16 Травня, 2015

Оксісайз: дихальні вправи для схуднення і здобуття тонусу

Гідності незаперечні і підтверджені науково

Оксісайз схуднення доступно абсолютно всім: немає обмежень ні за віком, ні за станом здоров’я. А займатися дихальною гімнастикою для оксісайз схуднення можна вдома і в офісі, в автобусі і таксі, на відпочинку за містом і в літаку по дорозі на південний курорт.

Це рекордно швидке схуднення, яке не вимагає особливих витрат часу, сил, що не передбачає жорстких обмежень в меню. 15-20 хвилин щодня можуть виділити для вправ все. Приємним бонусом до пішли безповоротно кілограмам стане зникнення целюліту, підвищення пружності шкіри і тонусу м’язів.

Вчені США провели спеціальні дослідження результативності даної методики. Виявилося, що вона дає рівень енергоспоживання на 140% вище, ніж заняття на велотренажері. Унікальний індекс ефективності, особливо, якщо врахувати, що велотренажер доступний не всім, вимагає елементарного розігріву тіла перед заняттями, що не потрібно для оксісайз схуднення.

Дихальна гімнастика для оксісайз схуднення: освоюємо базове дихання

Щоб комплекс давав стабільні результати, вкрай важливо правильно виконувати не тільки фізичні вправи, але перш за все, власне, базові дихальні.

Вдих проводиться носом, способом діафрагмального дихання (Не грудьми). М’язи преса намагаємося максимально розслабити, живіт випнути вперед. А рот під час вдиху розтягується в широкій посмішці. Так відбувається розширення ніздрів і активне втягування більшого об’єму повітря, а одночасно тонізуються лицьові м’язи.

Після цього належить підняти м’язи сідниць якомога вище, втягнути їх, тобто провести так званий ліфт таза. А потім завершити вдих трьома різкими короткими втягуючими повітря діями.

Видих проводиться витягнутими губами, як би «через соломинку» і з опором. І «Keep smiling!» Не опускаючи підборіддя, що не розслабляючи сідниць, робимо ще три коротких уривчастих видиху, при яких відбувається рефлекторне скорочення м’язів живота. Повторивши цю матрицю оксісайз схуднення чотири рази, отримаємо один повний дихальний цикл.

Базові принципи і важливі нюанси

Крім спалювання жирів, така метода дає поліпшення обмінних процесів, активізацію кровообігу, підвищують стійкість нервової системи до стресів. Важливо слідувати основним принципам оксісайз схуднення:

  • Щоденність і безперервність занять: краще вранці натщесерце або ввечері на голодний шлунок;
  • Поступовість збільшення навантаження: довести до 30 дихальних циклів, без пауз;
  • Після занять трапези дозволені через годину.

Крім цих базових правил, є ще й більш тонкі нюанси техніки виконання дихальних вправ для оксісайз схуднення. Наприклад, потрібно тримати спину прямо, не піднімаючи плечі і груди. Іноді при різких вдихів і видихів з’являється відчуття запаморочення, але воно цілком природно при різкому коливанні концентрації кисню до крові.

Програма тренувань і дихальних вправ для оксісайз схуднення

Існує комплекс вправ, які допомагають значно посилити процес схуднення. Починати слід з трьох простих послідовностей рухів в поєднанні з уже відпрацьованим алгоритмом дихання.

Перша вправа: «Алмаз», виконується з вихідного положення стоячи, ноги на ширині плечей. Таз підтягуємо вгору, піднімаючи одночасно руки перед собою. Стискаємо кулаки і тиснемо один на одного, розводячи лікті в сторони. Плечі і лікті при цьому не піднімаємо. При виконанні цих рухів спалюється жир в передпліччях, зміцнюються м’язи спини, грудей, плечей та рук.

З того ж ІП стартують і наступні вправи. Друге: це відведення рук назад з розворотом їх вгору долонями. Третє: бічні нахили. Нахиляючись вправо, піднімаємо вгору ліву руку, а правою обхоплюємо її зап’ясті. На чотирьох циклах дихання – нахили в одну сторону, і стільки ж – в іншу. Так розтягуються бічні м’язи тіла, тренуються руки і плечі.

Особливості раціону в період тренувань

Не можна сподіватися тільки на тренування і особливий цикл дихання. Для стабільного зниження ваги потрібно і легка корекція раціону харчування. Суть змін зводиться до обмеження денної калорійності до 1600 одиниць. Досягається за рахунок виключення цукру і борошняних виробів, особливо, здоби – головних джерел «поганих» вуглеводів.

Після тренування до сніданку повинен пройти годину. І вже пора поспішатиме на роботу, підкріпившись чимось енергоємним і дає відчуття ситості до обіду. Такими чудо-продуктами цілком можуть стати гречка, вівсянка, рис (нешліфований), перловка або пшоно, доповнені ягодами або фруктами, соками.

Любителі вечірніх физкультминуток повинні пам’ятати просте правило: вечеря за три години до сну і через годину після оксісайз вправ. Це може бути легка білкова їжа (риба, морепродукти, молочка, яйця) плюс овочі.

Оксісайз (Oxycise) в буквальному перекладі з англійської означає «киснева гімнастика». Це методика особливого дихання в комплексі з простими фізичними вправами і дотриманням елементарних правил раціонального харчування, що дає вражаючий ефект. Пропагандисти методики та її «адепти» обіцяють радикальне зменшення обсягів талії: рекордні 10 см на тиждень!

Що це таке: гімнастика для оксісайз схуднення?

Англійські терміни: oxygen (кисень) і exercise (вправа) утворили нове поняття: Oxycise. Ця дихальна гімнастика до нас прийшла з Америки, у нас її кілька років пропагує Марина Корпан, дослідник і практик, фітнес-інструктор, спеціаліст з корекції ваги через дихальні методики.

Як і її американська попередниця Джилл Джонсон, Марина Корпан тестувала систему на власному досвіді і переконалася: працює безвідмовно! Ніякого секрету немає, чистої води хімія – кисень взаємодіє з містяться в жирових клітинах атомами вуглецю, утворюючи вуглекислий газ і воду. Перший виділяється при видиханні, вода виводиться сечовидільної системою або випаровується через шкіру.