28 Червня, 2014

Капсули для схуднення Білайт, відгуки та інструкція

Працювати над власним тілом ніколи не пізно, проте завжди хочеться вибрати максимально простий і доступний шлях. Не одне століття вчені та ентузіасти шукають заповітний еліксир схуднення, і хоча універсального засобу поки ніхто не винайшов, на допомогу приходять секрети народної медицини, колосальний досвід дієтології та принади технічного прогресу. На стику цих чудес світу і з’явилася така розробка як «Білайт».

Слава «БІЛАЙТ» як надійного засобу для нормалізації ваги докотилася і до наших земель. Але перш ніж випробувати добавку на собі, краще познайомитися із засобом ближче.

Препарат «Білайт» (капсули для схуднення) зарекомендував себе з кращого боку, однак не можна ігнорувати ряд протипоказань і побічних ефектів. Зрештою, шлях до красивої фігури для кожного індивідуальний.

«Білайт» – відгуки лікарів

Головне джерело, до якого слід прислухатися, – це, природно, медицина. Думка лікарів про препарат в цілому позитивне. Чого варто вже той факт, що в Казахстані і Таджикистані засіб було схвалено Мінохоронздоров’я і офіційно продається в аптеках. У нашій країні такого прогресу поки немає, і придбати «Білайт» для схуднення, відгуки про який вселяють надію, можна через Інтернет. Однак важливий нюанс – препарат повинен мати сертифікати, що підтверджують його якість, в зворотному випадку весь курс буде представляти собою експеримент над власним організмом.

Рекламу капсул можна зустріти всюди, особливо привабливо виглядають обіцяні «мінус п’ять кілограмів на тиждень». Але не можна забувати, що це тільки біологічно активна добавка, яка служить доповненням до повноцінного здорового харчування і динамічному способу життя. Якщо дотримуватися це триєдність – результат дуже скоро стане очевидним.

На «Білайт» відгуки знайти досить просто, особливу довіру викликає думка медиків. Лікарі не мають нічого проти препарату, який містить тільки натуральні компоненти, дія яких давно відомо. Так, до складу БАДа входять листи лотоса, пориа коксовідное (тонізуючий і зміцнюючий засіб), плоди глоду (зміцнює серцево-судинну систему), корінь ДІСКОР супротивно (нормалізує роботу видільної системи), трутовий гриб (стимулює функції нирок) і внутрішня частина курячого шлунка (покращує роботу кишечника).

На «Білайт» відгуки лікарів в основному позитивні, але не потрібно забувати про індивідуальну непереносимість окремих компонентів складу. Трави далеко не нешкідливі і можуть надавати сильну дію на організм, тому пити препарат не рекомендується вагітним жінкам, в період лактації і до 16 років.

При регулярному прийомі засіб дозволяє позбутися жирових відкладень, усуває їх рівномірно в області «проблемних зон». Також препарат має здатність регулювати рівень ліпідів у крові, приводить в норму підшкірну жирову клітковину і налагоджує обмін речовин.

Якщо ви зважилися спробувати таблетки для схуднення «Білайт», відгуки допоможуть вам зорієнтуватися на розрослася ринку БАДів. Серед найрізноманітніших препаратів «Білайт» вигідно виділяється завдяки комплексній дії: він не тільки сприяє зниженню ваги, але і нормалізує роботу всього організму, очищає його, повертаючи не тільки легкість, а й успішний життєвий ритм. Завдяки своєму складу БАД допоможе впоратися з надмірним харчуванням, неконтрольованим почуттям голоду, набряками, проблемами із зовнішністю.

Не потрібно забувати, що сам по собі препарат не є повноцінним лікарським засобом, і застосовувати його в якості медикаменту можна. Якщо зайва вага викликаний гормональними порушеннями, хворобою серця, щитовидної залози або іншими серйозними захворюваннями внутрішніх органів, необхідно звернутися за допомогою до лікаря. БАДи надають тільки допоміжне і регулятивне дію, але, в будь-якому випадку, використовуючи «Білайт» для схуднення, потрібно строго дотримуватися інструкції.

Таблетки для схуднення «Білайт» – інструкція

Очевидно, що перед використанням будь-якого препарату, в тому числі і біологічно активної добавки, необхідно проконсультуватися з лікарем. Мудра людина в білому халаті повинен з’ясувати причину ваших проблем зі здоров’ям і зайвою вагою, і вже на основі цього допомогти підібрати шляхи вирішення поставленого завдання. Якщо ніяких протипоказань немає, і зайва вага виключно результат ліні, незбалансованого харчування і сидячого способу життя, тоді можна звернутися за допомогою до БАДів, серед яких добре себе зарекомендували таблетки для схуднення «Білайт».

Цей препарат приймається повноцінним курсом. Для того щоб досягти видимого результату і надійно закріпити його, слід ретельно дотримуватися інструкції. Так, курс зазвичай складається з трьох упаковок «БІЛАЙТ», кожна з яких має своє призначення, виконує певне завдання і спрямована на конкретний результат.

Нерідко можна зустріти на капсули для схуднення «Білайт» відгуки, які вельми неоднозначні. Покупці відзначають значне зниження ваги, проте все повертається на круги свої вже через короткий час. Як правило, це результат скороченого циклу, коли випивається одна упаковка капсул, а після отримання видимого результату БАД залишають припадати пилом на полицю. Для того щоб організм прийшов у норму, а тіло стало красивим, слід дотримуватися схеми, тим більше що до препарату «Білайт» інструкція досить чітка і докладна.

Перша упаковка препарату призначається для відновлення біологічної рівноваги в організмі. Це досягається завдяки нормалізації розхитаного обміну речовин і водно-сольового обміну. Друга упаковка запускає розщеплення підшкірних жирів, в той же час налагоджений метаболізм ударними темпами виводить з тіла токсини і інші неприємні накопичення, очищає печінку, стимулює кровоносну систему. Третя упаковка потрібна для закріплення досягнутого результату, її завдання – привчити організм до стабільної нормальної роботи. Природно, що в цьому буде допомагати здорове харчування і фізична активність.

Згідно з інструкцією, таблетки «Білайт» починають приймати з мінімальної дози – 1 капсула вранці перед прийомом їжі. Не раніше ніж через три дні слід ввести ще одну таблетку перед обідом, а через тиждень дозування можна збільшити до трьох капсул. Важливо пам’ятати, що приймати більше цієї норми не можна. Також не зайвим буде врахувати, що препарат володіє сильним тонізуючим ефектом, тому пити його ввечері просто не рекомендується. З цим пов’язані деякі побічні ефекти, такі як тахікардія, запаморочення і безсоння. Іноді можуть турбувати слабкість та інші неприємні прояви, в таких випадках прийом краще припинити.

«Білайт» капсули стимулюють внутрішні біохімічні процеси, які протікають у водному середовищі, тому, якщо ви приймаєте бади для схуднення, потрібно випивати не менше 2,5 літрів рідини протягом доби. Разом з водою з організму будуть виходити не тільки токсини, але і кальцій, тому важливо включити в раціон достатню кількість молочних продуктів.