27 Червня, 2014

Лазерна ліпосакція живота і підборіддя, відгуки

Швидко схуднути без дієт, операції і фізичних вправ – мрія кожної третьої жінки, і сьогодні це можливо з такою безпечною і ефективною процедурою, як лазерна ліпосакція. За допомогою даного способу впливу можна видалити жирові відкладення, не вдаючись до хірургічного втручання і не пошкоджуючи шкірні покриви.

Короткий період відновлення, малотравматичної, можливість видалення жиру в таких делікатних областях, як живіт і підборіддя – основні переваги лазерної ліпоксаціі. Вона дозволяє досягти видимого ефекту, наприклад, ідеального рельєфу стегон і талії у жінок і рельєфного преса у чоловіків. Протипоказаннями до процедури служать порушення згортання крові, онкологічні, інфекційні, хронічні хвороби, діабет і психічні розлади.

Лазерна ліпосакція живота

Ліпосакція живота сьогодні – найбільш затребувана процедура, так саме ця зона найбільш схильна до накопичення надлишків жиру. Вплив на цю зону проводиться за допомогою найтоншого лазерного оптико-волоконного зонда, який впроваджується під шкіру. Головка даного зонда випромінює низькоінтенсивний лазерний промінь. Під його впливом починається селективне (тобто вибіркове) руйнування жирових клітин, тобто відбувається процес ліполізу. Стінки клітинних мембран поступово руйнуються, жир виходить і потім просто відсмоктується. Згодом зруйновані клітини не відновлюються.

Зовсім не залишає слідів лазерна ліпосакція: відгуки говорять, що після введення зонда на шкірі залишається тоненький рубчик. На відміну від хірургічної (традиційної) ліпоксаціі, відсутні не тільки виражені пошкодження шкірного покриву, але і пошкодження нервових волокон і кровоносних судин. Доведено, що процедура лазерного ліполізу надає стимулюючу дію на колаген, який надає безпосередній вплив на пружність шкіри і її загальний тонус. Після неї йдуть не тільки надлишки жиру, а й сама шкіра живота стає підтягнутою і гладкою.

У цілому надає щадне вплив лазерна ліпосакція живота, відгуки стверджують, що естетичний ефект помітний відразу. Це малоізвазівная процедура, після її проведення можна йти додому в той же день. Тривалість операції становить від півгодини до декількох годин. Вибір анестезії буде залежати від загального обсягу операції і зазвичай, коли обробляється одна зона, досить місцевої анестезії. Загальний наркоз рекомендується, якщо належить усунути жирову тканину відразу в трьох областях і більше.

Лазерна ліпосакція підборіддя

Молодим і красивим людям проблема подвійного підборіддя здається чимось напівфантастичних, що ніколи не буде їх стосуватися. Тим часом, вікові зміни обов’язково дадуть про себе знати, і шкіра стає менш підтягнутою і пружною. Серйозно думати про них починають, коли спеціальних вправ, кремів і народних способів виявляється недостатньо, і в цьому випадку порятунком стає лазерна ліпосакція живота, стегон або підборіддя.

Що стосується подвійного підборіддя, він утворюється через скупчень жиру в нижній частині лицьового овалу, причому страждають від нього не тільки люди із загальним надмірною вагою. Подібні дефекти зовнішності можуть з’явитися у струнких жінок і чоловіків, а причиною цьому стають порушення обміну речовин, спадкові причини, неправильне харчування та інші фактори. Найчастіше пацієнти просять не тільки прибрати зайвий жир в цій частині особи, але і зробити шкіру пружною, а овал обличчя – чітким. Саме лазерна ліпосакція підборіддя підходить для цього найкраще.

Під час процедури під дією енергії лазера починається руйнування щільної структури жиру (коагуляція). Відбувається нагрів підшкірної тканини, а розріджений жир видаляється. Головною перевагою такого впливу перед класичними методами є виражена підтяжка шкіри. Після проведення процедури вона скорочується до 20% через теплового впливу лазерного променя на колагенові волокна, які знаходяться в сполучній тканині.

Проводиться дана операція на обличчі, де помітні найменші рубці, шрами і інші дефекти. Тому малотравматичної ліпосакції стає для даної зони однією з основних переваг. Після закінчення процедури відсутній довгий реабілітаційний період, який пов’язаний з синцями і множинними набряками, людина залишається працездатним.

Варто сказати, що в плані виконання ліпосакція залишається однією з найскладніших. Нерідко трапляються перегріви тканини, в результаті чого можливі появи набряків і хворобливих опіків. Але цього не трапиться, якщо виконає її досвідчений лікар з великим досвідом роботи. Якщо деякі процедури оздоровлення можливо організувати в салоні або навіть вдома (це, наприклад, гідроколонотерапія), то ліпосакцію слід проводити тільки в кращих спеціалізованих клініках країни.