23 Квітня, 2015

Ефективні вправи для схуднення ніг

Фізичні вправи для схуднення ніг

Фізичні вправи для схуднення нігА тепер давайте подивимося, які фізичні вправи для схуднення ніг найбільш ефективні.

1 вправа. Стоїмо прямо, спина рівна. Піднімаємо праву ногу, згинаючи її в коліні. Піднімати потрібно повільно. Потім на рівні талії витягаємо ногу вперед, розгинаючи коліно. Затримуємо ногу в такому положенні близько 15 секунд. Повторюємо для кожної ноги не менше 8 разів.

2 вправа. Найефективніша вправа для схуднення ніг – це випади. Головне, чергуйте ноги і упирайтеся руками в стегна.

3 вправу. Встаємо на коліна. Сідаємо вправо від стоп, при цьому корпус нахиляється вліво, руки витягнуті вперед. Потім піднімаємося і сідаємо вліво. Повторюємо для кожної сторони по 10 разів.

4 вправа. Присідання. Ніщо так не зміцнить м’язи сідниць, як присідання. Присідайте до тих пір, поки ноги не утворюють 90 градусів. Присідання робимо 10 разів, всього потрібно виконати 3 підходи.

5 вправу. Лягаємо на підлогу або спеціальний килимок для вправ. Піднімаємо прямі ноги вгору. Розводимо їх в сторони, які не відхиляємо їх вперед або назад. Потім зводимо ноги разом. Повторюємо 10 разів.

6 вправу. Стаємо на карачки. Піднімаємо праву ногу назад і вгору. Потім повільно опускаємо, але не торкаємося статі. Виконуємо підйоми по 10 разів з кожної ноги.

7 вправу. Лягаємо на підлогу. Піднімаємо одну ногу пряму вгору, потім опускаємо, не торкаючись, статі. Повторюємо 8 разів, потім міняємо ногу.

8 вправу. Лягаємо на правий бік. Ліву ногу трохи піднімаємо, згинаємо в коліні, підтягуємо вперед, потім відводимо коліно вгору і одночасно випрямляє ногу. Повторюємо 8 разів, потім перевертаємося на інший бік і повторюємо те ж саме з правою ногою.

Це нехитрі ефективні вправи для схуднення ніг зміцнять м’язи і допоможуть вам схуднути. Тільки дотримуйте кілька простих правил. Не забувайте, що тренування повинні бути регулярні. Не варто перевантажувати себе і займатися кожен день. М’язи не будуть встигати відновлюватися, і процес схуднення, навпаки, сповільниться. Займайтеся 3 рази на тиждень. Цього буде достатньо.

Ефективні вправи для схуднення нігВправи для схуднення ніг – найактуальніша тема, незалежно від сезону. Навіть взимку нам хочеться виглядати привабливо в сукнях і спідницях. Однак з наближенням весни і літа хочеться грунтовно підготувати тіло, щоб виглядати на всі сто. Якщо талію можна зменшити за допомогою обруча, то з ніжками все трохи складніше.

Як правило, зайві кілограми відкладаються в першу чергу в ногах і стегнах, потім на животі і талії. Тому тема сьогоднішньої статті – вправи для швидкого схуднення ніг.

Якщо ви робите розрізнені вправи, то схуднути в ногах швидко ви не зможете. Тут важливий комплексний підхід і ефективність.

Комплексний підхід

Він полягає в застосуванні не тільки фізичних вправ для схуднення ніг, але й інших способів схуднення.

В першу чергу це, звичайно, масаж. Сам масаж здатний зменшити до 5 сантиметрів в об’ємі. До того ж, ви відразу вб’єте двох зайців – схуднете в ногах і позбавитеся від целюліту. Вже давно перевірено, що масаж має дивовижні властивості в боротьбі з «апельсиновою кіркою» на ногах і стегнах.

По-друге, це дієта. Як би вам не хотілося схуднути за рахунок однієї дієти, це не вийде. Дієта є лише складовою частиною для схуднення ніг і стегон. Тому не варто сідати на жорстку дієту. Краще грамотно спланувати свій раціон, порахувавши, скільки калорій необхідно вживати в день.

По-третє, комплексний підхід крім вправ для швидкого схуднення ніг, включає обгортання. Не обов’язково йти в салон на цю дорогу процедуру. Обгортання ви цілком можете робити і в домашніх умовах. Це просто і ефективно.