30 Січня, 2015

Питні дні в дієтах

Додаткова інформація

Дієти з першим питним днемРозглянемо варіант дієти з 1 питним днем. Подібна система харчування за тривалістю займає не більше одного тижня. Вона вважається комбінованої, оскільки поєднує у своєму складі як вживання твердої, так і рідкої їжі.

Найбільш відомим та поширеним видом такої системи харчування виступає дієта «Любимая». Досить багато жінок застосовують її для схуднення. Пов’язано це з тим, що її раціон простий, доступний і ефективний.

Під час дотримання даної дієти перший день – питний. У цей період рекомендується вживати різноманітні види рідини, причому в необмеженій кількості. Особливу увагу при цьому необхідно приділити дієтичним бульйонів, кефіру та чаю.

До складу «Коханій» дієти входить і ще два питних дня. За рахунком вони проходять третім і шостим. Раціон їх може відповідати початку системи харчування для схуднення.

Меню дієти 1 питного дня виглядає наступним чином: на сніданок дозволено вжити 200 мілілітрів кефіру і одну чашку чаю без цукру. Для обіду рекомендується приготувати 200 мілілітрів дієтичного бульйону без солі.

В якості полудня можна вжити 150 г знежиреного питного йогурту без додавання цукру або смакових добавок. А вечеря буде складатися з 200 мілілітрів молока з низьким відсотком жирності.

Слід зазначити, що після питного дня в дієті – овочевий день. Його меню також просте і доступне. На сніданок можна з’їсти два середніх за розміром помідора. А на обід приготувати овочевий салат зі свіжої капусти, огірків і зелені.

Блюдо дозволено заправити невеликою кількістю рослинної олії, але от різноманітні спеції заборонені. В якості полудня можна з’їсти два свіжих огірка. А на вечерю знову приготувати овочевий салат.

Далі після овочевого дня в дієті – питної день. На сніданок можна випити 200 г молочного коктейлю і чашку чаю. На обід приготувати 200 г курячого бульйону без солі, а на полуденок випити 200 кефіру. В якості вечері можна вжити 200 г молока. І пам’ятайте, що в усі дні дотримання різноманітних дієт, потрібно пити просту воду.

Питні дні в дієтахНа сьогоднішній день сучасна дієтологія впроваджує нові методики для зниження ваги. Вони дозволяють жінкам постійно підтримувати своє тіло в ідеальному стані і стежити за своїм зовнішнім виглядом. Однією з таких технологій виступають дієти з питними днями.

Як правило, подібні методики дозволяють не тільки підкоригувати фігуру, але й провести генеральне очищення організму від шкідливих накопичилися шлаків і токсинів. Причому даний процес проходить на клітинному рівні.

Опис і загальні принципи дієт з питними днями

Дієти з питними днями вважаються найбільш результативними. Справа в тому, що саме в цей період відбувається зниження навантаження на травний тракт. А це, в свою чергу, налагоджує роботу всіх органів. І в результаті відбуваються внутрішніх процесів людина знижує свою вагу.

Подібні методики схуднення добре підійдуть людям, які мають звичку постійно перекушувати на ходу. Оскільки в питні дні потрібно буде дотримуватися чіткий графік їжі, в якості якої виступають різноманітні види рідини, наприклад, вода або сік.

Під час дієт з першими питними днями потрібно відмовитися від прийому твердої їжі. Тобто перейти на вживання бульйонів, компотів, киселів, соків або молочної рідкої продукції. Причому для кожної подібної системи живлення є свої вимоги до прийому того чи іншого виду рідини.

Наприклад, існує чиста питна дієта, яка розрахована на місяць. Протягом усього часу необхідно харчуватися тільки рідкою їжею. У процесі використання такого раціону відбувається плавне очищення організму.

У перші питні дні дієти проходить поверхнева чистка. На 2 тижні даний процес перейде на внутрішні органи і травний тракт, а вже на 3-4 запуститься очищення організму на клітинному рівні. Тому подібна система харчування і розрахована на таку кількість питних днів.

Дієтологи переконані в тому, що основним моментом рідких дієт є процес усунення зривів. Тільки при чіткому дотриманні всіх вимог дієти внутрішній ректифікації механізм зможе дістатися до глибоких клітин організму. Однак при цьому перестаратися також не варто, і не слід продовжувати дієту на питних днями більше трьох-чотирьох тижнів, оскільки можна завдати істотної шкоди своєму здоров’ю.

Відзначимо, що питні дні або системи живлення не повинні бути голодуванням. Дотримуючись їх, можна вживати будь-яку рідину, придатну для життєдіяльності нашого організму, крім спиртних напоїв і солодкої газованої води, оскільки вони містять у своєму складі значну кількість барвників та консервантів.

Під час дієт з питними днями дозволено вживати рідкі йогурти. Але вони повинні бути з низьким відсотком жирності і без цукру або смакових добавок. Також можна використовувати різноманітну рідку кисломолочну продукцію, чаї, знежирені бульйони і свіжі овочеві або фруктові соки.

Крім того, в раціон допускається включати не дуже густі дієтичні супи-пюре, какао і негазовану мінеральну воду. Зрідка можна пити каву. Але крім перерахованих видів рідини щодня потрібно вживати воду в чистому вигляді. Її кількість повинна становити 1,5-2 л.

Також слід зазначити, що раціон 1 питного дня дієти можна складати самостійно. Важливо при цьому враховувати тільки вид застосовуваної системи харчування. Наприклад, якщо ви використовуєте чисту питну дієту тривалістю в 3-4 тижні, то в щоденне меню обов’язково повинні входити супи-пюре, хоча б один раз в день.

А якщо ви дотримуєтеся комбіновані види дієт, які включають в свій склад питної один або два дні, то найімовірніше подібне меню буде запропоновано вам на вибір. Але, в будь-якому випадку, потрібно буде відмовитися від вживання алкоголю, гострих пряних приправ, цукру, жирних бульйонів і пакетованих соків.

Теги: