4 Лютого, 2015

Молочна дієта

Короткострокові версії молочної дієти для схуднення

В самих жорстких версіях молочних дієт крім молока мало що може бути. Базовий продукт шукається з жирністю до 1,5%, а якщо раціон дозволяє використовувати сир або сир, їх жирність не повинна перевищувати 5%. Молоко варто вибирати найсвіжіше, тому навіть для триденної методики краще кожен день купувати нову пляшку. Тим більше що випивати його доведеться багато.

Зокрема, на 3-4 доби система буде виглядати так:

  • День перший. З перервами в 2-2,5 год п’ється по 1 склянці молока;
  • День другий. З перервами в 1,5-2 год вживається той же обсяг молока;
  • День третій. 200 мл молока щогодини;
  • День четвертий. Продовжувати пити молоко склянками, але вже з інтервалом в 30 хв.

Або ж, у ті ж 3 дні можна трохи інакше розподіляти продукт. Погодинна система не завжди зручна, тому простіше щодня пити по 1 л молока, вставляючи його вживання в будь-який час. Але до сну потрібно вичікувати хоча б 1,5-2 ч.

Ще один жорсткий триденний варіант дієти на молочних продуктах вже підключає до раціону крім молока кефір або натуральний йогурт. Сенс приблизно той же: 5 раз за день береться 200 мл будь-якого молочного або кисломолочного продукту, до якого в обід допустимо приєднати зелений салат (200 г). Подібні схеми особливо гарні для зони живота, оскільки саме звідси в першу чергу почнуть танути обсяги.

Молочно-рослинна дієта: принципи та рекомендації

Але найчастіше у відгуках про молочних дієтах згадують щадний режим, що дозволяє існувати на ньому навіть цілих 7 днів. Таку систему називають молочно-рослинної дієти, оскільки в ній крім згаданої білкової групи присутні ще і деякі фрукти і овочі. В ній примітний як мінімум режим харчування, що вимагає їжу кожні 3 ч.

Серед дозволених до постійного вживання продуктів миготять яйця, сир, суп на овочевому бульйоні або навіть на молоці, хліб з висівками, бринза, деякі зернові каші (перловка, гречка), зелені овочі і фрукти. Серед рідин – мінеральна вода і натуральні соки, трав’яний чай, в який радять підливати молоко. Основна умова до подібного харчування – розмір порції, не перевищує 200 р.

А ось чистий молочно-рослинна дієта, вилучає хліб і каші, дозволяє лише будь-які елементи молочної групи, поєднувані з некислими фруктами. Наприклад, персиками та абрикосами, яблуками солодких сортів, бананами. При цьому фрукти потрапляють лише в обідній прийом їжі, а решту часу харчуватися слід молочною групою. Подібна молочна дієта триває 7 днів і, судячи з обіцянок творців і рідкісним відгуками в інтернеті, дає можливість позбутися 4 кг.

Результати різних методик на молочних продуктах і відгуки про них

Дієта на молочних продуктахВідгуки про молочної дієти для схуднення по своїй оцінці стрибають, наче кардіограма при тахікардії. Причиною таких різко діаметральним суджень найчастіше виступає індивідуальність організму, яким методика або підходить, або ні. Звичайно ж, жорсткі короткострокові версії, як і очікувалося, переносяться з працею. Тут чути єдиний порада: дотримуватися їх у вихідні дні, оскільки працездатність при такому раціоні неабияк падає.

Молочно-рослинні дієти сприймаються трохи простіше, хоча все ще залишаються не дуже ситними, щоб підтримувати фізичну активність на належному рівні. До того ж, в стресові періоди вони вкрай не рекомендовані. І, судячи з відгуків про молочних дієтах, найлегше з ними жити в літній період, коли організм не вимагає особливо складною і ситної їжі.

Але в цілому, найбільш прийнятним варіантом дієти на молочних продуктах жінки вважають посилене введення цієї білкової групи в раціон, а не спробу базувати меню на ній. Наприклад, робити суто молочний вечеря з кефіру та сиру, і не менш білково-молочний сніданок з сиру, вареного яйця і скибочки підсушеного хліба. А протягом доби ще випивати кефір або молоко, якщо захочеться щось з’їсти поза основних прийомів їжі. Лікарі погоджуються з ними, оскільки така схема дисбалансу в організм не внесе.

Додатковий нюанс, про який можна і не згадувати – неприпустимість як жорсткої молочної дієти для схуднення, так і більш щадною молочно-рослинної дієти при лактазной недостатності і порушення роботи кишечника з тягою до діареї і бродильних процесів. При всіх своїх позитивних якостях тут молочна група тільки посилить проблему.

Молочна дієтаГрупа молочних продуктів зайняла лідируюче місце в раціоні різноманітних дієт, нерідко пов’язаних не тільки з схудненням, але і з очищенням організму, а також з нормалізацією діяльності ШКТ. Така популярність обумовлюється не тільки благотворним впливом на багато внутрішні органи, але і низькою калорійністю, а також високою ситністю. Але куди частіше в меню будь-якої системи ліквідації жирового прошарку миготить кефір, а ось інших його побратимів чомусь оминають. Тому молочна дієта може виявитися новинкою для більшості людей.

За рахунок чого досягається схуднення на молоці?

Як і у випадку з кефіром, молоко виступає натуральним регулятором діяльності травної системи, і, на відміну від багатьох інших продуктів, що використовуються в жорстких дієтах, воно не збіднює організм, а, навпаки, збагачує його. Сама ж втрата кілограмів виникає в першу чергу із-за сильного зниження калорійності раціону при дієті на молочних продуктах. Адже навіть якщо протягом доби пити молоко, їсти сир і закушувати нежирним сиром, навряд чи набереться покладена 1000 кКал.

Друга причина популярності молочної групи в системах схуднення та її ефективності у них же – те, що це все є білковою їжею. Таким чином, і сама методика стає білкової. Це призводить до збереження м’язової тканини при спробах організму добути джерело енергії зсередини, раз з їжі вже нічого черпати. Адже він у підсумку починає витрачати жировий прошарок. Як наслідок, виходить ефект «сушки», нехай і не такий яскраво виражений, як при спортивному раціоні.

Теги: