жорстких варіантів рисової дієти, за деякими відгуками, є безперервний цикл з семи розвантажувальних днів. Для того, щоб переносилася розвантажувальна тиждень трохи простіше, можна включити в щоденний раціон склянку нежирного кефіру, йогурту або ряжанки. Також у зазначений період потрібно слідкувати за регулярністю випорожнень і у разі виникнення проблем негайно відмовитися від такого жорсткого варіанту дієти на користь більш простого.