12 Травня, 2015

Фізичні вправи для схуднення

Гімнастика для зниження ваги

Гімнастика – це найпростіші фізичні вправи для схуднення. Вона дозволяє підтримувати всі групи м’язів в тонусі і має значну кількість переваг перед іншими видами фізичних навантажень. Так, наприклад, з докладною записом пояснень тренера, гімнастику можна виконувати вдома і без додаткового спортивного інвентарю.

Також до її переваг можна віднести відсутність протипоказань і вікових обмежень. А регулярність тренувань незабаром дасть позитивний ефект – зміцніють м’язи, налагодиться робота внутрішніх органів і покращиться настрій.

Щоб правильно схуднути за допомогою фізичних вправ, потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, не можна виконувати навантаження, якщо у вас підвищена температура, різні види запальних процесів, головні болі або погане самопочуття.

Також не рекомендується влаштовувати тривалі перерви між тренуваннями або виконувати вправи відразу після їжі. Перевантажуватися, розраховувати навантаження або продовжувати заняття при наявності запаморочення або болю теж не можна.

Серед усіх фізичних вправ для схуднення можна виділити навантаження для ніг, стегон, сідниць і преса. Перед кожним заняттям обов’язково потрібно робити розминку. Вона не забере багато часу, але добре розігріє всі м’язи тіла.

Для ніг можна виконати досить прості, але ефективні вправи. Для першої фізичного навантаження потрібно встати рівно, ноги разом, а руки розташувати вздовж тіла. Далі слід підняти зігнуту в коліні ногу вгору і повільно її випрямити. У такому положенні зафіксуватися на кілька секунд, після чого повільно повернутися у вихідну позицію. Вправа слід повторити 8 разів для кожної ноги в два підходи.

Наступне фізична вправа для схуднення ніг виконується у вигляді випадів вперед. Кількість повторів складе 15 разів для кожної ноги. Можна виконати два підходи. Ця фізичне навантаження дозволить добре пропрацювати всі м’язи ніг і одночасно їх потягнути.

Щоб правильно відповісти на питання, як прибрати живіт фізичними вправами, слід згадати про класичних видах скручувань. Добре підійдуть зворотні скручування, які спрямовані на одночасне зміцнення як верхнього, так і нижнього преса.

Для їх виконання потрібно лягти на підлогу, зігнути ноги в колінах, руки розташувати за головою, а лікті направити в сторони. Роблячи вдих, слід повільно і одночасно відірвати лопатки і стегна від підлоги. У такому положенні затриматися на кілька секунд і повернутися у вихідну позицію. Повторити рухи 20 разів.

Наступне фізична вправа щоб прибрати живіт виконується сидячи на стільці. При цьому наголос повинен бути тільки на його край. Роблячи глибокий видих, потрібно підняти коліна до підборіддя, зафіксувати положення на кілька секунд, після чого повільно повернутися у вихідну позицію. Кількість повторів складе 15 разів.

Сидячи на стільці можна виконати і повороти корпусу. Для цього достатньо буде повернути тулуб спочатку вліво, а потім вправо. При цьому ноги не повинні відриватися від підлоги. Кількість повторів складе 15 разів для кожної сторони.

Є й така фізична вправа для схуднення живота, як планка. При цьому добре зміцнюються не лише м’язи преса, але і решта їх групи. Вона виконується дуже легко. Для початку потрібно зробити упор лежачи, після чого відірвати стегна від підлоги і вирівняти руки, як під час віджимань. При цьому слід сильно напружувати м’язи живота і сідниць. У такому положенні потрібно затриматися на хвилину, потім повернутися у вихідне положення і повторити ще кілька разів.

Дане фізична вправа для схуднення живота дасть максимальний ефект, якщо основний упор зробити не так на випрямлені руки, а на лікті. Техніка його виконання залишиться колишньою.

Фізичні вправи для схуднення
Щоб схуднути за допомогою фізичних вправ, потрібно правильно скласти індивідуальну програму тренувань. У цьому питанні вам допоможуть інструктори з фітнесу. Вони грамотно підберуть види жиросжигающих навантажень і встановлять оптимальну кількість повторів, які нададуть оздоровчий ефект на стан вашого організму.

Якщо ви вирішили зайнятися своїм зовнішнім виглядом, найкраще зупинити свій вибір на комплексному підході. Тоді результати не змусять себе довго чекати. Для цього необхідно пройти медичне обстеження, яке допоможе виявити причини появи зайвої ваги. А також слід проаналізувати свій раціон харчування, стежити за розпорядком дня і виконувати відповідну для вас фізичне навантаження.

Як схуднути без фізичних вправ?

Схуднути без фізичних вправ можна тільки за рахунок вживання меншої кількості калорій в день. Для цього слід переглянути своє щоденне меню, виключивши при цьому всі неправильні продукти. В першу чергу – це солодощі, здобна випічка, різні фаст-фуди, чіпси, алкоголь і аналогічна їжа.

Ранок завжди потрібно починати з ситного сніданку. Для цього підійдуть продукти, що містять вуглеводи. Наприклад, можна використовувати різні злакові каші в поєднанні з фруктами або пластівці з молоком. Не рекомендується вживати в якості сніданку білкову їжу.

Щоб схуднути без фізичних вправ, бажано їсти правильну їжу. Тобто овочі, фрукти, різні види каш, нежирне м’ясо, птицю, молоко і кефір. А такі продукти, як брокколі, йогурт, вівсянка, риба, яблука і груші підвищують метаболізм. Також до них можна віднести горіхи, насіння, перець (особливо червоний) і зелений чай.

Слід звернути увагу і на кількість вживаної їжі. Краще замінити звичайні обідні тарілки десертними, так ви точно зможете визначити вашу порцію їжі. Крім того, важливо вживати достатню кількість води. Вона сприяє очищенню організму від токсинів. Вода повинна бути мінеральної та без газів. Якщо врахувати всі принципи правильного харчування, то результат не змусить себе довго чекати.