24 Квітня, 2015

Дихальні вправи для схуднення

Алгоритм дихання з техніки бодіфлекс

Перш ніж вивчати різноманітні дихальні вправи для схуднення, необхідно розібратися з базою. Правильне дихання – основа всього, і поки воно не буде освоєно, не можна рухатися далі.

Перший видих здійснюється через рот. У цей момент абсолютно все повітря повинен повільно покинути легкі через витягнуті губи. Після чого їх необхідно зімкнути.

Другим кроком буде вдих через ніс. Досить різкий і короткий, але покликаний повністю заповнити порожні легені киснем. В ідеалі супроводжувати даний вдих повинен галасливий звук.

На третьому етапі підборіддя трохи піднімається, а губи стягаються в ниточку. З легким «пах!» Потрібно видихнути через прочинив губи повітря, витягуючи його з діафрагми. Цей момент є перехідним в дихальних вправах для схуднення живота.

Тепер губи знову змикаються, а дихання затримується. Разом з цим живіт якомога сильніше приліплюється до хребта. Можна уявити проколоті повітряну кульку, з якого вийшло повітря, і тепер він зморщується, стаючи майже плоским. Даний етап – ключове. На ньому і будуть відтворюватися всі елементи бодіфлекса.

Фінальною крапкою стає розслаблення з подальшим вдихом через ніс.

Дихальні вправи для схуднення від Корпан Марини

Основний елементдихательних вправ для схуднення від Корпан Марини – це дихання в позі баскетболіста. Він якраз націлений на найбільш проблемну зону організму – живіт, і є своєрідним базисом, з якого починають все. Встати прямо, ноги розставити на ширині плечей, трохи пом’якшити коліна. Корпус подати вперед, злегка нахилившись, руками спертися трохи вище колін, підборіддя тримати паралельно підлозі. У такій позиції практикувати Наведений вище алгоритм дихання. І тільки коли це стане виходити, можна переходити до більш складних варіантів.

Наприклад, лягти на спину, зігнути ноги в колінах і впертися розведеними стопами в підлогу. Руки витягнути кінчиками пальців в стелю, лікті не згинати. Після втягування живота – четвертий етап – відірвати від підлоги лопатки і відкинуту назад голову, прагнучи руками вгору. Плавно, хребець за хребцем, лягти назад і знову піднятися. Завмерти на вісім рахунків і повернутися у вихідне положення. Повторювати три рази.

Тепер можна застосувати техніку дихання на класичні «ножиці», щоб посилити жиросжигающий ефект на животі. Лежачи на спині, підкласти руки під сідниці, витягнути ноги. На четвертому етапі, втягнувши живіт, відірвати ноги від підлоги на тридцять сантиметрів, почати розводити їх і схрещувати з великою амплітудою. Працювати протягом хвилини.

Особливості та протипоказання до системи бодіфлекс

Дихальні вправи для схуднення бодіфлексНезважаючи на виняткову корисність даної техніки, існує ряд моментів, які не можна обійти увагою. В першу чергу, це група осіб, яким не слід використовувати наведені вище вправи. Люди, нещодавно перенесли операцію, а також вагітні жінки. Крім того, не рекомендується займатися за методикою бодіфлекс під час загострення хронічних захворювань.

Що стосується самого процесу, то на перших порах може відчуватися запаморочення, головний біль, кашель, задишка. Перші два обумовлені природною гіпоксією, на контрасті з якою активне насичення киснем приводить організм в «шоковий» стан, викликаючи дані симптоми. Лякатися не варто, це пройде з часом. Але в перші заняття не слід брати максимальний темп. Задишка – показник низької тренованості організму, який теж згодом нівелюється.

Найкраще працювати на голодний шлунок або через пару годин після прийняття їжі. Затягнути під ребра живіт, який набитий до відвалу їжею, вкрай проблематично. Вдобавок сама травна система не оцінить подібного «подарунка», якщо підкинути його відразу після ситної трапези.

Дихальні вправи для схудненняОдна за одною нові, ще недавно зовсім невідомі методики корекції фігури завойовують любов по всьому світу. Бажання худнути без особливих зусиль, без прописки в спортзалі і без суворої дієти присутній у кожної другої представниці прекрасної статі. І всі з’являються техніки набуття жаданої стрункості для того, щоб максимально залучити споживача, повинні відповідати цим пунктам. Бодіфлекс – дихальні вправи для схуднення, розроблені американкою Грір Чайделрс, – здається, зумів зробити неможливе. Але чи так це? Що взагалі під собою увазі подібні дихальні вправи для схуднення, і який у них принцип роботи? А головне, чи можна їх виконувати вдома, без контролю інструктора?

Суть системи бодіфлекс і родинних йому дихальних вправ для схуднення

Як уже згадувалося, бодіфлекс був розроблений якоїсь Грір Чайлдерс, яка зуміла за досить короткий термін без жорстких дієт і виснажливих тренувань значно зменшити свої обсяги. На її думку, багато відхилень організму, включаючи надлишкову вагу – показник браку кисню в тканинах. Отже, для вирішення проблеми необхідно всього нічого: відновити баланс. Треба відзначити, що дихальна гімнастика як така в результаті дійсно стала хорошим борцем за здоров’я. Але як же справи йдуть із зайвими кілограмами? Чи справді активне збагачення киснем може зрушити стрілку вагів вліво?

Різні джерела стверджують, що дихальні вправи для схуднення живіт, стегна і ноги можуть зменшити на добрих десять-п’ятнадцять сантиметрів вже за перші пару тижнів. Заманливо, треба визнати. А ось що до реального ефекту – тут немає чітких цифр. У когось і справді талія може скоректуватися сильно, в когось не настільки значно. Але факт залишається фактом: підвищення загального тонусу організму і проникнення кисню в усі клітини позитивно позначаються на фігурі і зовнішньому вигляді. Про здоров’я можна навіть і не згадувати.

На відміну від аеробних навантажень за типом фітнесу, дихальні вправи для схуднення бодіфлекс від Корпан Марини не дають настільки вираженого відчуття втоми. До того ж, вимагають куди менший часовий проміжок для заняття. Досить приділяти близько двадцяти хвилин в день на «тренування», щоб побачити ефект. Але вони повинні бути регулярними і повноцінними. В іншому випадку результат чекати доведеться дуже довго.