3 Лютого, 2015

Французька дієта

Меню на два тижні

Французька дієта 14 днівМеню класичної французької дієти на 14 днів переважно складається з рибних страв, вживання пісного м’яса і птиці, молочних продуктів, овочів, фруктів і підсушеного житнього хліба. Слід зазначити, що раціон першої та другої тижні однаковий. Тому наведемо опис схеми живлення для одного тижня.

Отже, в перший день сніданок буде складатися з вживання натурального чорного свіжозавареної кави без цукру. На обід рекомендується приготувати салат на основі двох варених яєць, одного помідори і листя салату. А в якості вечері підійде 100 г пісного відвареного яловичого м’яса і листя салату. Їх можна об’єднати в салат.

Меню другого дня французької дієти для схуднення на сніданок передбачає вживання чорної кави без додавання цукру і скибочки підсушеного житнього хліба або тосту. На обід рекомендується відварити 100 г пісного м’яса – яловичини або курки. Вечеря в цей день може складатися з салату на основі пісної шинки або вареної ковбаси з листям салату.

Сніданок третього дня включає вживання чашки чорного заварної кави без додавання цукру і скибочки житнього хліба або сухарі. Для обіду можна приготувати середню за розміром морква, яку слід обсмажити на сковороді в невеликій кількості рослинного масла.

Також в обід рекомендується з’їсти помідор і один апельсин. Під час дотримання французької дієти в цей день вечеря передбачає вживання салату, який приготований на основі вареної ковбаси, листя салату і двох яєць.

На сніданок четвертого дня слід заварити чашку чорної кави без цукру і приготувати один невеликий тост. А на обід рекомендується вжити середню за розміром морква, одне варене яйце, 100 г сиру з низьким відсотком жирності. А в якості вечері добре підійде стакан знежиреного кефіру і фрукти – яблука або цитрусові.

П’ятий день французької дієти починається з вживання свіжої тертої моркви, яка заправлена лимонним соком. На обід слід приготувати на пару рибу і з’їсти її з одним помідором. Для вечері рекомендується відварити 100 г пісного м’яса птиці або яловичини.

Сніданок шостого дня включає вживання натуральної чорної кави без цукру, а обід – варене м’ясо курки у кількості 100 г листя салату. Вечеря в цей день складається з вживання 100 г відвареної яловичини.

Дотримуючись французьку дієту в останній, сьомий день на сніданок рекомендується випити зелений чай з лимоном, але без додавання цукру. А на обід приготувати відварну яловичину або філе курки і фрукти. Перевагу краще віддавати цитрусовим видами. Вечеря в цей день буде складатися з 100 г пісної шинки.

У висновку слід зазначити, що хоча вага йде стрімко швидко, але по закінченні даної системи живлення він не повертається. Тому і відгуки про французьку дієту більшою мірою носять тільки позитивний характер.

Французька дієтаНа сьогоднішній день існує кілька видів французьких дієт для схуднення. Так, наприклад, можна виділити систему харчування для зниження ваги П’єра Дюкана, Мадлен Жесту, а також класичний вигляд.

У цій статті ми розглянемо останній варіант дієти, який по тривалості займає всього два тижні. Її калорійність складає всього 1500 кілокалорій на день. Джерелом всіх відсутніх жирів і вуглеводів для організму стануть його власні запаси жирових накопичень.

Суть класичної французької дієти на 14 днів

Значне зниження ваги під час дотримання французької дієти на 14 днів відбувається за рахунок низької калорійності щоденного раціону. При цьому важливо не відступати від запропонованого меню, інакше не можна досягти ефективності в схудненні.

Зазвичай, у всіх бажаючих позбутися від зайвих кілограмів по даній системі живлення, результат у втраті ваги доходить до 8 кг. Але перш ніж переходити на дієтичний раціон, обов’язково слід порадитися з досвідченим лікарем.

Дана французька дієта має ряд протипоказань. До них слід віднести захворювання нирок і серця, а також проблеми з шлунково-кишковим трактом. І оскільки будь-яка дієта – це стрес для організму, під час її дотримання можна істотно погіршити наявні захворювання.

Основним недоліком даної системи живлення виступає жорсткий раціон. Він спрямований на величезні обмеження вживаних видів продуктів. Тому спочатку буде досить важко її дотримуватися.

У відгуках про французьку дієту багато тих, що худнуть радять перед її початком провести невелику підготовку. Тобто за кілька днів необхідно обмежити себе в їжі, зменшуючи при цьому вживаються порції, а кількість води, навпаки, збільшуючи.

До недоліків даної дієти можна також віднести і незбалансований раціон. Тому багато медичні фахівці рекомендують дотримуватися французької системи живлення не більше 14 днів і не частіше ніж один раз на півроку.

Поряд з недоліками французької дієти для схуднення, можна відзначити і деякі її гідності. В першу чергу це її тривалість та ефективність. Тому під час дотримання дієти не виявляться значні незручності для людини, враховуючи і той факт, що калорійність раціону низька, а саме меню незбалансоване.

Крім того, слід зазначити ряд продуктів, які не рекомендується включати в меню дієти. Заборонено вживати сіль, різноманітні борошняні вироби, а також жирні страви. З раціону необхідно виключити різні солодощі та алкогольні напої. Не рекомендується вживати цукор і фруктові соки.

У відгуках про французьку дієту худнуть також надають інформацію про те, що меню складено дуже чітко, і відступати від нього не слід. Це може вплинути на результати самого схуднення.

Також вони рекомендують вживати достатню кількість води, пити багато зеленого або чорного чаю, але без цукру. Крім того, під час дотримання дієти дозволено вживати каву, але його кількість повинна бути менше, ніж чаю. Краще всього використовувати натуральні його сорти.

Теги: