14 Січня, 2015

Ефективність використання додаткових засобів для схуднення: масажні обручі і пояси

Додаткові заняття з масажним обручем

Масажні обручі для схудненняЩоб підсилити ефект від використання пояса можна додатково проводити заняття з масажним обручем для схуднення. Вони трохи відрізняються від звичайних хула-хупов, оскільки на внутрішній стороні мають виступи або кульки. Такі вироби бувають цільними або розбірними. А їх ефективність давно вже науково доведено. Використовуючи такий спортивний інвентар, ви зможете усунути ознаки целюліту, надати масажну дію на шкіру і прискорити зниження ваги. 

Для початку вам буде потрібно всього лише масажний обруч для схуднення і бажання додатково займатися. Перші тренування повинні проходити не більше 8 хвилин, але поступово, коли ваше тіло звикне до такого впливу, їх тривалість слід збільшити. Маленька порада: не застосовуйте відразу масажний обруч на голе тіло, так ви зможете усунути можливість появи синців і синців на шкірі. Почекайте, поки ваше тіло звикне.

. У зв’язку з цим, тривалість заняття після звикання вашого тіла слід довести до 30-40 хвилин. При цьому тренування повинні бути регулярними. Тим більше що великої витрати енергії вони не вимагають. Займайтеся в задоволення і будьте здорові!   Вправи з масажним обручем для схуднення – це кардіотренування з невеликою інтенсивністю, тому жирові накопичення почнуть спалюватися тільки після 20-хвилинного кордону

Масажний пояс для схудненняБагато людей задаються метою схуднення. Однак це досить складний процес, який вимагає значних витрат часу, коштів і сил. Та до того ж і результати не завжди можуть виправдати очікування. Можливо, саме тому і з’явилося багато засобів і приладів, спрямованих на зменшення жирових відкладень не в цілому, а лише на окремі проблемні зони тіла людини. Як правило, до них відносять талію і стегна, зовнішній вигляд яких і робить нашу фігуру привабливою і стрункою. Умовно подібні пристрої можна розділити на кілька категорій, а саме – масажні пояси, міостимулятори і пояси для схуднення. У сьогоднішньому матеріалі ми поговоримо про масажні пояси для схуднення, а також розповімо вам, як правильно використовувати для ефективного зниження ваги масажні обручі.

Що являють собою масажні пояси для схуднення?

Однієї з різновидів вибромассажеров виступають масажні пояси для схуднення. За заявами виробників, їх можна використовувати в домашніх умовах і під час поїздки в автомобілі. Оскільки багато хто з них оснащені перехідниками, які дозволяють працювати пристрою при напрузі 12 вольт. Подібні вироби часто купуються людьми, які займаються спортом або удосконаленням своєї фігури в тренажерних залах. І пояснюють це тим, що після тренування саме масаж допомагає зняти втому в м’язових тканинах, поліпшити метаболічні процеси в організмі і швидше вивести молочну кислоту, що накопичилася в м’язах, для усунення ацидозу. Крім того, згадані вироби сприяють швидкому відновленню організму після занять, підвищуючи при цьому загальний тонус всього тіла.

Нерідко масажні пояси для схуднення купуються людьми, в якості основного засобу зниження ваги. Під час процедури вони можуть впливати трьома способами – вібраційним, магнітним і тепловим. Вібромасаж здійснюється за допомогою вбудованого спеціального механізму або ж кулями, що розташовуються всередині поясу. Магнітне вплив здійснюється за рахунок дрібних магнітів. Вони також розташовуються усередині пояса. Принцип дії таких виробів дуже простий: на тіло людини від пояса передаються електричні імпульси, що змушують скорочуватися наші м’язи.

Ще один різновид масажного пояси для схуднення, за заявами виробників, заснована на тепловому нагріванні. Ефект аналогічний сауні. Під дією високих температур і додаткового масажу відбувається посилення кровообігу і обмінних процесів, що сприяє швидкому спалюванню жирових клітин. Перераховані види виробів застосовуються місцево, тобто де поставили, там і будуть працювати м’язи. А якщо імпульси проникають досить глибоко, то подібну продукцію використовують для боротьби з застійними процесами в черевній порожнині.

Вібромасажний пояс для схуднення можна застосовувати в таких випадках:

  • накачування м’язів. Його використовують для стимуляції м’язової тканини. Якщо поєднувати фізичні вправи з масажним поясом, то з’явиться можливість швидше накачати прес, ноги та руки;
  • наявність поперекових болів. Ефект масажу сприятиме заспокоєння нервів, розслабленню м’язів і усуненню больових відчуттів;
  • зниження ваги;
  • поліпшення кровообігу. Подібний ефект досягається за рахунок роботи м’язів.

Однак масажні пояси для схуднення мають свої протипоказання. Так, наприклад, міостимулятори не рекомендується застосовувати при наявності запальних захворювань і хвороб малого тазу. Також заборонено використовувати подібну продукцію при великих каменях у нирках або жовчному міхурі. Під дією вібрації вони можуть почати виходити і забити протоки, в результаті вам потрібно госпіталізація і хірургічне втручання. Крім того, не слід використовувати масажні пояси під час вагітності, в післяопераційному періоді, тромбозі, різних серцевих захворюваннях і при варикозному розширенні вен.

Вібромасажні пояси для схуднення рекомендується застосовувати не більше 10-15 хвилин для жінок і 20-25 хвилин для чоловіків. При цьому важливо звертати увагу на індивідуальність кожної людини, тому загальний час впливу пояса може змінюватись. Процедура такого масажу повинна бути помірно сильної, комфортною і заспокійливою. Якщо ви раптом відчуєте неприємні або больові відчуття, то масаж слід припинити і звернутися за консультацією до фізіотерапевта.

Теги: