23 Квітня, 2015

Якими вправами прибрати боки і живіт?

Якими вправами прибрати боки в домашніх умовах?

Якими вправами прибрати боки в домашніх умовахПропонуємо вашій увазі найбільш ефективний комплекс вправ для усунення жиру на боках, який здатний в короткі терміни подарувати вам струнку фігуру за умови їх щоденного виконання.

 

Вправа 1. Воно дуже просте і ефективне – це нахили в сторони. Початкове положення – стоячи прямо, ноги на ширині плечей. Нахиляйте корпус по черзі ліворуч і праворуч. Щоб ускладнити собі завдання можна поставити ноги трохи ширше, зафіксувавши стегна в одному положенні. Руки при цьому поставте на талію, схрестіть над головою або ж опустіть вниз і розведіть їх в сторони. Кожен нахил фіксуйте протягом 5 секунд, щоб м’язи були постійно в тонусі. Дихання має бути спокійним і повільним. При нахилах робіть вдих, а при поверненні в початкове положення – видих. Починайте з 10 нахилів для кожної сторони, поступово доводячи їх до 30.

Вправа 2. Називається похилій балансуванням. Воно допомагає зміцнити косі м’язи преса і тренує ноги, покращуючи координацію рухів. Встаньте у вихідне положення, розправте плечі. На видиху зігніть ліву ногу, перенісши всю масу тіла на праву ногу. На вдиху поверніть корпус вправо, трохи нахиляючись вперед, а ліву ногу поставте на носок. Зафіксуйте на 5 секунд, після чого на видиху повертайтеся у вихідне положення і повторіть вправу для правої ноги. Виконуйте по 5-10 повторів на кожну сторону.

Вправа 3. З вихідного положення лівою ногою на вдиху зробіть невеликий крок, на видиху заведіть ліву руку за голову, а праву ногу при цьому випряміть і підійміть перед собою. Знову зробіть глибокий вдих і видих, потім розгорніть корпус якомога правіше і зафіксуйте так на 5 секунд. Вдихайте і повертайтеся у вихідне положення. Те ж виконайте і для правого боку. Виконуйте по 5-10 повних циклів вправи.

Вправа 4. Його часто виконують біля балетного станка або в танцювальному класі, тому воно дуже ефективно. Вдома його можна виконувати за допомогою будь опори, або ж без неї. Початкове положення, як і в попередніх вправах. Робимо вдих, ставимо руки на пояс і пряму ліву ногу піднімаємо вгору на максимально можливу для вас висоту так, щоб спина залишалася рівною. Затримуємося в такому положенні на 5 секунд, після чого опускаємо ногу вниз. Далі робимо вдих і відводимо цю ж ногу в сторону, не згинаючи коліна, тягнемо носок на себе, фіксуємо, на видиху ногу опускаємо. Знову вдихаємо, злегка прогнувши спину, відводимо ногу назад, фіксуємо тіло, після чого повертаємося у вихідне положення. Ті самі дії проробляємо з іншою ногою. Виконуйте близько 5-10 повних циклів цієї вправи для кожної ноги і не забувайте правильно дихати.

Вправа 5. Воно буде заключним у нашому комплексі, але не менш ефективним. Мова йде про скручуваннях сидячи, для цього вам знадобиться стілець. Сідаємо на нього, руки тримаємо на колінах. Робимо спочатку вдих, потім видих, починаємо повільно повертати корпус вліво, при цьому руки переносимо на спинку стільця і ​​стежимо, щоб ноги не відривалися від підлоги. Фіксуємо положення тіла на 5 секунд, утримуючись за спинку і намагаючись посилити скручування. На вдиху повертаємося у вихідне положення, на видиху знову повторюємо вправу, але вже для правого боку. Виконайте по 5-10 повних циклів для кожної сторони.

Даний комплекс вправ розрахований на щоденне виконання і не має особливих протипоказань. Він допомагає не тільки прибрати жир на боках, а й підтягнути косі м’язи преса, зробити живіт плоским, а талію стрункою. Залежно від ступеня жирообразования, вже через 2-3 місяці регулярних вправ ви зможете зауважити, що облягаючий одяг сидить на ваших боках набагато красивіше. Не забувайте також про правильне харчування, тому по можливості виключіть шкідливу їжу зі свого раціону.

Якими вправами прибрати боки і живіт?Проблема зайвого жиру на боках актуальна для багатьох дівчат, тому їх часто цікавить питання про те, якими вправами можна прибрати боки і знайти гарну струнку талію. Бока – найбільш проблематична зона жіночого тіла, де з легкістю можуть з’явитися зайві сантиметри, позбутися яких не так-то просто.

Навіть заняття спортом не завжди допомагають впоратися з цією проблемою, тому як вони спрямовані, в основному, на роботу з великими групами м’язів і окремими частинами тіла (сідницями, животом, талією, руками і т.д.). Крім того, м’язи на боках при повсякденному житті практично не отримують навантаження, тому легко здатні знайти жировий прошарок. У такому випадку ми можемо спостерігати непривабливі складки, що виділяються над облягаючими спідницями, брюками і джинсами. Але як цього уникнути? Якими вправами прибрати боки можна найбільш ефективно, і за який період?

Якими вправами прибрати боки і живіт? Поради для початківців.

Для досягнення найкращого результату необхідно перенести навантаження на м’язи боків так, щоб максимально їх задіяти, для цього існує безліч вправ. Через два тижні після цього ви зможете помітити зменшення жирового прошарку і підтягнути талію, боки і живіт. Щоб визначитися, якими вправами прибрати боки в домашніх умовах, спробуйте кілька різних варіантів і визначте для себе найбільш дієвий метод боротьби з жиром.

Починайте обов’язково з розминки і аеробіки, яка в комплексі тренує всі групи м’язів і розігріває тіло для подальших вправ. Перш ніж приступити до складних і інтенсивним навантаженням, випробуйте більш прості, але не менш ефективні тренування. Наприклад, нахили в сторони, бічний прес і заняття з обручем. Не лінуйтеся робити всі вправи в повну силу, адже тільки так ви зможете домогтися очікуваного результату. Нахили здійснюйте якнайнижче, не давайте собі відпочивати між підходами. Чим більше ви втомитеся під час тренування – тим швидше позбавитеся від ненависних боків.

А тепер приступимо безпосередньо до самої тренуванні і розглянемо на конкретному прикладі, якими вправами прибрати боки і живіт, перебуваючи вдома і приділяючи цьому щодня не більше півгодини часу.