14 Січня, 2015

Правильна мотивація і настрій на схуднення – це 90% вашого успіху на шляху до ідеального тіла!

Настрій на схуднення від Ситіна

Настрій Ситіна на схудненняЗакріпити і отримати ще більшу психологічну мотивацію вам допоможе настрій Ситіна на схуднення. Георгій Миколайович створив цілий ряд таких установок, серед яких можна виділити, так би мовити, змови на загальне омолодження та оздоровлення організму, на жіночу або чоловічу силу та інше. У процесі їх створення він спирався на вчення Павлова про зв’язок мови з підсвідомістю. Оскільки за допомогою такої взаємодії з’являється можливість управляти практично всіма процесами в організмі. Сам настрій на схуднення можна читати вголос або слухати, головне, щоб тон був твердим і досить доброзичливим.

Суть настрою на дієту для схуднення виглядає наступним чином:

  • Я налаштовуюся на струнку і юну фігуру і в даний момент, і через 30 років, і через 50 років, і через 100 років. Я налаштовуюся на збереження тонкої талії крізь багато десятиліть і все моє життя. А весь мій організм беззаперечно виконує тільки мою волю, закликає всі свої безмежні резерви для точного виконання мого бажання завжди зберігати струнку і ідеальну фігуру, тонку талію і плоский живіт. Тому і в даний момент, і через 30 років, і через 50 років, і через 100 років у мене буде струнка і красива фігура.
  • Я володію величезною силою волі, я все вмію, я все зможу і нічого не боюся. Я завжди зможу контролювати кількість вживаної їжі і не їсти зайвого. У мене найсильніший самоконтроль. Я чітко пам’ятаю про те, що мені не потрібно їсти зайвої їжі. Я правильно відчуваю всі потреби свого організму, тому завжди знаю, скільки їжі мені з’їсти для проведення здоровою і енергійною життя.

На закінчення відзначимо, що за таким принципом ви можете і самостійно створити свій настрій на схуднення. Найголовніше – щирість і віра в свої сили, слова, а також можливості. Крім того, важливим чинником є ​​і психологічний настрій після завершення процесу схуднення. Адже, здається, що, наприклад, дієта закінчена, результати отримані, все вже позаду, і можна зітхнути, розслабитися. Дозволити собі трохи солодкого або мучного, перекусити в фаст-фуді, а потім з жахом помітити повернення збіглих кілограмів. Тому, якщо ви домоглися значного схуднення, контролюйте свою вагу регулярно протягом подальшої свого життя.

Настрій на схудненняБажання мати струнке і красиве тіло у більшості з нас є завжди. Але як виробити правильну мотивацію і настрій на схуднення? Адже саме від цього і залежить підсумковий результат усіх наших старань. Особливо важко їх сформувати після тривалих свят або відпустки. Помічником у вирішенні згаданої проблеми стануть чітко сформульовані цілі, які і приведуть нас до бажаних результатів. Сьогодні ми розповімо вам, як їх правильно підібрати і психологічно підготуватися до процесу схуднення.

Як правильно налаштувати себе на схуднення?

Як же налаштувати себе на схуднення? Насправді зробити це дуже легко і просто. Найголовніше – правильно вибрати мотивацію і бажані результати. Іншими словами, зрозуміти для чого ви збираєтеся схуднути, що в підсумку ви отримаєте і до чого все це вас приведе. Причому, чим більш аргументовано і яскравіше ви це собі представите, тим виражено буде ефект. Адже людина так влаштована, що завжди з легкістю робить те, що йому подобається, а те, що легше і краще – цінує понад усе.

Отже, щоб сформувати правильний психологічний настрій на схуднення, насамперед, слід перестати зациклюватися на своїй вазі. Оскільки невдоволення своїм тілом призводить до ще більшого набору зайвих кілограмів, тобто виходить, що ви як би караєте себе, заїдаючи при цьому свої проблеми. Щоб цього не сталося, підійдіть до дзеркала і чесно оціните свою зовнішність. При цьому обов’язково позначте позитивні сторони свого тіла. Наприклад, у вас є надлишкова вага, але зате у вас гарні руки або груди. Постарайтеся знайти більше плюсів, ніж мінусів, і полюбите своє тіло. Адже при такому ставленні до себе воно надасть вам більше подяки.

А ще постарайтеся забути про значущість результату, в цьому випадку ви навіть і не помітите, коли він настане, а сам процес зниження ваги пройде тільки в радість і задоволення. Важливий момент під час психологічного настрою на схуднення – знайти свою мотивацію. І в кожного з нас вона може бути різною. Наприклад, медичні фахівці рекомендують позбуватися від зайвої ваги на благо свого здоров’я, або ж для того, щоб влаштуватися на нову високооплачувану роботу, або ж для пошуку супутника життя. Іншими словами, мотивацію можна виразити так:

  • настрій для здоров’я і прекрасного зовнішнього вигляду – Щоб зникли перепочинок; для зниження навантаження на стопи, ноги і вени; для усунення болю в ногах; для зниження високого тиску; для придбання легкої ходи та інше;
  • як налаштувати себе на схуднення для красивого зовнішнього вигляду і підвищення самооцінки – Для придбання красивого одягу, а не тієї, в яку влізеш; для покупки красивого взуття; для усунення валиків підшкірного жиру на боках і сідницях; для проведення повноцінного життя; щоб розглядати своє тіло в дзеркалі із задоволенням; для походу на пляж без сорому своєї фігури та інше;
  • психологічний настрій для налагодження громадської діяльності та особистому житті – Для коханої людини або для його пошуку; для отримання нової цікавої роботи; для встановлення нових знайомств; для популярності в колі робочого колективу; щоб стати успішним вдома і на роботі та інше.
Теги: