29 Січня, 2015

Дієта балерин

Принципи і меню дієти балерин на 10 днів

Дану систему не можна назвати дієтою, оскільки вона швидше відповідає нормам танцювального раціону, що дозволяє витримувати навантаження і в той же час плавно спалювати жирову масу, зберігаючи м’язову. Тим не менш, не варто намагатися слідувати принципам дієти балерин на 10 днів довше зазначеного терміну. З урахуванням неповноцінного вечері підійде вона далеко не всім.

Декілька головних правил, які варто запам’ятати в першу чергу:

 • Водний баланс – 2 л на добу, може підвищуватися до 4 л в залежності від фізичної активності. У балеті практикується метод бессолевого харчування і великої кількості рідини, але до нього вдаватися не рекомендовано через небезпеку для серцево-судинної системи.
 • Будь-яка рідина крім чистої води – їжа. І не доповнення до іншого блюда, а самостійна їжа. Тобто, якщо захотілося смузі, воно не приєднується до чого-небудь. Так само як і суп – повноцінний прийом їжі.
 • Основним моментом є не стільки заборонені або дозволені продукти, скільки обсяг порцій. Причина тому – постійні тренування, витримувати які з набитим шлунком вкрай проблематично. Саме тому сумарний обсяг спожитої за один раз їжі не повинен перевищувати 300 р.
 • Допускаються абсолютно будь-які фрукти, включаючи банани, але вони йдуть в якості легкого перекусу, який потрібно по часу рознести з основним прийомом їжі хоча б на півтори-дві години.
 • Найбільше суперечок викликають прості вуглеводи за типом цукру. Повної відмови від них, згідно з відгуками балерин, дієта не передбачає. Що б не говорили прихильники швидкого схуднення, солодке повинно бути в меню, хоча в обмеженій кількості. Оскільки за енергію на тренуванні відповідає саме воно. Тут в основному використовується мармелад на натуральному фруктовому соку і пектині, зефір. Безперечно, тортики і тістечка краще не брати. Але і виключати повністю їжу подібного роду не можна.

Що стосується можливого меню для дієти балерин на 10 днів, то воно в такий короткий період досить одноманітно і не вимагає розбору кожної доби. Всі півтори тижні пропонується харчуватися за однією і тією ж схемою. Лікарські відгуки про дієти балерин», розрахованої на 10 днів, не надто позитивними оцінками: раціон виключає злакові та овочі, містить у собі абсолютно непитательный вечерю, змушуючи організм голодувати близько 12 годин. Тому перед тим, як пробувати нижчевикладене меню дієти балерин» на собі, варто проконсультуватися з фахівцем.

 • На сніданок чашка кави випивається, дозволено до нього підлити трохи знежиреного молока. З’їдається 75 р сиру з 0% жирності.
 • Другий сніданок передбачає ще одну чашку кави, кусень хліба, підсушеного на сковороді або в тостері, з медом.
 • Обід складається з 150 мл бульйону, будь-якого вареного м’яса в обсязі 100 г, 1 ст. л. відвареного рису і невеликої кількості пропущеної через тертку моркви. Всі продукти готуються окремо і складаються в одну миску лише на фінішній прямій.
 • Для полуденка взяти велике яблуко, апельсин або інший цитрусовий фрукт.
 • Вечеря представлений склянкою знежиреного молока з медом в теплому вигляді.

Безперечно, така схема до щоденного харчування артисток балету відношення не має. Вона може застосовуватися тільки у разі потреби плавно зігнати трохи жирової маси. А при гострій необхідності застосовується дієта балерин на 4 дні.

Правила і меню дієти балерин на 4 дні

Дієта балерин на 4 дніРаціон на 4 діб ще більш убогий, ніж на 10. Він більше схожий на розвантажувальні дні і вимагає обов’язкового знаходження будинку, оскільки не розрахований ні на яку фізичну навантаження. Крім того, згідно з лікарським відгуками, «дієта балерин» такого типу категорично заборонено при проблемах з ШЛУНКОВО і печінкою.

Перші добу – томатний сік в обсязі 1,5 л випивається за день і заїдається невеликою кількістю житніх сухариків.

Другу добу – молоко з будь-яким відсотком жирності теж в обсязі 1,5 л і сухарики.

Третю добу – п’ять разів на день з’їдається по одній порції супу, розглянутого в дієті на 10 днів.

Четверту добу – мінеральна вода або кефір протягом дня, не більше 1,5 л.

Судячи з реальними відгуками про «дієти балерин» на такий короткий термін, це харчування витримує не кожна жінка. І, хоча за 4 дні можна втратити 2-3 кг, при відсутності перегляду власних харчових звичок вони тут же повертаються. А на дієти балерин, розрахованої на 10 днів, можна позбутися і 5-7 кг, І, за умови дотримання раніше озвучених правил, а також наявності серйозних фізичних навантажень, навіть реально утримувати набутий результат.

Дієта балеринПідбираючи для себе оптимальну методику схуднення, жінки часто орієнтуються на тих, хто на увазі: зірок естради, публічних осіб, спортсменів та артистів. Люди, які постійно перебувають перед камерою або на сцені, повинні виглядати відповідно. І напевно у них є свої секрети. Зокрема, багатьом цікаво, як домогтися майже прозорою крихкості артисток балету. Адже, незважаючи на чималі навантаження, які притаманні цьому виду мистецтва, балерини зобов’язані триматися в певних рамках.

Яким має бути харчування балерин?

Насправді, багато чого з того, що здобувається, на сторінках інтернет-порталів під назвою «дієта балерин» до раціону артисток балету відношення не має. Ніякої жорсткої системи живлення, сильно обмежує добове меню і пропонує жити на хлібі, воді і зеленому листі, у них бути не може. Це обумовлюється двома факторами:

 • Високі навантаження в хореографічному залі, які не витримати при надмірно зниженої калорійності раціону. І, до того ж вони відмінно спалюють все з’їдене.
 • Дівчатка, схильні до повноти, в училищі просто відсіваються. Тут або є дані, або двері завжди відкриті.

Отже, побачивши заголовок «дієта балерин», не слід думати, що це дійсно є їхньою звичною харчуванням на добу. Їдять вони, як і спортсмени (оскільки навантаження сумірні) багато і ситно. Інша справа, що існують моменти, коли необхідно терміново відкоригувати фігуру. Ось тоді-то на допомогу приходить короткострокове накладення обмежень на схему живлення.

Теги: