24 Червня, 2016

Lucky Lady Charm – опис ігрового процесу

game

Ігровий автомат Lucky Lady Charm, навіть при наявності романтичного сюжету, має багато прихильників серед сильної половини людства, які роблять на неї серйозні ставки. Недосвідченим геймерам надається унікальна можливість безкоштовно накопичити сили і досконально опанувати тонкощі гри.

Історія і сюжет
Атмосфера в слоті Леді Шарм, багаторазово посилюється чарівною музикою і золотими смугами, які перетинають поле, надзвичайно харизматична. Ідея створення нового шедевра належить всесвітньо відомому розробнику Novomatic, перевершив у цьому випадку самого себе. «Леді Удача» відповідає своєму імені і дуже прихильна до чоловічої статі, а кожен, хто любить ризик і азарт, користується її прихильністю.

До речі зіграти в гру ви можете за посиланням: http://slot-game-vulcan.com/slots/lucky-ladys-charm/  без реєстрацій і безкоштовно!

Особливості слота Lucky Lady Charm
Сюжет Щасливої ​​Леді побудований на пошуках Удачі, які ведуться чарівною блондинкою за допомогою магічних амулетів – різних каменів, куль, кролячих лапок, золотих монет, чотирилистої конюшини, сонечка і підкови. На барабанах запановує справжнє диво, здатне приманити удачу і везіння.
Емулятор Lucky Lady Charm обладнаний п’ятьма незалежними барабанами і десятьма активними лініями. Геймеру надається можливість виставити їх самостійно за допомогою спеціальних кнопок, розташованих під барабанами. У цій частині знаходяться і система управління ставками. Інформація виводиться на індикаторах, що відображають поточний баланс і виграш. Визначившись з основними параметрами і якшо по кнопці «Пуск», можна приступати до раунду. Активація функції «Автогри» призведе до автоматичного запуску барабанів, а її відключення дозволить управляти процесом за своїм бажанням.

На що можна сподіватися геймеру
Слот Lucky Lady Charm наочно спростовує міф про невдачливості жінок. Це справжній скарб для азартних цінителів пригод, яких Леді Удача буквально переслідує по п’ятах. Бонусна гра зробить сміливця багатшими в 3 рази! Багато хто віддає перевагу грати безкоштовно, насолоджуючись чудовою музикою і безтурботною красою ігрового поля. Інші, спокусившись великим відсотком віддачі, розраховують поправити своє фінансове становище. Маючи на руках певні кошти, можна не тільки сподіватися на їх повернення, а й на отримання надприбутку!

Теги: