4 Червня, 2014

Обруч для схуднення: як крутити хулахуп

Що тільки не роблять жінки заради стрункості талії! Хтось виснажує себе монодієти, хтось навіть ребра виймає, хтось регулярно ходить на масажі та обгортання. І всі вони забувають, що є простий, але приємний і ефективний спосіб знайти струнку талію- обруч для схуднення.

Так-так, той самий варіант простого обруча для схуднення, який кожна школярка колись крутила на уроці фізкультури або з подругами на перерві. Правда, в ті роки зайвого об’єму на талії у вас, швидше за все, не було. Але от з роками цінність цієї штучки розуміється по-новому.

Схуднення за допомогою обруча

Спортивний обруч і хулахуп масажний були винайдені американцем Річардом Кнерр ще в 1957 році. Хоча перші обручі для схуднення використовувалися задовго до нього – їх не раз знаходили при розкопках в Єгипті.

Спортивний обруч відрізняється від гімнастичного (пластикового або металевого) – він обважений, має вагу від п’ятисот грамів до 2 кг. Ці снаряди підсилюють навантаження на стегна й талію і за рахунок цього ефективно допомагають в боротьбі із зайвою вагою. Купити такі пристосування можна в спеціальному відділі спортивного магазину. Якщо коштів на покупку важкого обруча немає, завжди є вихід: засипати у звичайний снаряд пісок або рис.

На відміну від спортивного, масажний обруч для схуднення на внутрішній поверхні має спеціальні масажуючі елементи. А за розміром він менше гімнастичного. Такі обручі надають лікувальну дію – за рахунок натискання масажних насадок на активні ділянки тіла, що прискорює процес розщеплення жирових складок і розгладжує шкіру.

Сьогодні багатьом, хто цікавиться, який обруч краще для схуднення, пропонують просунуті варіанти – з вбудованим лічильником калорій, наприклад, або складні моделі. Це все додаткові елементи, які не впливають на якість схуднення.

Деякі задаються питанням: чи корисно крутити обруч? Чи можливо схуднення за допомогою обруча? І чи не буде від таких вправ шкоди? Взагалі думка, що обруч негативно впливає на роботу внутрішніх органів, засноване на омані. Хулахуп не тисне на печінку чи нирки, так як вони надійно захищені м’язовим корсетом (так-так, навіть якщо останній не видно під шаром жиру). Однак тут потрібно знати запобіжні заходи: новачкам не слід купувати обтяжені обручі, а починати з пластикового або легкого металевого хулахуп.

Нарешті, вправи з обручем для схуднення дійсно ефективні: вони допомагають зміцнити м’язи преса, сприяють набуттю стрункості і є відмінним масажним засобом проти целюліту. Крутити обруч корисно для тренування легенів і серцевого м’яза – це свого роду міні танці для схуднення. На них часу і сил вистачає не у всіх, в той час як обруч крутити можна під час перегляду цікавого фільму чи телепередачі, прослуховування навчального аудіо-курсу і так далі.

Хулахуп- вправи

Як крутити хулахуп? Якщо ви давно не займалися фітнесом, купуйте звичайний, легкий обруч. Перші заняття попрацюйте над своєю талією 5-7 хвилин, потім поступово збільшуйте час вправ до 20-30 хвилин на день. Коли з’явиться відчуття, що м’язи преса стали пружними, а після занять немає втоми, можна приступати і до використання обважнює обруча.

Не лякайтеся, якщо спортивний обруч хулахуп наставить вам синців. Це нормально. Правда, можна уникнути такої неприємності, надівши спеціальний пояс з неопрену або обернувши талію двома шарами щільної тканини.

Крутити обруч для схуднення потрібно правильно: корпус тримати прямо, ноги поставити на ширині плечей, м’язи черевного преса під час виконання вправи напружувати. Добре б поєднувати такі вправи з розумним харчуванням (якщо після кожної вправи поглинати піцу, торти, цукерки та жирні страви, ефекту точно не буде): віддавати перевагу рослинну їжу, не їсти багато перед сном, побільше пити води і кисломолочних продуктів.

Вирішивши придбати хулахуп, вправи з яким допоможуть повернути стрункість талії, не забувайте про індивідуальні особливості вашого організму. Прагне не до заповітних 90-60-90, а до гармонійного статурі, підтягнутим м’язам і відсутності зайвого жиру. Повірте, бути красивим – означає бути здоровим і природним.