13 Травня, 2015

Найефективніші способи швидкого схуднення

Ефективні способи швидкого схуднення

А тепер розглянемо дійсно працюють і при цьому найшвидші способи схуднути (варто зазначити, що використовувати їх слід в комплексі, кожен з них окремо при недотриманні інших не допоможе позбутися зайвої ваги швидко):

  • Випивати не менше 2 літри води в день. Півтора літра – звичайна чиста вода, а решта рідина повинна надходити в організм з фруктів, овочів, трав’яних чаїв і зелені (імбир, петрушка, салат).
  • Чотириразове харчування і обов’язково 3 рази на день – овочі і фрукти.
  • Відмова від алкоголю і сигарет.
  • Кальцій, клітковина, пробіотики, білки і вітаміни, все це повинно надходити в організм з їжі, а не з синтетичних добавок.
  • Ні – знежиреним продуктам.
  • Скоротити кількість солі.
  • 250 Ккал – спалювати фізичними вправами, 250 Ккал – урізати з меню (попередньо вирахувавши індивідуальну денну норму калорій).

Отже, найефективнішим способом схуднути швидко, ефективно і без неприємних наслідків можна назвати грамотно підібрану систему вправ у поєднанні з правильним харчуванням. Вибирайте спеціальні комплекси вправ для схуднення, стежте за своїм раціоном харчування і орієнтуйтеся не на ті цифри, які показують ваги, а на показники сантиметрової стрічки.

Будь жінці, яка має проблеми із зайвою вагою, хочеться знайти найшвидший спосіб схуднути. Але в гонитві за дивом багато хто забуває, що зайва вага – це в першу чергу медична, а вже в другу – естетична проблема. На жаль, це дає неприємні побічні ефекти: від набору ваги до розладу травлення і лікарняного ліжка.

Тому якщо питання «худнути або НЕ худнути» вже є не питанням, а необхідністю, насамперед потрібно скласти правильну стратегію в боротьбі із зайвою вагою і обсягами.

У цій статті ми пропонуємо вашій увазі огляд щодо швидких способів схуднути – як тих, до яких звертатися не слід (це можна робити тільки на свій страх і ризик, в крайньому випадку), так і таких, які дійсно працюють без небезпечних наслідків.

Способи швидкого схуднення, які краще не використовувати

Отже, топ-10 вбивчих для організму способів швидко схуднути:

  • Голодування.
  • БАДи та чаї для схуднення.
  • Експрес-дієти.
  • Моно-дієти.
  • Білкові дієти.
  • Вегетаріанські дієти.
  • Неправильні спортивні навантаження.
  • Дієти з великим обмеженням по калоріях, особливо без урахування складу їжі.
  •  «Не їсти після 6» або обмеження прийомів їжі.
  • «Винні» дієти і вживання алкоголю (а також куріння).

Голодування неефективно для схуднення з кількох причин. По-перше, організм буде втрачати в першу чергу рідину, а жири – в саму останню. По-друге, при голодуванні сповільнюється метаболізм. Коли ви вийдете з голодування, уповільнений метаболізм відгукнеться швидким набором ваги, як тільки ви почнете їсти. Ефективним способом швидкого схуднення і розвантаження після свят може стати короткочасне голодування, 1-2 дні. І то, після цього вихід з голодування повинен бути правильним, поступовим.

БАДи, в кращому випадку будуть нешкідливим «плацебо», вітамінними добавками, клітковиною і пробіотиками. Тоді вони можуть стати тільки підмогою в схудненні. У гіршому – це препарати, що впливають на гормональний фон. Наслідки непередбачувані. Такі препарати можуть призначати тільки лікарі-ендокринологи та дієтологи після здачі аналізів і постановки діагнозу. Зазвичай їх призначають при ожирінні другого ступеня і вище.

Експрес-дієти призводять до того, що організм худне в основному за рахунок м’язів і води, як і при голодуванні. Закінчується все набором ваги після дієти.

Моно-дієти шкідливі тим, що організм недоотримує необхідні вітаміни і мінерали, а це призводить до стомлюваності, поганого самопочуття і загострення різних захворювань. Ризик «зірватися» і заново набрати кілограми після таких дієт теж вельми великий. Вони мають сенс, якщо це дієти зразок кавунової, на один день, для очищення нирок. Але все ж це не можна розглядати як спосіб схуднути швидко і ефективно.

Білкові дієти небезпечні тим, що багато хто сприймає їх буквально, вживаючи багато м’яса і підвищуючи тим самим рівень холестерину. Харчування має бути збалансовано по жирах, білків і вуглеводів. Має сенс підвищити кількість білка в раціоні, якщо ви вирішили займатися спортом, особливо кардионагрузками. З їх допомогою запобігається руйнування м’язів при тренуваннях.

Вегетаріанські дієти – протилежність білковим. Тільки ще небезпечніше тим, що організм недоотримує білки і потрібні речовини, що містяться в м’ясі та рибі (наприклад, ті ж жирні кислоти омега-3). В результаті руйнуються м’язи, псується зовнішність, а через брак вітамінів групи В розвиваються різні захворювання. Це теж не найефективніший спосіб схуднути швидко.

Неправильні спортивні навантаження – це нерегулярні або занадто напружені для наявної фізичної підготовки заняття. Вони можуть призвести до травм. А якщо поєднувати їх з дієтами, то організм буде недоотримувати необхідне харчування, що призведе до такого ж ефекту, як і використання білкових дієт – руйнування м’язової тканини. На перших порах воно непомітно, але надалі цей процес загрожує такими неприємними наслідками, як судоми, розтягнення, вивихи. Та й тренування в цьому випадку перестають бути ефективними, як спосіб швидкого схуднення. Хоча якщо правильно скласти програму вправ, то схуднення гарантоване.

Дієти з обмеженням по калоріях. Мають сенс, якщо обмеження по калоріях становить мінус 200, максимум 500 Ккал в день від вашої добової норми калорій. Цього достатньо для схуднення. Мінімум калорій в день для жінок – 1200, для чоловіків – 1500 Ккал. Це норма спокою, тобто в буквальному сенсі, коли «ви лежите і не рухаєтеся». Зазвичай норма калорій в день для середньостатистичного міського жителя – 2000-2800 Ккал, але краще вирахувати свою, індивідуальну. Організм обов’язково відчує різницю і вирішить, що наступили голодні часи. Далі сценарій буде таким же, як і при голодуванні.

Нерегулярне харчування і заборона на вечірні трапези. Ця заборона грунтується на тому, що краще спати на голодний шлунок, тому що йому теж потрібно відпочити. Насправді харчуватися потрібно 4-5 разів на день. Три рази – повноцінно, 2 рази – перекушування. На ніч теж можна злегка перекусити: стакан молока або кефіру, фрукт … Не варто їсти важку їжу, це так. А на голодний шлунок засипати краще не треба. Це зазвичай закінчується візитом до гастроентеролога.

Спиртне і дієти. Спиртне досить калорійно саме по собі. Крім того, воно порушує баланс виведення рідини з організму і навантажує печінку. Фактично, це повільна інтоксикація організму, як і у випадку з курінням. І воно абсолютно не сполучається зі спортом. Якщо хочете схуднути швидко, про алкоголь і сигарети доведеться забути.