5 Травня, 2015

Комплекс домашніх вправ для дівчат

Домашні вправи для дівчат для схуднення і зміцнення живота, ніг і стегон

Зони живота і ніг дівчини вважають в своєму тілі найбільш проблематичними, оскільки саме тут дуже завзято накопичується зайвий жир. Зайва цукерочка? Нова складка на талії. Тиждень на дивані перед телевізором? Привіт «вушках». Про подальші перспективи і згадувати сенсу немає. А ось сходять ці «неприємності», на жаль, не так жваво, як з’являються.

Найбільш ефективний тут симбіоз домашніх вправ для дівчат для схуднення проблемних областей і аеробні тренування, підкріплені правильним харчуванням. Або хоча б просто тимчасовим відмовою від солодощів, копченостей і жирності. Коли метаболізм розженеться, зайва цукерка чи не перетвориться в таку ж зайву складку. А вихідний біля комп’ютера чи не позначиться на обсягах стегон. Хоча все ж вільний час з метою збереження фігури бажано проводити на свіжому повітрі, а не біля екрану.

  • Найпростіші і дієві домашні вправи дівчатам для ніг це присідання. Для загального знищення зайвих кілограмів зазвичай використовуються класичні присідання з паралельними один одному стопами, розставленими по ширині плечей або зведеними в шостій позиції. Корпус при цьому нахиляється трохи вперед, а сідниці необхідно подати трохи назад. Коліно не повинне перетинати лінію пальців ніг.
  • При корекції області стегон увагу дістається присіданням з класичної хореографії – пліє. Тут ноги повинні стояти виворотного, а корпус ні в якому разі нікуди не крениться. Так само як і таз чітко під тулубом. Коліна дивляться в сторони, голова прямо. Для посилення навантаження на ікри рекомендується виконувати присідання на полупальцах.
  • Серед домашніх вправ для дівчат на корекцію зони живота і стегон одними з кращих визнані підйоми ніг в положенні лежачи. Їх можна виконувати як з одночасним підйомом плечового пояса, так і при його нерухомості. Важливо не прогинати поперек, а також тримати прес у напрузі.
  • Ускладнювати подібне вправу можна багатьма способами. Наприклад, відірвані на невелику відстань від підлоги ноги з малою амплітудою похитувати вниз і вгору, не опускаючи на підлогу і не згинаючи в колінах. Або малювати стопами кола, вісімки і навіть цифри в повітрі. Можна згинати й розгинати коліна, підтягуючи їх до живота і забираючи назад.

Щоб будь-який комплекс домашніх вправ для дівчат працював на скидання зайвого, а не на набір м’язової маси, потрібно їсти за дві години до тренування і через дві години після неї. В іншому випадку в витрата піде те, що було з’їдено перед заняттям, а не внутрішні запаси, неабияк псують життя. Крім того, кількість повторень домашніх вправ для дівчат, орієнтованих на м’язи ніг і живота, має становити від двадцяти і вище. Темп виконання помірний або активний.

Більшість дівчат мріє не про принца на білому коні, а про струнку фігуру, яка дозволяє щодня їсти макаруни, запиваючи гарячим шоколадом з маршмеллоу. За кожен день, звичайно, гарантію дати складно. Але варіант подібного пустощів щотижня без шкоди для талії і інших частин тіла забезпечити можна. Правда для цього доведеться постаратися.

У першу чергу потрібно буде освоїти комплекс домашніх вправ для дівчат і виконувати його хоча б через день хвилин по сорок-п’ятдесят. По-друге, частіше гуляти, або навіть записатися у спортивну секцію за вибором. По-третє, зробити традицією ранкову зарядку, контрастний душ і розумний режим харчування. Це все допоможе розігнати метаболізм і наблизитися до мрії. А про те, які саме домашні вправи дівчатам потрібно виконувати для певних груп м’язів, і як саме це робити, розповість ця стаття.

Домашні вправи для дівчат на м’язи спини, грудей і рук

Мабуть, область грудопоясничного відділу і плечового дівчатами ігнорується найчастіше. Основний упор на заняттях – незалежно від того, де вони проводяться – робиться на живіт, ніг і сідниці, а от про спині і грудях представниці прекрасної статі забувають. А адже насправді, це майже першочергове завдання: постава грає одну з ключових ролей в сприйнятті зовнішнього вигляду. При Сутула спину, опущеною голові і викривленому хребті ні одні модельні параметри не видадуться привабливими.

Крім того, досить встати до дзеркала, витягнутися верхівкою вгору, розгорнути плечі і усунути прогин у попереку, щоб побачити, як піднялася й видалася груди, пішов животик, гордовито встала голова, додався зростання. Дівчина з красивою поставою мимоволі буде приковувати погляди оточуючих, виділяючись із натовпу. Вдобавок домашні вправи для дівчат для м’язів спини ще й позбавляють від дискомфорту в зоні хребта, що виникає при сидячому способі життя.

Єдине, що слід пам’ятати: перш ніж приступати до роботи зі спиною, необхідно проконсультуватися з лікарем на предмет серйозних проблем з хребтом і протипоказань до певних видів тренувань.

У базовий комплекс домашніх вправ для дівчат на м’язи спини обов’язково входять різноманітні нахили вперед, назад і в сторони з рівним хребтом. Сюди ж додаються прогини хребта всередину і назовні, «хвилі» тілом у вертикальному положенні. Всі вони виконуються тільки в повільному темпі і з ретельним контролем власного самопочуття. Ніяких ривків, ніяких кидків!

Основне гімнастичне домашнє вправа для дівчат з комплексу для спини це «човник». Лягти на живіт, долоні на потилиці, лікті в різні боки. На видиху відірвати грудну клітку від підлоги, прогинаючись у хребті і затримуючись в подібній позиції на десять рахунків. Ускладнити елемент можна, якщо в помірному темпі здійснювати підйоми і опускання без затримки, з кожним новим підйомом намагаючись збільшити відстань до підлоги. Двадцять разів.

Що стосується м’язів грудей і рук, то тут пальму першості тримають віджимання. Причому, дівчатам краще відтворювати їх, стоячи на колінах. Крім того, відмінно підійде імітація рухів плавця в положенні лежачи на животі або у вертикальній позиції. А розслабити руки, одночасно зміцнюючи грудну клітку, можна наступним чином: встати вертикально, витягнути руки перед собою долонями вниз і активно почати імітувати роботу ножиць, схрещуючи і знову розводячи з великою амплітудою.