26 Червня, 2014

Гідроколонотерапія в домашніх умовах

Гідроколонотерапія в домашніх умовах

Здоров’я в наш час – це найбільша цінність. Завдяки поганої екології і неправильного способу життя наш організм починає працювати все гірше, а адже крім цього ми ще дозволяємо собі шкідливу їжу. Поступово ШКТ забивається шлаками, які негативно впливають на роботу і інших систем. Саме для очищення нашого організму і призначена гідроколонотерапія.

Перші згадки про неї були знайдені ще в папірусах стародавнього Єгипту. Промивання для лікування захворювань кишечника в той час рекомендували Гелен і Гіппократ, і брали для цього звичайний пустотіла очерет. У 20-му столітті метод гідроколонотерапії став популярним знову, в 20-30 роки його почали активно використовувати в США. Способи промивання кишечника стали безпечнішими, тепер їх можна спокійно проводити в домашніх умовах.

Гідроколонотерапія будинку

Сучасні люди часто харчуються консервованими продуктами, напівфабрикатами, вживають алкоголь, їдять багато смаженого, жирного, солодкого і при цьому практично не застосовують в їжу клітковину. У результаті в кишечнику збираються фекалії, порушуючи його нормальне функціонування і створюючи постійний дискомфорт. Крім того, на стінках утворюються шлакові камені і нарости, в яких гніздяться різні паразити.

З плином часу тут накопичується від 5 до 25 кг. сторонніх відкладень, при тому що діаметр здорового кишечника складає 4-7 см. при довжині близько 4-х метрів. Зрозуміло, що подібні новоутворення впливають на роботу організму суто негативно. Це загрожує такими захворюваннями як атеросклероз, гіпертонія, онкологія, діабет, депресії, порушення імунітету, запори, порушення обмінних процесів, алергії, зростання маси тіла, безсоння, хвороби ШКТ, жовчовивідних шляхів, печінки, і так далі.

Для очищення кишечника проводиться курсами гідроколонотерапія, відгуки стверджують, що для цього достатньо зробити 5-7 підходів з перервами на день або два. За кілька днів до початку пропийте активоване вугілля, виключіть вживання жирів, тваринних білків, а також капусти, бобових, чорного хліба, алкоголю (які сприяють утворенню газів). Їжте каші на воді, білі сухарі, дозволені несолодкі соки і нежирний кефір.

Для очищення кишечника найбільше підходить ранковий час. Вам належить випити десять склянок трохи підсоленої води (чайна помилкова на літр), яка викличе сильний проносний ефект. Випийте відразу дві склянки, а решта приймайте поступово. Для кращої ефективності до або під час сеансу використовуйте клізму або кухоль Есмарха, тривалість – близько 15 хвилин (до першого позовів в туалет). Після закінчення чищення поїжте фрукти, овочі або кашу, вдень пийте воду і соки.

При перших процедурах, можливо, ви відчуєте нудоту і слабкість. Це пов’язано з тим, що з організму виходить велика кількість шлаків, це означає, що діє гідроколонотерапія. У домашніх умовах для полегшення стану можна трохи полежати, поклавши на живіт грілку. Після промивання обов’язково прийміть препарати, які зміцнюють флору кишечника.

Гідроколонотерапія- протипоказання

Дана процедура сприяє виведенню з організмів не тільки шлаків, а й важких металів, фенолів, радіонуклідів та інших шкідливих речовин. Гідроколонотерапія дає виражений омолоджуючий ефект, знижує в крові рівень холестерину, призводить до зменшення маси тіла. Через вимивання шкідливою патогенної флори, яка харчується внутрішнім вмістом кишечника, нормалізуються смакові якості, налагоджується апетит. Пройдений курс добре позначається на стані фігури, призводить до підвищення еластичності і пружності шкіри, усунення набряклості особи, а також зникнення різних висипань.

Вважається, що шкідливих побічних ефектів у цієї процедури немає, і, тим не менш, далеко не всім дозволена гідроколонотерапія. Протипоказання будуть наступними:

 • прорив кишечника;
 • загострення геморою;
 • хвороба Крона;
 • пухлини в прямій кишці і кишечнику;
 • виразковий неспецифічний коліт;
 • черевні і пахові грижі;
 • різні хвороби нирок;
 • нещодавно проведені операції на кишечнику і черевної стінки;
 • кровотечі в шлунково-кишковому тракті;
 • артеріальна гіпертензія;
 • серцево-судинні захворювання;
 • вагітність і лактація;

Якщо проведена правильно гідроколонотерапія кишечника, він повністю очиститься від багаторічних відкладень. У порівнянні з апаратним методом впливу, домашня процедура очищення вважається більш природною. Вона абсолютно безболісна, після кожного сеансу відчувається легкість (коли проводиться очищення організму рисом, відчуття будуть схожими). Це відмінний вихід, якщо ви дбаєте про своє здоров’я, мрієте поліпшити свою фігуру, отримавши до того ж шовковисту шкіру, гарний колір обличчя і відмінне самопочуття.