9 Квітня, 2015

Як діють кільця для схуднення?

Інформація для тих, хто вирішив випробувати на собі дію силіконових кілець для схуднення

Силіконові кільця для схудненняОтже, якщо ви все ж вирішили випробувати на собі магнітні силіконові кільця для схуднення, то пам’ятайте, що вони, так само як і будь медикаментозний препарат, мають свої протипоказання. Але, за словами виробників, їх продукція підходить для будь-якого віку, статі, розміру ноги і типу шкіри. Однак остерігатися їх впливу потрібно під час виношування дитини, гіпертонії, захворюваннях серця, а також при наявності високої температури тіла. Крім того, якщо в період їх використання ви відчуваєте сильний приплив крові, печіння, втома або свербіж, то подібний виріб краще зняти негайно. Також при наявності дискомфорту кільце слід перемістити в оптимальне положення на пальцях ніг.

Розробники наводять інформацію і про те, як їх правильно використовувати. Для цього вам необхідно вивернути виріб магнітом всередину, а потім надіти на великі пальці ніг. Кільця для схуднення потрібно починати носити з 2-3 годин на день, поступово збільшуючи навантаження. А ось вже через тиждень перебувати в них можна постійно. Кільця м’яко облягають пальці ніг, легко надягають і знімаються. Вони безрозмірні і практично непомітні оточуючим. У цьому, за словами виробників, і полягає основні переваги їх продукції.

Ну і наостанок, наведемо ще трохи порад від авторів згаданого методу боротьби із зайвою вагою. Магнітні кільця для схуднення можна прати порошком або милом, а для просушки найкраще використовувати природні умови, уникаючи при цьому прямого потрапляння сонячних променів та металевої сушарки. Під час прийняття водних процедур, рекомендується їх знімати – так ви зможете продовжити термін дії виробу. Також потрібно берегти кільця від ріжучих предметів і високих температур, а займаючись в спортивному залі, знімайте їх, щоб не пошкодити. І не бійтеся, якщо силіконові кільця з часом змінять свій колір або потемніють, від цього вони не втратять свої властивості.

Кільце для схуднення Останнім часом широкого поширення набуло використання кілець для схуднення. Вони являють собою силіконову продукцію з магнітом всередині. А носити їх потрібно не на руках, а на ногах. Також виділяють і мідні кільця, які служать не тільки прикрасою для рук, але й засобом боротьби із зайвою вагою. Вони впливають на весь організм, а не на нижню частину тулуба, як у випадку силіконової продукції. Ці тонкі і привабливі колечка таять в собі невеликий секрет, який і допомагає боротися із зайвими кілограмами. Так стверджують виробники, але чи дійсно вони працюють? У сьогоднішньому матеріалі ми постараємося це з’ясувати.

Принцип роботи кілець

Розробники кілець для схуднення у відгуках розповідають, який вплив їх продукція має на організм людини. По суті, ця методика зниження ваги заснована на масажі біологічно активних точок, які розташовуються на нашому тілі. Дану процедуру здійснюють магніти, що знаходяться у складі кілець. Подібне випромінювання значно прискорює метаболізм і покращує стан м’язів у нижній частині тіла людини. Країна, в якій вони виготовляються – це Японія. І не дивно, адже вони одними з перших освоїли методику точкового масажу і ефективність впливу на енергетичні зони тіла людини.

Щоб домогтися видимих ​​результатів, слід надягати кільця для схуднення на ноги, а саме – на великі пальці і так, щоб магніт знаходився під пальцем. За рахунок цього при ходьбі буде відбуватися масаж біологічно активних точок, які пов’язані з головним мозком. Автори стверджують, взаємодіючи таким чином, тобто через ноги і мозок, почнуть зміцнюватися ослаблені м’язи традиційних проблемних зон тіла – внутрішній частині стегна, сідниць і живота. Настільки приваблива перспектива моментально привернула пильну увагу людей і саме з цього моменту зросла популярність японської продукції.

Однак, медичні фахівці в своїх відгуках про кільця для схуднення, спростовують цю інформацію. Справа в тому, що знаходиться під великим пальцем біологічно активна точка, згідно східним вченням, відповідає за м’язи шиї. І вона зовсім ніяк не пов’язана з головним мозком і м’язами нижньої частини тіла, а вже тим більше зі швидкістю обмінних процесів нашого організму. Тому медики невпинно повторюють: єдиним методом зниження ваги можуть стати регулярні тренування в поєднанні із збалансованою дієтою. Адже повернути пружність в’ялих м’язів можуть лише багаторазові їх скорочення, тобто правильні фізичні навантаження. А магнітні кільця для схуднення – всього лише міф чи широкомасштабна реклама виробників для продажу своєї продукції.

Теги: