26 Травня, 2014

Рідкісні для схуднення: опис, відгуки та коментарі

Рідкісні є одним з перших російських препаратів в області зниження ваги і ставиться він до нового покоління сучасних препаратів, що надають центральне дію. Головне діюча речовина препарату – це сибутрамін.

На даний момент сибутрамін – це єдина речовина, яка офіційно дозволено до використання для лікування такого захворювання, як ожиріння шляхом центральної дії. І не варто дивуватися тому, що кількість медичних препаратів, у складі яких головною діючою речовиною є сибутрамін, постійно збільшується. Склад цих препаратів практично ідентичний. Різниця полягає виключно в ціні. Чим більше розкручений препарат- тим вище ціна. Найвідомішим препаратом з цієї групи є німецький препарат Меридіа. Російським аналогом цього препарату, причому ні в чому йому не поступається, є препарат Рідкісні. Вартість Редуксин приблизно на 30% нижче вартості Меридіа.

На чому грунтується дія Редуксин? Почнемо з того, що даний препарат має подвійну дію. Насамперед, він знижує апетит. На тривалий час створюється відчуття ситості, що призводить до зменшення обсягів їжі, що з’їдається. А, отже, і до зменшення ваги. Друге не менше корисна дія Редуксин – це збільшення енергетичних витрат організму, що теж значною мірою прискорює процес схуднення.

Варто зауважити, що швидкість зменшення ваги при проходженні курсу прийому Редуксин є оптимальною і становить від? кг до 1 кг протягом 7 днів. Протягом прийому людина змінює свої харчові звички, у нього з’являється звичка менше їсти, а значить, що і після припинення вживання препарату вага буде постійним тривалий час.

Крім свого безпосереднього призначення, спрямованого на боротьбу із зайвою вагою, Рідкісні знижує рівень холестерину в організмі, нормалізує рівень глюкози в крові, а так само рівень сечової кислоти.

Рідкісні випускається в капсулах двох видів, відмінність між ними полягає тільки в дозуванні в них сибутраміну – по 10 і 15 мг. Рідкісні приймається по одній капсулі 1 раз на добу. Прийом препарату не залежить від того приймали Ви їжу чи ні. Клінічні дослідження препарату показали, що він має високу ефективність при малій ймовірності виникнення та мінімальної вираженості побічних дій. Рідкісні не викликає звикання або залежності при тривалому прийомі.

Побічні ефекти при прийомі Редуксин

Під час проходження курсу прийому Редуксин побічні дії хоч і зустрічаються, але вони зовсім слабо виражені. Дуже рідко пацієнти скаржаться на незначне підвищення артеріального тиску, збільшення частоти пульсу, нудоту, поява сухості в роті. Всі ці неприємні відчуття є наслідком адаптації організму до даного препарату і не мають на увазі припинення прийому.

Протипоказання для прийому Редуксин

Як і у будь-якого медичного препарату, у Редуксин є ряд своїх протипоказань. Насамперед, до протипоказань відноситься артеріальна гіпертензія, так як серед побічних дій препарату позначений зростання артеріального тиску.

Забороняється вживати Рідкісні людям з хронічними захворюваннями печінки і нирок, тому що даний засіб метаболізується в печінці, а виводиться з організму нирками, людям з серцево-судинними захворюваннями (аритмія, тахікардія, серцева недостатність, захворювання коронарних артерій). Обов’язково, перед тим як купити Рідкісні – проконсультуйтеся у лікаря. Тільки кваліфікований фахівець допоможе Вам уникнути небажаних наслідків.