3 Березня, 2015

Кефірна дієта на 2-3 дні – схуднути за вихідні!

Результати дієти кефіру

2 дні дієти кефіруКожен вирішив її спробувати підтвердить, що ця дієта – 2 дні кефір – без праці переноситься. Завдяки цьому чудо – продукту і дотримання правил, дієта на 2-3 дні допомагає скинути 2-3 кг. Як нескладно здогадатися, все це вживається без солі і цукру. Доповнити очисними клізмами не забороняється.

Підсумковим результатом може виявитися втрата не лише двох – трьох кілограмів, але хороший колір шкіри і регулярна робота кишечника. Кефірна дієта на вихідні розроблена спеціально для запобігання буйства метеоризму.

Кефірна методика протипоказана власникам підвищеній кислотності і людям, які не переносять лактозу. При тривалому і частому застосуванні така дієта на 2-3 дні може викликати підвищену активність кишечника, розлад шлунку.

Протягом будь-якої дієти необхідно приймати вітаміни.

Дієта на 2 дніЯкщо в п’ятницю ви з сумом виявляєте, що не можете застебнути улюблені джинси, тому що ваш живіт зрадницьки стирчить, наче ви з’їли слона, значить, настав час дієти. Щоб не відчувати себе роздутим кулькою, виберіть у свій раціон низькокалорійні продукти, що містять необхідні поживні речовини і обов’язково корисні бактерії, які допомагають перетравлювати їжу і підтримують відчуття легкості. Найбільш економічною в матеріальному плані, мабуть, може стати дієта на 2-3 дні. Сьогодні ми розглянемо основні особливості дієти на 2 дні «мінус 3 кг».

Головні особливості дієти на 2 дні на кефірі

Багато хто з представниць слабкої статі, але з сильним характером кажуть «НІ» тістечком і морозиву і вибирають кефірнуюдіету на 2-3 дні. Така дієта на вихідні – це відмінний спосіб повернути плоский живіт апетитно округла форма любительок солодких десертів і булочок. Такому результату монодієта, заснована на кефірі, зобов’язана входять до складу кисломолочного продукту дрожжеподобним грибам, які прискорюють процес перетравлення їжі.

Крім того, в кефірі міститься кальцій, що допомагає позбавлятися від «рятувального кола на талії» більш інтенсивно. Бактерії, що містяться в кефірі, допомагають змінити хімічну реакцію в кишечнику і тим самим інгібувати розвиток тих штамів бактерій, які відповідальні за виробництво газів. Головна умова – Ви повинні без відрази ставитися до кефірний раціону. Дуже складно одночасно обмежувати себе в їжі, давлячись неприємною їжею. Також приготуйтеся до відсутності ранкової чашки кави.

Існує кілька різновидів дієти кефіру. Кожен тут може вибрати щось своє. Ледарка пропонується розпивання тільки одного кефіру протягом вихідних. Або, як варіант, дієта Доліної, з клізмами, обмеженням з’їденого строго за розкладом з вживанням трав’яних настоянок перед обов’язковим склянкою кефіру.

Не всі здатні подолати ці правила, тому є більш спрощений варіант, званий кефірної дієтою на 2 дні або дієта 2 дні – 3 кгдолой.

Ось рекомендації щодо дотримання дієти кефіру:

  • таку дієту на 2 дні слід почати в п’ятницю ввечері і дотримуватися запланованого розпорядку харчування мінімум до вечора неділі;
  • їжте невеликими порціями – часто і повільно, щоб уникнути ковтання повітря, який потім неодмінно накопичується в кишечнику;
  • для цієї дієти вам знадобиться кефір 1% жирності. При його покупці зверніть увагу на дату закінчення терміни придатності – чим коротше, тим краще. Ви ж не готуєтеся його маринувати на зиму.
  • в перший день у вашому розпорядженні для раціону 1,5 літра нежирного кефіру. Випивається залпом, а в 5-6 прийомів. Під час такого варіанту дієти будь-які інші продукти є забороняється. Питний режим (проста вода і трав’яний чай) не обмежений.
Теги: