27 Квітня, 2015

Ефективні вправи від целюліту

Ефективні вправи від целюліту

Ефективні вправи від целюліту
Першим ділом перед виконанням антицелюлітних вправ необхідно посилити кровообіг в проблемній зоні. В даному випадку це область сідниць і стегон. Можна провести п’ятихвилинку бігу на місці, після якого повинна виступити піт. Після цього покриття три хвилини педалі уявного велосипеда, лежачи на спині. А потім дві хвилинки походити на сідницях вперед і назад.

Основне антицелюлітний вправа – присідання. Включити в свій комплекс бажано всі їх варіації, оскільки в кожній техніці задіяні різні м’язи. Але всі вони сильно навантажують і розігрівають саме область стегон і ніг.

  • Стоячи вертикально, розташувати ноги на ширині таза, стопи злегка розгорнути назовні від стегна, втягнути живіт під ребра, руки виставити вперед. Повільно присідати настільки, наскільки дозволяють м’язи. У крайній точці затриматися на чотири рахунки, а потім обережно повернутися назад. Повторити п’ятнадцять разів.
  • Тепер стопи з’єднати разом і зробити п’ятнадцять неглибоких приседов, відводячи сідниці назад, а корпус злегка нахиляючи вперед. Так само затримуватися в нижній точці на чотири удари.
  • Передостаннє вправу проти целюліту з категорії присідань можна ускладнити, якщо під час його виконання піднятися на полупальци. Кількість ударів для затримки поступово має зростати з чотирьох до восьми.
  • Ще одне присідання виконується біля стіни, до якої необхідно притиснутися спиною. У попереку не прогинатися. Піднятися на полупальци і повільно почати з’їжджати вниз по стіні, як якщо б під корпусом стояв табурет, на який і необхідно сісти. Завмерти в положенні із зігнутими під прямим кутом колінами, спираючись спиною на стіну. Дорахувати до восьми і плавно піднятися назад. Повторити десять разів.

Вправи проти целюліту на ногах задіють і область сідниць, так що в будь-якому випадку вплив буде присутній на всі проблемні частини. Але пропрацювати краще кожну зону локально, присвятивши і ногах хоча б пару окремих елементів.

  • Встати на карачки, спертися на лікті і опустити голову. Зігнуту в коліні ногу поставити коліном на кісточку іншої ноги. З цього положення плавно піднімати верхню ногу, утворюючи єдину лінію стегна і спини, і затримуючись в подібній позі на чотири рахунки. Повільно опустити назад. За п’ятнадцять повторів на кожну ногу.
  • Ще одна хороша вправа проти целюліту також підтягує внутрішню зону стегна. Потрібно лягти на бік і злегка зігнути ноги в колінах. Шкарпетки натягнути на себе, однією рукою підперти голову, а іншу покласти на стегно. Повільно піднімати верхню ногу на тридцять-сорок сантиметрів і повільно повертати назад, не торкаючись нижньої ноги. За тридцять повторів на кожну ногу.

Виконуючи ці ефективні вправи від целюліту щодня, поєднуючи їх з наведеними вище рекомендаціями і приділяючи фізичних навантажень близько сорока хвилин на добу, вже через місяць можна буде відстежити перші значні результати.

Антицелюлітні вправиЖіноче тіло може бути ідеально. І для цього зовсім не обов’язково відповідати модельним «дев’яносто-шістдесят-дев’яносто»: досить просто підтримувати себе в тонусі. Це стосується і м’язів, і шкіри. Про останню представниці прекрасної статі частенько забувають, особливо, якщо природа спочатку їх обдарувала швидкісним метаболізмом. У такому випадку дівчата не страждають надмірною вагою, навіть якщо після навчання або роботи весь день лежать на дивані в обнімку з книгою або фільмом, поїдаючи піцу. Але якщо зайві сантиметри і не відкладаються, то ніхто не обіцяв відсутності целюліту через малорухливого способу життя.

Противна «апельсинова кірка» здатна зіпсувати будь-яку, навіть саму струнку фігуру. Досить просто одягнути представницю прекрасної статі в купальник і побачити ямочки й горбки. Питання потребує вирішення і, причому, негайного.

Як саме вести боротьбу з целюлітом? Які антицелюлітні вправи працюють краще всього? Що підключити до них для отримання найбільш швидкого результату? І чи можна позбутися «апельсинової кірки» назавжди?

Як боротися з целюлітом?

Насправді, якими б не були ефективними вправи від целюліту, їх одних в цій битві для перемоги недостатньо. Противну «апельсинову» кірку можна побачити навіть у дівчат без надмірної ваги, що мають систематичну фізичне навантаження у своєму розкладі. А це означає, що спорт, безперечно, річ цінна, але не єдино необхідна.

Найкращі антицелюлітні вправи – це не стільки окремі елементи, скільки деякі види фізичної активності. Зокрема, піші прогулянки, плавання і велотренажери. Саме вони приводять в порядок обвислі і збагатити ямочками шкіру, а не улюблені багатьма стрибки і біг. Безумовно, останні два варіанти хороші при загальному схудненні, оскільки вони спалюють більше калорій під час свого виконання. Але саме в боротьбі з целюлітом, на жаль, вони майже безсилі.

Антицелюлітні вправи слід доповнювати та іншими способами ліквідації «апельсинової кірки». По-перше, обов’язково здійснювати масаж контрастним душем два рази на день протягом трьох-п’яти хвилин. До слова, це корисно не тільки стегнах і сідницях, а й області грудей. Тільки не варто теплу воду робити занадто гарячою при роботі з грудьми: подібного кроку не оцінить не тільки вона, а й серце.

По-друге, пару раз на тиждень робити обгортання і масажі. Рецептів і для першого, і для другого у всесвітній павутині вистачить на будь-який смак. Причому, якщо виконувати вправи проти целюліту на ногах і сідницях, попередньо намазавшись сумішшю і обернувшись в целофанову плівку, ефект від фізичного навантаження буде більш яскраво виражений. Але, звичайно ж, не після першого заняття.

І ще один важливий момент у боротьбі з «апельсиновою кіркою», який потрібно утримувати в пам’яті. По досягненні бажаного результату можна припинити активну виконання вправ проти целюліту, але не можна зовсім зводити їх на «ні». Слід хоча б два рази на тиждень їх включати у свої заняття. Крім того, рух повинен бути присутнім постійно: піші прогулянки після роботи або навчання, активні вихідні чи свята. Все це допоможе забути про ямочки й горбки, як про страшний сон.