22 Лютого, 2015

Дієта кефіру Долиною – результати в наявності

Про користь кефіру – головного компонента дієти Доліної для схуднення

У чому головні переваги кефіру? Цей кисломолочний продукт не випадково улюблений багатьма. Він бадьорить, тонізує, активує обмін речовин, змушує ритмічно працювати кишечник, підтримує «боєздатність» його мікрофлори, чистить шлунково-кишковий тракт і печінка, виводячи токсини.

Дієта Долиною для схуднення гарна ще й сечогінні властивості кефіру, завдяки яким з тканин «виганяються» надлишки води разом з утримують їх солями натрію (кухонною сіллю). У підсумку набряклість зменшується, а то і зовсім йде. Але косметичний ефект – не головне завдання, важливіше все ж втрата декількох кілограмів на тиждень, яку гарантує даний метод: вживання кефіру в поєднанні з низкою низькокалорійних продуктів. Сам кефір (знежирений) – теж дуже «легкий» продукт, що саме по собі працює на корекцію ваги. До того ж, у його складі зовсім «крихти» жирів і вуглеводів, а білки навпаки, містяться в достатку, та ще й прекрасно засвоюються.

Маленькі хитрощі

Один із принципів дієвості дієти кефіру Долиною – це її «вписаність» в систему роздільного харчування. Білки з білками, вуглеводи окремо і по мінімуму, як і жири. Просте правило, але ефективне, що доведено практикою та інших заснованих на ньому методик схуднення. Дробность прийомів їжі – теж річ НЕ нова, відома, співачка намагається дотримуватися шестиразового харчування з невеликими порціями в кожен з прийомів.

Інший важливий момент: не їсти після шести-семи вечора (в залежності від часу «відбою»). Це науково обгрунтована вимога – ввечері метаболізм сповільнюється, і калорії не засвоюються, а практично всі осідають в підшкірному шарі у вигляді жирового прошарку.

Нарешті, для схуднення дуже важливо дотримуватися водний баланс, обсяг рідини, споживаної в добу, рекомендується доводити до двох літрів.

Дієта Долиною – меню на сім днів

Меню дієти долиноюАлгоритм харчування тижневої дієти: сніданок близько 8 ранку, всі наступні прийоми їжі приблизно через дві години після попередніх, загальний обсяг продуктів на день ділиться на 6 трапез.

Раціон понеділка складається з 400 г печеного або відвареної картоплі і половини літра кефіру.

Під Вівторок харчуємося тільки знежиреним сиром (400 г на день) і тим же, що в перший день, кількістю кефіру.

Середа – Фруктовий моно-день. Плоди підійдуть будь-які, крім занадто солодких (винограду і бананів), кефір в колишньому обсязі.

В Четвер приходить черга м’ясного делікатесу: 400 г відвареної грудки курки. Кефір – 0,5 літра.

Раціон п’ятниці та неділі повторює фруктове меню середовища.

Субота – Найсуворіший розвантажувальний день, нічого не їмо, випиваємо за добу півтора літри мінеральної води без газу.

Обіцяний і підтверджений на практиці результат – мінус 5-7 кг за тиждень.

Дієта долиноюЛариса Долина – одна із знакових фігур на нашій вокальної сцені. Її талант незаперечний, і вміння тримати себе у формі гідно поваги. Очевидно, що конституція зірки зовсім тендітна, їй доводиться докладати зусиль для збереження майже ідеальних пропорцій. Допомагає в цьому дієта, яку нарекли ім’ям співачки. У чому її особливості? Спробуємо розкрити всі секрети.

Стрункість без хірургії

Комусь гармонійні пропорції даються від природи, залишається лише цьому єству особливо не шкодити. У випадку з Долиною справа йде інакше. Її ранні знімки, відео різних періодів говорять про генетичну схильність до повноти, з якою улюбленою артистці мільйонів доводиться постійно боротися. З різних джерел відомо, що на результат працює дієта кефіру Долиною – так цю систему давно називають у пресі та в середовищі тих, хто цікавиться правильним харчуванням.

Про успішність даного методу не потрібно багато говорити. Досить поглянути на струнку, підтягнуту фігуру цієї яскравої представниці шоу-бізнесу на порозі 60-річчя. Це «жива реклама» програми корекції ваги з використанням кефіру в якості основного елемента раціону. Втім, сама зоряна леді не приховує, що меню дієти Доліної – це лише один з компонентів її «матриці краси і молодості». Крім здорового харчування в цей комплекс входять і регулярні заняття спортом, і постійна самоорганізація, грамотно вибудуваний режим активної діяльності та повноцінного відпочинку.

Теги: