15 Лютого, 2015

Про що говорять лікарі у відгуках про дієти на 3 дні?

Відгуки про банановій дієті на 3 дні

Бананова дієта на 3 дні, відгукиПро банановій дієті на 3 дні відгуки зустрічаються як позитивні, так і негативні. Вона вважається однією з найбільш популярних методик схуднення, яка за короткий проміжок часу дозволяє знизити свою вагу на 3-4 кг. насправді банани рекомендується вживати щодня, не побоюючись при цьому загострень виразок шлунка та гастритів. Оскільки канадськими вченими було доведено, ці фрукти здатні стимулювати виділення слизу в шлунку, оновлюючи при цьому епітелій його стінок і захищаючи від пошкоджень.

Банани багаті калієм, який надає сечогінний і послаблюючий вплив, що у свою чергу активізує природне очищення організму. Також поліпшується робота серцево-судинної системи нормалізується водно-сольовий баланс. Крім того, в бананах міститься магній. Він сприяє зниженню збудливості нервової системи людини.

Позитивні відгуки про банановій дієті на 3 дні висловлюються людьми, які повністю дотримувалися всіх правил і чітко дотримувалися інструкції. А у протилежних випадках відзначався швидкий повернення пішов ваги. Причина цього – неправильний вихід з дієти.

Рисова дієта на 3 дні: відгуки фахівців

Про рисової дієти на 3 дні відгуки також зустрічаються різні. Багато лікарі говорять про те, що така система харчування досить жорстка і голодна. Однак результати завжди ефективні. Важливим моментом, на який вказують медичні фахівці, виступає правильне приготування крупи. Інакше можна завдати істотної шкоди своєму здоров’ю.

Щоб під час дотримання дієти не виникало запорів, необхідно вживати чаї на основі проносних трав і багато рідини. А меню рекомендується доповнювати різними видами сухофруктів. Тоді ви зможете усувати відчуття голоду і витримати дієту до кінця.

Багато людей у своїх відгуках про рисової дієти на 3 дні рекомендують пити рідину, яка залишається після приготування крупи. Вона добре очищає кишечник і нормалізує його роботу.

Кефірна дієта на 3 дні: відгуки та рекомендації

Лікарі про кефірної дієті на 3 дні у відгуках залишають багато застережень. Оскільки вважають, що така система харчування може застосовуватися в якості розвантажувального дня у складі повноцінної професійної дієти. Справа в тому, що в кефірі містяться не тільки бактерії, але і гриби, які сприяють процесу спиртового бродіння. Якщо молочний продукт пити щодня в помірних дозах, небезпека формування гастритів мінімальна. Але якщо вживати молочний продукт цілий день і більше, спирт може почати руйнувати стінки шлунка. А це призведе до гастриту.

Також медичні фахівці в своїх відгуках про кефірної дієті кажуть, щоб отримати ефективні результати, важливо чітко дотримуватися триденне меню. І категорично не рекомендують у цей період займатися спортом.

Відгуки про модельної дієті на 3 дні

Слід зазначити, модельна дієта на 3 дні за відгуками схудлих людей також заслуговує уваги. Результати у втраті ваги складуть 3 кг. Однак, багато медичні фахівці не згодні з такими показниками. Оскільки вважають, що для безпечного схуднення на 3 кг буде потрібно набагато більше днів. І пояснюють це з наукової точки зору.

Справа в тому, що 1 кг підшкірного жиру – це приблизно 6000-9000 ккал. І якщо за день ви використаєте 600 ккал, а витратите 1400, то піде всього лише 800 ккал. А це складе всього 90 г підшкірного жиру. За 3 дні дані показники стануть 270 г, але не 3 кг.

Кефірна дієта на 3 дні відгукиМедичні фахівці у відгуках про дієти на 3 дні наводять велику кількість корисної інформації. На її основі кожен з нас зможе зробити свої висновки і прийняти правильне рішення – чи заслуговує певна система живлення нашої уваги, а також які наслідки і результати можуть виникати після її дотримання. Крім того, відгуки лікарів завжди свідчать про ефективність і безпеку тієї чи іншої дієти.

Так що ж таке дієта на 3 дні? У чому полягають її головні принципи харчування, і яких наслідків слід очікувати після її застосування? У сьогоднішній темі ми спробуємо разом з вами розглянути відгуки фахівців про деяких дієтах на 3 дні і з’ясувати всі тонкощі схуднення за їх правилами.

Що являють собою триденні дієти?

Спочатку слід зазначити, що про дієти на 3 дні відгуки медичних фахівців є різні, як позитивні, так і негативні. І щоб правильно їх тлумачити, треба мати загальне уявлення про суть або принципи харчування даних методик. Тому почнемо з самого головного. Швидкі дієти або дієти на 3 дні належать до жорстких раціонів. Як правило, вони застосовуються тільки в екстрених випадках і більше схожі на затяжний розвантажувальний день. І, безумовно, тут треба розуміти, що схуднення в такі терміни в основному відбувається тільки за рахунок виведення з організму зайвої рідини.

Іншими словами, дієти на 3 дні не спрямовані на те, щоб прискорювати метаболізм. Оскільки їх дуже низький по калорійності раціону призводить організм у шок. І після закінчення такої дієти існує велика вірогідність ще більшого накопичення жирових відкладень. Тому продовжувати терміни таких методик дієтологи категорично не рекомендують. Так і після їх завершення варто обмежити свій щоденний раціон, відмовившись від надмірностей у їжі.

Ті ж медичні фахівці в своїх відгуках про дієти на 3 дні вказують, активізувати процес метаболізму в організмі можна за рахунок фізичних навантажень. Адже помірний раціон і правильні заняття спортом – оптимальний варіант для регулювання ваги. А результати при цьому надійні й тривалі.

Основною перевагою дієт на 3 дні виступає зменшення об’єму шлунку. А раціон, як правило, складається з риби нежирних сортів, пісного м’яса і овочів. До того ж, дотримуючись подібні дієти, рекомендується приймати вітамінні комплекси. Це допоможе зберегти не тільки красу, але і ваше здоров’я. По закінченні дієт на 3 дні відбувається поступове повернення до звичайного харчування. Розглянемо більш докладно відгуки медичних фахівців про бананової, рисової, кефірної і модельної дієті.

Теги:
Comments are closed.