19 Травня, 2015

Особливості гімнастики для схуднення: Стрельникової і Марина Корпан

Гімнастика для схуднення Марина Корпан

Якщо ви хочете позбутися від зайвих кілограмів, але хочете обійтися без дієт, виснажливих тренувань з гантелями, то вибирайте дихальну гімнастику Марини Корпан. Ця дівчина схудла за допомогою комплексу вправ, заснованих на правильному диханні.

Майже всі вправи Марина взяла з методики дихального схуднення заповзятливої американка Грір Чайлдерс. В її методиці 13 основних вправ (2 для м’язів обличчя і 11 для тіла). З допомогою цієї методики вона сама поступово схудла. Гімнастика для схуднення Марини Корпан заснована на унікальній техніці дихання: видих – глибокий вдих – різкий видих – затримка дихання на 8-10 секунд – виконання вправи. Під час видиху треба голосно сказати «пах».

Дівчина стверджує, що за час таких тренувань можна спалити близько 3000 ккал. При затримці дихання збільшується концентрація вуглекислого газу в плазмі крові, внаслідок чого кисень відокремлюється від гемоглобіну. При виконанні вправ кисень з током крові надходить в область м’язового напруження і сприяє розщепленню жирових клітин.

Марина представляє два види дихальної гімнастики – Бодіфлекс і Оксисайз. Дихальна гімнастика Марини Корпан «Оксисайз» прийшла в Росії порівняно недавно, проте за цей час стало дуже популярною серед дівчат. Методика «Оксисайз» багато в чому схожа з «Бодіфлексом». Так як ця система дихання дуже м’яка, то її можна без побоювання використовувати навіть в період вагітності.

При виконанні дихальних вправ калорії спалюються майже в два рази швидше, ніж під час тренувань на велотренажері. «Оксисайз» корисно виконувати при мігрені, захворюваннях травного тракту і жіночої статевої системи.

Дихальна гімнастика для схуднення Корпан: цінні поради

Дихальна тренування по Корпан буде більш ефективною, якщо дотримуватися наступних корисних порад:

  • у теплу пору року бажано займатися на свіжому повітрі, а при холодній погоді виконувати вправи можна в добре провітрюваному приміщенні;
  • можна тренуватися вранці і ввечері, через кілька годин після вечері або за два-три години до сну;
  • поєднуйте дихальну гімнастику з заняттями спортом, причому перевагу треба віддати кардионагрузкам – ходьби, бігу, велоспорту.

Регулярні заняття притупляють почуття голоду, покращують травлення, прискорюють розщеплення жирових запасів, зміцнюють імунітет, заспокоюють нервову систему.

Дихальні вправи – досить ефективний спосіб схуднення. В основі всіх вправ лежить цілком природне для нас фізіологічне дихання. Суть такого способу дихання полягає в тому, що людина дихає не грудьми, а животом. Існують різні види дихального схуднення, які відрізняються по ступеню навантаження і складності.

В часи Радянського Союзу стала популярна дихальна гімнастика для схуднення Стрельникової, пізніше з’явилася гімнастика для схуднення Марини Корпан. Сьогодні ми детально обговоримо основні принципи дихальної гімнастики Стрельникової, поговоримо про користь дихальної гімнастики для схуднення Корпан.

Основні правила дихальної гімнастики Стрельникової

Спочатку Стрельникова розробила комплекс вправ, який допомагав оперним співакам відновити голосові зв’язки, однак пізніше з’ясувалося, що такі заняття допомагають позбутися від важких хвороб дихальної, легеневої, імунної, нервової та репродуктивної системи, і, що найдивніше, сприяють корекції фігури.

Щоб домогтися бажаного ефекту, треба виконувати нескладні правила дихання: вдих повинен бути різким, коротким і шумним, схожим на бавовну або постріл, а видих максимально непомітним і природним. Дихання на видиху не треба спеціально затримувати. Всі вправи виконувати на видиху, в темпі стройового кроку.

Дихальна гімнастика Стрельникової для схуднення побудована на простих, але дуже ефективних вправ, які зможуть виконати навіть новачки, а також досить складних вправах, виконувати які можна тільки після тривалої тренування.

Опишемо базові дихальні вправи, які дозволять досягти чудових результатів, якщо ви їх будете правильно і регулярно виконувати.

  • «Долоньки»: встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, руки зігніть в ліктях, а долоні повернути назад. На вдиху сильно стиснути долоні в кулаки, імітувати хапальні рухи.
  • «Погончики» – поставити ноги на ширину плечей, руки на поясі зігнути в ліктях і стиснути долоні в кулаки. На вдиху виконати поштовх руками вниз, розпрямивши долоні
  • «Кішка» встати прямо, поставити ноги на ширину плечей, а руки уздовж корпусу. На вдиху поверніть корпус у бік в полуприседе, стискаючи руки в кулаки, а на видиху виконати вправу в протилежний бік. Ступні від підлоги не відриваємо, повертаємо голову одночасно з тілом, присідаємо легко і пружно.
  • «Насос» – поставити ноги на ширину плечей, трохи нахилитися вперед, розташувавши кисті рук трохи вище колін. На вдиху нахилитися вниз, округляючи спину, випростатися на видиху, нахилятися плавно і легко.
  • «Обійми плечі» – поставити ноги на ширину плечей, зігнути руки в ліктях на рівні плечей і розвести в сторони. На вдиху обіймаємо себе за плечі, не перехрещуючи руки, а на видиху прийняти вихідне положення. Вправу виконувати природно, без напруги.
  • «Великий маятник – поставити ноги на ширину плечей, на першому вдиху трохи нахилитися вперед, округливши спину, стиснути руки в кулаки, на другому вдиху обійняти себе за плечі, а на видиху опустити руки.

Всі рухи гімнастики Стрельникової для схуднення треба виконувати без прогинів і нахилів: вісім вдихів, перерва кілька секунд і наступний підхід. Всі вправи треба обов’язково робити одночасно з вдихами і видихами.