Калорійність огірків і помідорів

Користь помідора

Помідори містять багато пектину, клітковини, каротину, лікопіну, вітамінів С, А, Е, К, групи В, макро- і мікроелементів (магній, натрій, залізо, фосфор, сірка), які сприяють нормалізації стану нервової системи, виводять накопичилися в організмі токсичні речовини, надають антистресову вплив і знижують ризик розвитку пухлин в організмі.

Помідори, завдяки вмісту антиоксидантів, уповільнюють процеси старіння, покращують стан при діабеті, нормалізують роботу ендокринної системи, зміцнюють серцево-судинну систему. Дуже корисно вживати помідори тим, хто має виразку.

Людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, що не бажано їсти помідори разом з їжею, що містить багато крохмалю, щоб не виникли загострення.

Калорійність салату з огірків і помідорів зі сметаною

Калорійність салату з огірків і помідорів зі сметаноюКалорій в огірках та помідорах, заправлених сметаною, приблизно 41.

Білків в такому салаті міститься 1,05 грам, жирів – 2,42 грама, вуглеводів – 3,38 грам. Даний салат дуже низькокалорійний і підходить для дієтичного харчування, а також людям, які мають проблеми з шлунково-кишковим трактом.

У сметані містяться необхідні організму вітаміни – С, Е, А, D, Н, групи В, і мінерали – кальцій, калій, натрій, магній, фосфор, залізо, хлор. Вона корисна після перенесення хвороб, коли імунітет організму ослаблений, під час частих стресів і перевтоми, при серцево-судинних захворюваннях і ожирінні, особливо, замість вершкового масла.

Завдяки низькій калорійності огірків і помідорів їх можна сміливо їсти худне людям.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
помідор 20 ккал 0,6 г 0,2 г 4,2 г
огірок 15 ккал 0,8 г 0,1 г 2,8 г

 

Калорійність огірків і помідорів

Калорійність огірків і помідорів дуже низька: у огірків – 15 калорій на сто грам продукту, у помідорів – 20 калорій на сто грам продукту. Завдяки такому низькому вмісту калорій в огірках та помідорах, вони є дієтичними продуктами і дозволені до вживання в багатьох дієтах.

Користь огірка

Огірок на 95 відсотків складається з води, решта 5 відсотків займають клітковина та різноманітні корисні речовини – мінерали, вітаміни і солі. Такий високий вміст води в огірках насправді підвищує їх цінність. Завдяки цьому він є прекрасним адсорбентом, що дозволяє нейтралізувати токсини у всьому організмі. Огірки корисні при харчових отруєннях, так як в міститься в них воді присутня багато калію. Вони мають здатність виводити з організму зайву воду, а це саме те, що необхідно при отруєнні.

Огірок дуже «вигідний» для тих, що худнуть людей, так як під час його вживання у шлунку займається великий простір, що тим самим втамовує відчуття голоду. Очисну здатність мають тільки свіжі огірки. При вживанні огірків не навантажується підшлункова залоза, так як і без її роботи, огірки прекрасно засвоюються в травній системі.

Калій, що міститься у великій кількості в огірках, також здатний піднімати кров’яний тиск, знімати набряклість і дуже корисний при серцевої аритмії.

Йод, що міститься в огірках, засвоюється практично на 100% і допомагає попередити хвороби щитовидної залози. Огірок займає лідируючі позиції за вмістом вітамінів групи В. Також з мікро- і макроелементів в огірках містяться залізо, фосфор, кремній, магній і хлор. Вітаміну С особливо багато в маленьких огірках.

Якщо ви любите їсти м’ясні страви, то з’їдаючи разом з ними огірки, ви збільшите кількість засвоїти у вашому організмі білків. Крім всього цього огірки покращують обмін речовин, знижують апетит і зменшують вміст цукру в крові.

Калорій в салаті з огірків і помідорів міститься близько 17 на сто грамів продукту