22 Червня, 2014

Цибулевий суп і цибульна дієта для схуднення

Цибулевий суп і цибульна дієта для схуднення

Перевіреним способом зниження ваги є дієта на цибульному супі. Якщо в точності виконувати всі рекомендації, що відносяться до харчування, то за тиждень Ви скинете 5 кг. Головним інгредієнтом цієї дієти є цибульний суп. Що необхідно для приготування супу:

Цибулевий суп для схуднення- рецепт

 • капуста – 1 дрібний качан,
 • цибуля – 6 шт,
 • помідори – за смаком,
 • перець зелений – 2 шт,
 • селера – пучок.

Всі інгредієнти дрібно нарізаємо і додаємо холодну воду, доводимо до кипіння і кип’ятимо протягом 10 хвилин. Після того, як всі овочі стали м’якими солимо, додаємо спеції за смаком.
Цей суп можна вживати в будь-якій кількості, чим більше, тим краще. Решта продукти вживаються за наступною схемою:

 • День 1. Протягом усього дня вживаєте суп і фрукти. Фрукти будь-які, за винятком бананів. Не забувайте, що кавун – це дуже низькокалорійна ягода, в той час, як виноград – навпаки.
 • День 2. Протягом усього дня вживаєте суп і овочі. Можна їсти овочі в будь-якому виді (варені, тушковані, свіжі). Консервовані овочі краще не використовувати. Дозволяється трохи картоплі (печеної, відварний) + трохи масла.
 • День 3. Протягом усього дня вживаєте суп, фрукти і овочі. Картопля в цей день їсти забороняється.
 • День 4. Протягом усього дня вживаєте суп, фрукти і овочі. Сьогодні дозволяються банани (2 штуки) і склянка молока (нежирного).
 • День 5. Протягом усього дня вживаєте суп, помідори, нежирну яловичину. У цей день допускається відварна яловичина (курятина, риба) від 400 до 500 гр. Свіжі помідори їсте в будь-якій кількості. У разі, коли немає свіжих помідорів, використовуєте консервовані, але тільки у власному соку. Сьогодні фрукти їсти не можна.
 • День 6. Протягом усього дня вживаєте суп, яловичину, зелені овочі (листові). Помідори слід замінити огірками, салатом, зеленим перцем, капустою. Без фруктів.
 • День 7. Протягом усього дня вживаєте суп, коричневий (нешліфований) рис, овочі, сік (фруктовий). Овочі берете будь-які, головне, щоб вони поєднувалися з рисом. Фруктовий сік повинен бути обов’язково без додавання цукру.

Якщо за час дієти Ви втратили п’ять зайвих кілограм і більше, то повторно цю дієту дозволяється використовувати тільки через два-три дні.

Під забороною вживання алкоголю, хліба, цукру, солодкої газованої води. Вживайте рідина, чим більше, тим краще. Нормою вважається близько двох літрів на добу. Пити можна не тільки воду, а й кава, чай (без додавання цукру). Пити спиртні напої можна лише через добу після завершення дієти. Просто так їсти цибульний суп не рекомендується, бо не буде бажаного ефекту. Оптимальний варіант – це суп на сніданок, обід, вечеря, тобто три рази на день. В останні дні дієти суп варто їсти хоча б один раз за день.

Якщо Ви все робите згідно з рекомендаціями, вже на третій день позбавитеся від 2 кг. У меню дієти входять продукти, які не містять жирів. Крім того зелень і цибулю допомагають розщеплювати жири, а зелені овочі на своє переварювання вимагають від організму значних витрат енергії.