3 Лютого, 2015

Дієта з сиром

Різновиди дієт з сиром

Дієта з сиром і виномСеред різновидів таких систем харчування можна виділити дієту з сиром і вином, на сирках і сирі, а також на кефірі і сирі. Всі вони вважаються ефективними і корисними для організму.

Так, наприклад, якщо вживати сухе вино разом з сиром впродовж трьох днів, можна схуднути на 3-5 кг. Ця система харчування дуже популярна серед багатьох вітчизняних та іноземних зірок. Однак медичні фахівці рекомендують дотримуватися її у вихідні дні. Оскільки вино – хмільний напій.

Меню дієти з сиром і вином дуже просте. На сніданок рекомендується з’їсти тост із пшеничного хліба, 120 г твердого сиру і келих білого сухого вина. На обід – два тости, сир і вино, а на вечерю також два тосту, а от вино можна використовувати не біле, а червоне.

Важливо відзначити, що дана дієта відноситься до різновидів монодієт. Тому дотримуватися її довше трьох днів не рекомендується. Оскільки нашому організму, крім вина і сиру, будуть потрібні поживні елементи і вітаміни.

Наступний варіант – це дієта «5 сирків». Її перевагою є доступність і різноманітність продуктів, які входять в щоденний раціон. Дієта дотримується п’ять днів.

У цей час з продуктів вам буде потрібно сухе біле вино, 5 варених яєць, 5 томатів, 5 огірків і 1 кг нежирного сиру. У меню обов’язково потрібно включити зелень, плавлені сирки або твердий сир.

Дотримуючись дієти «5 сирків», в якості сніданку можна з’їсти один плавлений сирок, випити чай або кава без цукру. А через дві години, з’їсти один томат із зеленню і одне яйце. Далі через годину можна з’їсти одне яблуко.

Обід під час сирної дієти може складатися з 200 г сиру і одного огірка із зеленню. На ніч, перед сном, рекомендується випити келих сухого білого вина. А протягом усього дня можна пити відфільтровану негазовану воду в необмеженій кількості.

Під час дотримання дієти «5 сирків» важливо не змінювати кількість вживаних продуктів в день. Між кожним прийомом їжі необхідно дотримуватися часовий проміжок в 2:00.

Дану систему харчування не рекомендується застосовувати більше 5 днів. А повторно проводити її можна через два місяці. Дієта заборонена людям з алергічними реакціями на лактозу, при гіпертонії, хворобах нирок і запорах.

Систему харчування на сирках можна віднести до дієти з сиром і вином. Але якщо ви не вживаєте даний спиртний напій, його можна замінити кефіром. Тоді користь для організму буде набагато вище.

Кефір здавна використовується багатьма медичними фахівцями як засіб профілактики від багатьох захворювань. Тому і в дієтичних системах живлення він виступає в якості основи раціону.

Розглянемо меню дієти з сиром і кефіром. На сніданок рекомендується вжити свіжі ягоди, сир (молодий чи бринзу), невеликий шматок хліба і зелений чай без цукру.

В якості другого сніданку слід з’їсти салат з овочів, невелику порцію шинки і випити чай без цукру. На обід приготувати курячий бульйон. Також з’їсти салат з овочів, заправлений олією.

Під час дієти з сиром і кефіром обід можна доповнити невеликим шматочком хліба і відварною яйцем. А на полуденок слід з’їсти фрукти і випити кефір. На вечерю рекомендується вжити сир, чай з молоком, але без цукру, і скибочку житнього хліба. А перед сном випити склянку кефіру.

Дієта з сиромСир відноситься до цінних молочним продуктам. У своєму складі він налічує значну кількість корисних елементів і вітамінів, які сприятливим чином впливають на процес травлення і весь шлунково-кишковий тракт. Тому проводити дієти на сирі досить корисно.

Сирні дієти дуже корисні жінкам, особливо після 30-40 років. Пов’язано це з тим, що вже в цьому віці відбувається нестача в організмі фосфору і кальцію. А згаданий продукт багатий даними елементами.

До того ж дотримуватися дієти з сиром дуже легко. Оскільки під час вживання даного продукту буде непоміченою відчуття голоду. А молочні жири, які містяться у складі сиру, будуть добре засвоюватися нашим організмом.

Відомо, що даний продукт включений в меню багатьох дієтичних систем харчування. А медичні фахівці рекомендують його вживати щодня в невеликих кількостях. Його сорти можна вибирати найрізноманітніші, головне, щоб відсоток жирності не перевищував 10-15%.

Меню і основні рекомендації

Серед дієт з сиром можна виділити кілька видів меню. Всі вони включають щоденне вживання молочного продукту, як основи системи харчування для зниження ваги. При цьому їх тривалість може становити від трьох днів до одного-двох тижнів. Також для ефективного схуднення можуть застосовуватися розвантажувальні сирні дні. Їх меню досить просте.

Наприклад, для того щоб за один день скинути до 1 кг зайвої ваги, необхідно на сніданок з’їсти 2 великих яблука, а в обід вжити 100 г твердого сиру. В якості полудня підійде шматочок сиру і яблуко, а от вечеря буде складатися тільки з одного великого яблука.

Розглянемо варіант дієти з сиром тривалістю в 3 дні. На перший і другий дні для всіх трапез, яких повинно бути не менше 5, необхідно приготувати 6 запечених яблук з горіхами. Під час кожного прийому їжі можна пити зелений чай без цукру і відфільтровану негазовану воду.

В останній день також потрібно їсти яблука з сиром. Його кількість не повинна перевищувати 100 г, а жирність – не більше 15%. При цьому рекомендується пити воду і зелений чай без додавання цукру.

Наступне меню дієти з сиром можна дотримуватися протягом 6 днів. Наведемо опис одного дня. На сніданок рекомендується з’їсти скибочку дієтичного хліба, 2 ложки нежирної сметани і чашку кави без цукру. Другий сніданок буде складатися із зеленого чаю і яблука.

На обід необхідно приготувати невелику порцію макаронів з тертим сиром. Його кількість не повинна перевищувати 150 г. Також слід випити чай з медом. В якості полудня добре підійде скибочку дині, кавуна або хліба з висівками. А на вечерю можна з’їсти овочевий салат з йогуртом і невеликий бутерброд з дієтичним хлібом і сиром.

Теги: