7 Квітня, 2015

Дієта на активованому вугіллі

Методика дієти на активованому вугіллі для схуднення

дієта з допомогою активованого вугілляСуть дієти для схуднення на активованому вугіллі полягає в тому, що при попаданні його в шлунок відбувається збирання залишків їжі, які затрималися довше покладеного часу. Це сприяє усуненню здуття шлунка.

Потім активоване вугілля проникає в кишечник, де збирає шлаки і бактерії. Це усуває процес гниття, внаслідок чого зникають гази, фігура стає стрункішою. Але з точки зору фізіології та анатомії людського організму, на появу надмірної ваги впливають не гази, а неправильна система живлення.

Для початку дієти на активованому вугіллі слід влаштувати розвантажувальний день. У цей період рекомендується вживати тільки чисту негазовану воду. А в кінці дня випити 10 подрібнених таблеток активованого вугілля з половиною склянки води.

На наступний день ранок слід починати також із вживання 10 таблеток активованого вугілля. А через 30 хвилин можна переходити до легкого сніданку. В цей день в якості обіду можна приготувати курячий бульйон без додавання солі. А на вечерю з’їсти 200 г знежиреного сиру.

Дієта на активованому вугіллі полягає в тому, щоб кожні вихідні проводити зазначені дні із застосуванням даного препарату. В інший період слід відмовитися від гострого, жирного, солоного і солодкого. А смажені страви замінити відвареними або печеними.

Автори даної методики схуднення за допомогою активованого вугілля виділяють кілька способів його вживання. Наприклад, як доповнення до основного живлення, перед кожним прийомом їжі можна випивати 3 таблетки вугілля. Їх потрібно вживати за годину до їжі.

Також можна виділити і таку дієту на активованому вугіллі, яка, по суті, є голодуванням протягом 10 днів. Але застосовувати її потрібно тільки після попередньої консультації з лікарем і лише в екстрених випадках.

Під час даної дієти можна пити тільки воду і активоване вугілля. Однак багато медичні фахівці не рекомендують застосовувати такі методи схуднення. Бо як голодування для багатьох людей дуже небезпечно для здоров’я.

Серед дієт на активованому вугіллі існує і такий варіант: протягом 10-30 днів слід приймати по 1 таблетці препарату на кожні 10 кг власної ваги. Вугілля потрібно вживати тричі на день перед основним прийомом їжі. А запивати його слід одним склянкою чистої їдальні негазованої води.

Наведемо ще один рецепт вугільної системи схуднення. Щодня слід вживати 10 таблеток активованого вугілля. Пити їх потрібно за схемою, тобто по 2 таблетки перед кожним прийомом їжі у тому випадку, якщо ви їсте 5 разів на день. Або по 3 таблетки активованого вугілля перед сніданком і обідом, і 4 таблетки перед вечерею.

Спочатку дієту на активованому вугіллі рекомендується починати з 1 таблетки. А потім поступово доводити їх кількість до 10 таблеток на кожні 10 кг власної ваги.

дієта на активованому вугілліВідгуки про дієту на активованому вугіллі досить різноманітні. Автори даної методики схуднення стверджують, що активоване вугілля допомагає знижувати вагу людям, у яких в організмі є шлаки, відзначається здуття живота, а також проблеми з дефекацією і шкірою.

На думку самих творців даної дієти, активоване вугілля сприяє виведенню з кишечника токсинів і шлаків. Такі таблетки вбирають в себе всі зайві гази, і вже через два тижні їх вживання можна відчути перші результати, а саме – прекрасне самопочуття і стрункість фігури.

Також позитивні відгуки про дієту на активованому вугіллі дають багато людей, які дотримувалися даної системи схуднення в домашніх умовах. Вони дійсно відзначають зниження ваги на 3-4 кг.

Однак при цьому слід враховувати той факт, що у кожної людини схуднення відбувається з різних причин. Наприклад, у людини, яка дотримується збалансованого харчування та вживає активоване вугілля, зниження ваги буде набагато вище, ніж у того, хто при звичайному раціоні просто приймає дані таблетки.

З боку професійних дієтологів офіційних відгуків про дієту на активованому вугіллі поки немає. Але в медичних довідниках наводиться інформація про вживання даних таблеток у тих випадках, коли потрібно вивести з організму харчові токсини. Тому всі наведені відгуки слід розглядати тільки як досвід людей, які випробували схуднення за допомогою активованого вугілля.

Протипоказання до застосування активованого вугілля для зниження ваги

Перш ніж приймати активоване вугілля для схуднення, слід проконсультуватися з лікарем. Справа в тому, що ці таблетки є нейтральним сорбентом, який здатний поглинати токсичні речовини, гази, продукти розпаду і зайву рідину. Тому первісне застосування активованого вугілля було направлено саме на перераховані процеси, а не для схуднення.

Під час тривалої дієти з допомогою активованого вугілля можуть вимиватися з організму багато корисні речовини, такі як вітаміни, мікроелементи, білки і жири. Це призведе до проблем з травленням (запори, діарея або блювання). Також можуть виникати різноманітні алергічні процеси.

Не можна застосовувати систему схуднення за допомогою активованого вугілля людям, у яких відзначаються порушення роботи шлунково-кишкового тракту, а також виразки дванадцятипалої кишки. Заборонено вживати дані таблетки при шлункових кровотечах.

Крім того, не рекомендується застосовувати дієту з допомогою активованого вугілля людям, у яких відзначається гастрит зі зниженою кислотністю шлункового соку. Також слід зазначити, що даний препарат здатний сорбувати багато лікарські речовини, в тому числі і контрацептиви.

Тому під час такої дієти потрібно додатково оберігатися. Але в будь-якому випадку, застосування активованого вугілля для схуднення слід віднести більше до народним методам зниження ваги. Навряд чи варто рекомендувати її кожному.

Теги: