30 Січня, 2015

Дієта «Улюблена»

Меню дієти «Улюблена»

Меню дієти коханаЩоб досягти більш ефективних результатів дієти «Улюблена», треба знати, які продукти можна вживати, а які є забороненими. Так, наприклад, питні дні не рекомендується вживати солодку воду і соки.

А в овочеві для заправки салатів не можна використовувати майонез. Для цього добре підійде олія. Також потрібно повністю виключити цукор, сіль і алкогольні напої.

Меню дієти «Улюблена» в перший питної день наступне: сніданок складається з 200 мл кефіру з низьким відсотком жирності і чашки зеленого чаю без цукру. А в обід можна вжити 200 мл курячого бульйону без солі і спецій. В якості вечері добре підійде 200 мл молока, а на полуденок дозволено випити 150 мл йогурту.

Меню другого, овочевого, дня також просте і доступне. На сніданок потрібно з’їсти два томата, а на обід приготувати салат із зелених овочів. Це можуть бути огірки, капуста і зелень. Для заправки потрібно використовувати рослинне масло. Полуденок в цей день буде складатися з двох свіжих огірків, а вечеря – з овочевого салату (болгарський перець, зелень і огірки).

На третій день меню дієти «Улюблена» буде включати рідку їжу. На сніданок можна приготувати 200 мл молочного коктейлю і чашку зеленого чаю без цукру. А на другий сніданок слід випити 200 мл молока. Обід у цей день складається з 150 мл курячого бульйону, а полудень – з 200 мл кефіру. В якості вечері можна використовувати 200 мл молока.

Меню четвертого дня дієти є фруктовим. Тому на сніданок потрібно з’їсти 2 апельсина, а на другий сніданок – грейпфрут. На обід можна приготувати фруктовий салат, який буде складатися з ківі, яблука і апельсини. А на полуденок слід вжити грушу або яблуко. Вечеря в цей день складається з грейпфрута.

Меню п’ятого дня дієти «Улюбленої» білкове. На сніданок рекомендується відварити два яйця і випити одну чашку зеленого або чорного чаю без цукру. На другий сніданок можна приготувати 200 г відварної риби. А в обід – 150 г відвареної курячої грудки без солі і 100 г відвареного гороху.

Полуденок у цей день може складатися з 100 г знежиреного сиру. А завершує раціон вечерю. Для цього добре підійде 100 г твердого сиру не надто солоних сортів.

Шостий день «Улюбленої» дієти знову питної. Меню його дуже просте. Сніданок буде складатися з 200 мл кефіру і однієї чашки зеленого або чорного чаю. В якості другого сніданку можна випити 200 мл свіжовичавленого грейпфрутового соку.

На обід рекомендується приготувати 200 мл курячого бульйону без солі і додавання спецій. А для полуденка добре підійде 200 мл молочного коктейлю. Вечеря в цей день складається з 200 мл молока. В проміжках між прийомами їжі рекомендується пити чай без цукру.

Для виходу з «Улюбленої» дієти на сніданок потрібно з’їсти 2 яйця і зелений чай, а на другий сніданок – будь-який фрукт. Для обіду рекомендується приготувати легкий рисовий суп, а на вечерю – овочевий салат. Протягом дня потрібно пити негазовану воду.

Улюблена дієтаСучасні жінки все частіше стали віддавати перевагу методикою схуднення під назвою дієта «Улюблена». Пов’язано це з тим, що принципи її живлення досить прості й ефективні.

Але, вибравши подібне харчування, будьте готові до того, що для вашого організму дієта стане справжнім випробуванням. Особливу увагу слід звернути тим людям, у яких є різні хронічні захворювання. Оскільки разом з втратою зайвої ваги ви можете нашкодити своєму здоров’ю.

Дієтологи в своїх відгуках про дієту «Улюбленої» не рекомендують дотримуватися її людям із захворюваннями нирок, печінки та серця. Також не можна дотримуватися такого режиму харчування з наявністю гастритів, колітів і порушеннями роботи травного такту.

Крім того, дана дієта заборонено людям, які схильні до емоційного переїдання. Тому перед тим, як переходити на згадану методику схуднення, слід обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Загальні рекомендації з харчування

Під час дотримання «Улюбленої» дієти результати у кожної людини будуть зовсім різні. Але в загальних випадках такий низькокалорійний раціон дозволяє знизити свою вагу приблизно на 10 кг.

Тривалість дієти становить 7 днів. За цей час з’являється можливість не тільки ефективно схуднути, але і провести чистку свого організму від шкідливих токсинів і шлаків.

Медичні фахівці у відгуках про «Улюбленої» дієті перед її початком рекомендують людям з наявністю схильності до запорів провести чистку кишечника. Для цього на ніч необхідно випити проносне, і вже в перший день всі харчові залишки вимиються природним шляхом.

Дана процедура дозволить запобігти отруєння організму шкідливими токсинами. А це, в свою чергу, усуне головний біль і погане самопочуття. Крім того, таке очищення кишечника дасть можливість організму більш ефективно засвоювати корисні елементи і вітаміни, які будуть надходити до нього в наступні дні.

Також дієтологи в своїх відгуках про «Улюбленої» дієті вказують, що якщо ви хочете знизити свою вагу більш ніж на 10 кг, то даний раціон допоможе зменшити обсяги шлунка. Це, в свою чергу, полегшить перехід на правильне і збалансоване харчування для подальшого схуднення.

Повторно проводити подібну дієту рекомендується тільки через 3 місяці. Без перерв дієтологи не радять її дотримуватися далі, оскільки можна істотно завдати шкоди своєму організму.

Принцип «Улюбленої» дієти дуже простий. Перший, третій і шостий дні – це питні, протягом яких потрібно вживати їжу тільки в рідкому вигляді. Другий день є овочевим, при цьому кількість овочів може бути необмеженим.

Четвертий день вважається фруктовим. У цей час можна їсти необмежену кількість фруктів. На п’ятий день потрібно вживати білкову їжу, в якості якої добре підійдуть яйця, варена курка і в невеликих кількостях йогурти.

Отримані під час дієти «Улюбленої» результати закріплюються останнім сьомим днем. Він вважається плавним виходом з подібної системи живлення. У цей час можна їсти всі види продуктів, які використовувалися при складанні меню даного раціону.

Теги: