15 Червня, 2014

Дієта Поліцеймако

Михайло Поліцеймако один з відомих сучасних акторів. Тому не можна було не побачити, що після початок кар’єри провідного в телепрограмі про здоров’я, він значно знизив свою вагу. «Яким же методом схуднення скористався він?», – запитаєте Ви. А дієта Поліцеймако, дуже проста. Після того, як Михайло виявив, що через зайвих кілограмів у нього виникли проблеми зі здоров’ям, він звернувся за порадою до дієтологів. І всього на всього вдався до правильного харчування для схуднення.

У чому ці зміни полягали? Елементарно. Михайло припинив вживання шкідливих продуктів, (таких наприклад, як ковбаса), і став віддавати більшу перевагу корисним продуктам (наприклад, вареному дієтичного м’яса). Почав вивчати етикетки на продуктах і ігнорувати покупку тих, в яких присутні харчові добавки або барвники. Адже все це має хімічне походження, яке вже навіть за своєю природою, ніяк не здатна надати корисну дію на організм. На перший погляд може здатися, що нічого поганого не буде з нашим організмом, адже нічого з нами не відбувається після того, як ми з’їли ковбасу. Однак це не так. Поступово неправильне харчування і нездорова їжа дають про себе знати, це як бомба сповільненої дії. Вона відкладається в різних місцях організму у вигляді шлаків і жиру. Результатом стає швидке настання старіння, різні захворювання, рання смерть.

Щодо солодкого, Поліцеймако повністю перестав вживати борошняне, шоколад, цукерки. Медом замінив цукор. Тепер їсть овочі та фрукти в будь-якій кількості. Безумовно, вони в кілька разів смачніше і найголовніше корисніше нашого повсякденного їжі. У борошняних виробах міститься багато крохмалю і майже не міститься корисних речовин, та й зміст барвників, ароматизаторів та харчових добавок, часом у багато разів перевищує встановлені норми, тому про їх користь і говорити не доводиться. Крім того, Михайло став час від часу вдаватися до допомоги розвантажувальних днів.

І останнє. Яка ж ефективна дієта не обходиться без фізичних навантажень? Так і система схуднення, а точніше ведення здорового способу життя, Михайла Поліцеймако увазі активне заняття спортом. І, звичайно ж, позбавлення від шкідливих звичок. Слід не тільки на час зниження ваги виключити вживання спиртних напоїв і куріння, а постаратися зробити так, щоб ці звички ніколи більше не виникали у Вашому житті.