11 Травня, 2015

Як швидко схуднути в ногах?

Вправи для швидкого схуднення ніг в домашніх умовах

Всі складові першого – розігріваючого – блоку будуть повноцінними вправами для швидкого схуднення ніг, оскільки активно включають в роботу майже всі м’язи, і в той же час входять в категорію елементів аеробіки. І тому ними не слід нехтувати, бажаючи якомога швидше перейти до основної частини.

 • Поставити ноги на ширині плечей, руки покласти на талію, випрямити спину, коліна трохи пом’якшити, трохи присідаючи. Тепер вистрибнути з цього положення і приземлитися на сполучені разом стопи. Так само за допомогою стрибка повернутися у вихідну позицію з легким приседом. Виконувати протягом хвилини.
 • Помарширувати на місці півхвилини, високо піднімаючи коліна, а потім дещо модифікувати цю дію. Ноги розставляються ширше плечей, стопи трохи розкриваються назовні, внаслідок чого коліна теж дивляться в діагональ. Здійснювати всі ті ж кроки з високим підйомом коліна в помірному темпі, але кожен раз ще трохи скорочувати робочу сторону, трохи нахиляючись тулубом до коліна. Крім розігріву м’язів стегна, це ще й попрацює над талією.
 • Пострибати п’ять-сім хвилин, обов’язково приземляючись на повну стопу, а не на носочки. Якщо виконувати останній варіант, почнуть прокачуватися м’язи. І до питання про те, як швидко схуднути в ногах, це точно не має відношення.

Для спалювання жирового прошарку роботу з гантелями рекомендується чергувати з аеробними та гімнастичними навантаженнями у співвідношенні 1:2:2, де перша цифра – силова тренування, дві інші – кардіо і стрейчинг. Останній теж дуже важливий, оскільки розтягує м’язи, перешкоджаючи їх можливого перекачуванню. А також дозволяє їм швидше розслабитися і відновитися.

 • Лягти на живіт, руки розвести в сторони, долоні вниз. Ноги сильні, стопи натягнуті. По черзі піднімати вгору до упору то праву, то ліву, здійснюючи ці дії в помірному темпі. На кожну ногу сорок разів.
 • Тепер потрібно сісти на сідниці, трохи відхилившись назад і прийнявши опору на долоні за спиною. Знову по черзі піднімати витягнуті вперед ноги, але за видоизмененному алгоритмом. Спочатку довести праву до вертикалі, щоб кінчики пальців дивилися в стелю. Потім відхилити її максимально в бік, розкриваючи від стегна і намагаючись покласти на підлогу. При цьому таз від підлоги не відривається, положення корпусу і лівої ноги не змінюються. Повернути праву ногу у вертикальне положення і по дузі привести назад до лівої. На кожну ногу двадцять п’ять повторень в помірному темпі.
 • З тієї ж вихідної позиції, що і в попередній вправі для швидкого схуднення ніг, потрібно підняти їх так, щоб кінчики пальців дивилися в діагональ. Між витягнутими зімкнутими ногами і підлогою кут у сорок п’ять градусів. З великою амплітудою швидко зводити і розводити ноги, не перехрещуючи їх між собою, а тільки поєднуючи внутрішні сторони і роз’єднуючи, виходячи в подобу поперечного шпагату. Хвилина на виконання.
 • І завершить всі елемент, який відтворюється в повільному темпі і з затримками. Потрібно лягти на спину, зігнути ноги в колінах, приймаючи упор на стопи, і відірвати таз і поперек від підлоги. В результаті опорою стають лопатки, плечі, голова, стопи і вільно лежать уздовж тулуба руки. Від колін до грудної клітки рівна лінія. У цьому положенні розгинати то одну ногу, витягаючи її в продовження лінії корпусу, то іншу. Кожен раз завмирати на вісім рахунків. На виконання вправи – дві хвилини.

Фінальним етапом стане розтягування напружених м’язів, базовий набір елементів для якої відомий всім. Це обов’язкові нахили до ніг у розведеному та зведеному положенні сидячи на сідницях, вихід на поперечні і поздовжній шпагати, бічні випади з притиснутою до підлоги п’ятою вільної ноги і тяжінням тазу до підлоги.

Швидке схуднення ніг в домашніх умовах – аж ніяк не утопічна ідея. Але під словом «швидко» не слід розуміти два-три дні. З такою швидкістю може йти тільки рідину з організму, але ніяк не жир. І робити вона це буде зовсім не безболісно для всіх систем.

Терпінням потрібно запастися мінімум на кілька тижнів, кількість яких залежить від того, в якому стані вихідний матеріал перебуває на момент початку «бойових дій». А як саме проводити війну з жировими відкладеннями, які прийоми використовувати і чого боїться підступний ворог, розказано нижче.

Як швидко схуднути в ногах? Комплексний домашній підхід

Оскільки моментальна корекція обсягів, це тільки хірургічне втручання, а всі решта відповіді на питання про те, як швидко схуднути в ногах, мають лише різну варіативність величини термінів очікування результату, для максимального їх скорочення доведеться вдаватися до комплексного підходу. Тобто, використовувати всі доступні домашні методи.

 • Масаж. Незалежно від того, чи використовуються в процесі силіконові банки, спеціальний ролик, жорсткі рукавиці або просто власні руки, масаж підсилює кровообіг. Це сприяє не тільки зменшенню жирового прошарку, але і усуненню целюліту. Виконувати масаж з ефірними оліями цитрусових.
 • Обгортання. Мають схожий з масажем принцип дії, оскільки дають розігріваючий ефект. Рецептів для них існує маса, але в основному вони передбачають наявність серед компонентів глини, кориці, ефірних масел.
 • Аеробні навантаження і цілеспрямовані на область ніг і стегон вправи. Останні будуть розглянуті нижче, а до перших відносяться багато фітнес-напряму, біг, спортивні прогулянки, велотренажер, стрибки на скакалці.
 • Корекція харчування, без якої нікуди. Відповідаючи на питання про те, як швидко схуднути в ногах, не можна ігнорувати загальне схуднення. Адже локально усунути жир не можна, якщо, звичайно, це не фінальна шліфування. Здоби, солодкого, смаженого, копченого і жирного тверде «ні». І взяти з розпростертими обіймами рослинну їжу, дієтичне м’ясо і рибу.

І вже поєднуючи всі ці пункти, можна буде досягти відчутного результату через два-три тижні регулярних тренувань за умови відсутності відходження від наміченого плану.