18 Червня, 2014

Мені не комфортно в цьому тілі

Напевно, це відчуття знайоме кожному, у кого є проблеми із зайвою вагою. Одяг сидить погано, та й взагалі щось пристойне підібрати складно. А скільки обмежень – короткі спідниці та шорти носити некрасиво, коротенька маєчка здається недоречною, брюки в обтяжку тільки підкреслюють всі недоліки фігури. На пляжі здається, що всі дивляться тільки на тебе. І в поглядах протягає далеко не захоплення. Особливо важко переживаються невдачі на особистому фронті. Посварилися з молодою людиною, чоловік дозволив собі якусь нетактовність з приводу вашої зовнішності, просто не можете налагодити особисте життя, так і здається, що в усьому винні ненависні зайві кілограми.

Почасти Ви праві. Дійсно, сучасне суспільство прийняло певні стандарти жіночої краси. Що робити? Нам доводиться з цим рахуватися. Будь-яке відхилення від визнаних канонів загрожує нам відчуттям, що ми не такі, як усі. А це породжує почуття невпевненості в собі і дискомфорт.

Звичайно, щоб повернути собі внутрішню гармонію, над своїм тілом доведеться попрацювати. Шляхи у всіх можуть бути різні – хтось вибере важкий шлях жорстких, але коротких дієт. Тут все залежить від сили волі – не зірватися, що не накинуться на їжу, як тільки обмеження буде знято, не набрати знову зайві кілограми. Хтось вибере шлях повільного, але вірного зниження ваги – помірне раціональне харчування, прораховане до останньої калорії, фізичні навантаження обов’язково щоденні і не менше 40 хвилин. А хтось віддасть перевагу третій шлях – допомогти собі додатковими засобами. Наприклад, препаратами для зниження ваги.

Навколо таких препаратів існує і народжується з кожним роком маса легенд. Одні люди запевняють, що подібні засоби дуже шкідливі, вага знизити вдасться, але розплата буде жорстокою. Інші, навпаки, вірять, що тільки такі препарати і можуть допомогти, причому раз і назавжди. Помиляються і ті, й інші. Засоби для зниження ваги, такі як Голдлайн, дійсно ефективно знижують апетит і сприяють схудненню, але працюють вони при певному умови – максимальний ефект розвивається тільки через 3 місяці після безперервного прийому. Якщо ж Ви хочете не тільки отримати, а й зафіксувати результат, тобто навчитися правильно їсти, не переїдати, то приймати Голдлайн треба 6 місяців. Тільки тоді Ви зможете сформувати правильні харчові звички і зберегти ефект надовго.

Не забувайте, що у Голдлайн, як і у всіх лікарських препаратів, є побічні ефекти. До цього треба бути готовим. Це можуть бути безсоння, головний біль, дратівливість, сухість у роті. Більшість небажаних ефектів спостерігаються в перший місяць прийому і проходять самостійно.

Питання ціни теж не маловажен. Тривалий прийом передбачає постійне придбання препарату. Але, по-перше, Голдлайн – найбільш доступний за ціною серед інших засобів для зниження апетиту. По-друге, Ви можете придбати відразу велику упаковку на 3 місяці – 90 капсул. Її вартість дорівнює вартості двох упаковок по 30 капсул. Таким чином, Ви зможете отримати цілий місяць прийому Голдлан безкоштовно.