23 Січня, 2015

Дієта «6 пелюсток»

Як виглядає меню дієти «6 пелюсток»?

Щоб запропонувати хоча б приблизну схему харчування на добу, слід знати, що можна і що не можна під час схуднення. Це допоможе і при виборі рецептів для дієти «6 пелюсток». З ними найчастіше виникає чимало труднощів, оскільки продуктовий набір завжди сильно обмежений.

Отже, перший день – рибний. Тут увага приділяється зовсім будь рибі незалежно від її ступеня жирності. Хоч осетер, хоч тріска: до чого душа лежить. У плані способу приготування, звичайно ж, вибирати варіння і запікання. Ніякої смаження в олії. Чи не заборонена і солона риба. А також додавання до неї спецій і зелені.

Другий день – овочевий. Доступні до вживання всі овочі, включаючи картоплю. Але їм не слід зловживати з причини високого вмісту крохмалю. Способи термообробки, все так же, абсолютно будь-які.

Третій день – курячий. Дозволяється тільки м’ясо курки, яке запікається, гаситься або відварюється. Незважаючи на те, що овочів додавати до нього не можна, не забороняється зварити курячий бульйон з використанням ріпчастої цибулини і кропу.

Четвертий день – злаковий. Крупи, зварені на воді. Масло не допускається, як і цукор. Тут виникає чимало складнощів при створенні страв, оскільки виходять лише дуже пісні каші. Їх можна присмачити улюбленими спеціями і приправами. А до вівсянки не забороняє додати 30-40 г будь-яких горішків.

П’ятий день – сирний. Вибирається продукт з мінімальним відсотком жирності, але не обов’язково 0%. Такий сир здатний викликати дискомфортні відчуття в шлунку. А на ділі, різниці в плані підсумкових результатів дієти «6 пелюсток» не буде ніякої. Доповнювати кисломолочне виріб дозволено спеціями і приправами, зеленню (кріп і петрушка), часником. Якщо дуже хочеться, взяти пару столових ложок натурального йогурту без добавок або молока.

Шостий день – фруктовий. Він покликаний заповнити недолік глюкози в організмі, оскільки пропонує харчуватися абсолютно будь-якими фруктами, включаючи банани і виноград. Тим не менш, перевагу варто віддавати кислим видами: цитрусовим, ківі, ананасам, яблукам.

Реальні відгуки до дієти

Дієта 6 пелюсток результатиЩо до коментарів тих, хто дотримувався цієї методики схуднення, то вони в більшості своїй позитивні. Крім того, навіть асоціація дієтологів визнала подібну схему придатною до використання. Але, звичайно ж, при чіткому дотриманні її правилами.

Тим не менше, не можна не згадати про низку моментів, відзначених у відгуках реальних людей. В першу чергу це стосується можливої ​​гіпоглікемії. Білково-вуглеводне чергування, на основі якого і побудована дієта «6 пелюсток», безперечно, ефективно. Але воно виключає всі прості вуглеводи, а також цукру. Проаналізувавши меню, можна помітити, що високий рівень глюкози спостерігається лише в шостий день, де існують фрукти. А також натяки на нього маються на злакові добу.

Якщо здоровій людині подібна схема не зашкодить, то в період стресу, особливо при ослабленні нервової системи, організм починає активно спалювати цукор. Це проявляється у виникненні почуття паніки, внутрішньої тряски, головного болю, зниження працездатності. Саме тому сідати на дієту в даний період не радять.

Ще одним можливим мінусом можна вважати відсутність рецептів до дієти «6 пелюсток» на сирні і курячі дні. Це найбільш обмежені за кількістю продуктів для використання добу, вони здатні втомити своєю одноманітністю. Але тривають вони не більше 24 годин, змінюючись вже більш насиченими в плані асортименту днями. У підсумку, сильного стресу випробувати не доводиться. Тим більше, як зізнаються худевшіе, результати того варті.

Дієта 6 пелюстокРозроблена шведським лікарем дієта «6 пелюсток» вже не перший рік користується популярністю у європейських жінок. А не так давно ця система дійшла і до Росії, дозволивши долучитися до неї ще кільком мільйонам представниць прекрасної статі. Можливо, причиною високого попиту став психологічний аспект схеми живлення, можливо, що вражають в хорошому сенсі результати. Так чи інакше, сьогодні все більше жінок хочуть особисто спробувати на собі меню дієти «6 пелюсток». Саме для них і написана ця стаття.

Ключові моменти дієти «6 пелюсток»

Чому взагалі ця методика отримала настільки дивна назва, ніяк не говорить про її раціоні або плані харчування? Навряд чи лікар-дієтолог здатна запропонувати вживати квіткові пелюстки на сніданок, обід і вечерю.

Звичайно ж, назва ніяк не пов’язано з меню. Дієта «6 пелюсток» скоріше дає можливість згадати дитячу гру «квітку-семицветик». Для досягнення сокровенного бажання у вигляді стрункої фігури щодня доводиться відривати один з пелюсток намальованого квітки і дотримуватися розпорядку, написаного на ньому. Своєрідна психологічна допомога, мотивація і інтерес в одному флаконі. А заодно – така собі пам’ятка на холодильнику.

Як такого рецепта до дієти «6 пелюсток» немає. Це лише набір з однойменного кількості одноденних монодієт, які йдуть один за одним у певному порядку. Саме за допомогою розумного їх чергування і досягається вражаючий результат. Дієта «6 пелюсток», згідно обіцянкам создательніци методики, дозволяє втрачати до 800 г за добу. У підсумку, нескладно порахувати, що до кінця тижня можна отримати схил приблизно в 5 кг.

Рекомендовано харчуватися невеликими порціями, які вміщаються в розкритих долонях, але робити це якомога частіше. Тобто ідеальним режимом вважається до 6 прийомів їжі за добу. При цьому обов’язково пити чисту воду і зелений чай в необмежених кількостях, але після 19 год з ними краще не старатися. На результати, можливо, воно не вплине, але є ризик завдати удару по нирках.

При необхідності досягнення більш яскраво виражених результатів, дієта «6 пелюсток» повторюється ще раз, але як мінімум після тижневої перерви. Все ж, навіть при досить грамотному складанні раціону, вона не є цілком і повністю нешкідливою.

Теги: