19 Травня, 2015

Як і скільки крутити обруч, щоб схуднути?

Як крутити обруч, щоб схуднути?

Отже, розберемося, як схуднути з обручем. Встаньте прямо, розставте ноги на ширині плечей (шкарпетки повинні бути нарізно). Візьміть обруч в руки, напружте м’язи спини і преса, після чого руками наведіть хулахуп в рух, підтримуючи обертання корпусом і ногами.

Під час занять утримуйте м’язи спини і преса в напрузі і розслабляйте м’язи між підходами, тоді тренування будуть дуже ефективними. Щоб не допустити викривлення хребта, треба крутити хулахуп поперемінно – спочатку в одну, а потім в іншу сторону.

Тепер відповімо на запитання, скільки крутити обруч, щоб схуднути. Займатися потрібно щодня і регулярно, приділяючи тренувань не менше 15 хвилин. Багато жінок підтверджують, що з допомогою нетривалих вправ можна домогтися необхідного результату – обсяг талії зменшиться, і досить швидко ви схуднете.

Краще крутити хулахуп ввечері, через дві години після вечері. Уточнимо, що п’ятнадцять хвилин – мінімальний час тренувань, краще займатися довше, так як жирові клітини спалюються не на початку занять, а через деякий час.

Як схуднути з обручем?

Як бачимо, швидкість схуднення, а також ефективність тренувань з хулахуп залежить від виду тренажера і від тривалості занять. Багато хто впевнені, що чим обруч важче, тим швидше спалюються жирові клітини. Це твердження справедливо лише при значному досвіді тренувань з звичайним обручем.

Зниження ваги з тренажером відбувається завдяки кардионагрузкам, тому не розраховуйте на особливий масажний ефект. Краще чергувати різні види обручів, тому що організм швидко звикає до однаковому навантаженні, адаптується під неї, і процес схуднення сповільнюється.

Якщо ви не знаєте, як схуднути з обручем максимально швидко, проводите заняття за таким планом:

 • 1 день – 30 хвилин спокійних обертань, 25 нахилів, 25 скручувань;
 • 2 день – 20 хвилин обертань, 25 віджимань, 25 обертань, 25 підйомів ніг з положення лежачи;
 • 3 день – півгодини обертань;
 • 4 день – три підходу, в кожному з яких виконати десятихвилинне обертання хулахуп і будь-яка вправа для преса протягом однієї хвилини;
 • півгодини обертання обруча;
 • 6 і 7 день – вибрати тренування будь-якого дня і виконати її.

Ми розібралися, як схуднути за допомогою обруча, тепер приступайте до тренувань, але не забувайте про правильне харчування, активний спосіб життя і регулярних заняттях.

Напевно, кожна дівчинка хоч раз крутила обруч на талії. Дивно, але ця, на перший погляд, неабиякої дитячої забави за місяць регулярних тренувань можна зменшити талію в обсязі приблизно на три-п’ять сантиметрів.

Багато дівчат, які хочуть скинути зайві кілограми, насамперед, звертають увагу саме на цей спортивний тренажер і, звичайно, з’являється маса питань: як скинути вагу і скільки крутити обруч, щоб схуднути в короткі терміни. Треба розуміти, що результат від тренувань буде помітний у тому випадку, якщо поєднувати їх з правильним харчуванням.

Не потрібно поспішати, спочатку з відповідальністю підійдіть до вибору інвентарю, позначте гастрономічні уподобання і паралельно складіть план занять. І лише після цього можна зосередитися на тому, як схуднути з обручем, як правильно тренуватися, щоб завжди бути у формі. Сьогодні ми допоможемо вам розібратися, як схуднути за допомогою обруча, скільки потрібно займатися і як крутити обруч, щоб схуднути.

Як вибрати спортивний обруч?

В магазинах вибір обручів дуже великий, вони відрізняються за своїми зовнішніми ознаками і функціональності. Опишемо найбільш популярні види:

 1. Простий хулахуп, знайомий всім з дитинства. Він виготовлений із пластику або алюмінію, всередині порожнисте. Такий спортивний снаряд дуже легкий, розкручується без особливого праці, з таким обручем можуть займатися навіть новачки.
 2. Обважений обруч трохи складніше розкрутити, однак займатися з ним легше, так як всі рухи, переважно, виконуються за інерцією. Вага такого тренажера може бути близько двох кілограмів.
 3. Масажний обруч зі спеціальними кульками, активізує роботу м’язів спини, живота, сідничних м’язів і стегон. Він прискорює кровообіг в зоні талії, приводячи в тонус м’язи. Якщо ви замислюєтеся про те, як схуднути з обручем, то врахуйте, що масажний хулахуп вам доведеться купувати разом з поясом для схуднення, ну або просто займатися в халаті.
 4. Складні обручі для стрункості включають дві-чотири знімні деталі. Такий тренажер дуже зручний тим, що не займає багато місця і легко розбирається-збирається.
 5. Обручі з лічильником калорій – з їх допомогою можна контролювати кількість витрачених калорій за кількістю оборотів навколо талії.