19 Лютого, 2015

Чи вірний світовий рейтинг кращих дієт для схуднення?

Яка дієта краще на думку дієтологів і простих людей?

Яка дієта кращеСвітові рейтинги, безумовно, цікаві. Однак, як можна побачити на практиці, визнані найкращими дієти, за відгуками від простих людей, які не блещущих ідеальним здоров’ям, частіше стають каталізатором погіршення самопочуття, ніж порятунком у спробах знайти стрункість. Дієтологи теж не прагнуть ставати на захист більшості з цих методик, особливо активно відмовляючи проти використання кращих дієт для швидкого схуднення, зайво сильно обмежують раціон. Але що пропонується натомість?

Ні у дієтологів, ні у простих обивателів немає єдиної відповіді. У більшості своїй кваліфіковані медики сходяться на тому, що звичайного відмови від простих вуглеводів і зменшення обсягу порцій – в розумних межах! – Достатньо для позбавлення від зайвої ваги. Комусь це не допомагає, і тоді пропонується повна ліквідація з раціону вуглеводів, навіть тих, що представлені овочами. Така система має місце бути, але лише під лікарським наглядом і на короткий термін. У поєднанні з фізичними навантаженнями білкове харчування дійсно можна по праву назвати кращою дієтою, та відгуки це підтверджують. Тільки в питанні безпеки вона не настільки універсальна: не підійде при захворюваннях печінки та підшлункової, при проблемах з кишечником (особливо запорами), при серцевій недостатності, при гіпоглікемії. Тим, хто вибирає для себе білковий режим на 1-2 тижні, настійно рекомендовано паралельно приймати вітаміни, щоб хоч трохи нівелювати їх дефіцит в організмі. І пити чисту воду, полегшуючи завдання ниркам.

Суперечки про те, яка дієта краще, а яка гірше, велися, ведуться і будуть вестися. Людина унікальна, тому не можна запропонувати загальну методику, яка підійде кожному. Головне визначення кращої дієти: мінімум шкоди, максимум зниклої жирової маси, нехай і не в самі короткі терміни. А яка конкретно система підійде під ці критерії – рішення суто індивідуальна.

Кращі дієтиКожна жінка мріє про найкращий: роботі, квартирі, чоловікові, нових туфлях і сумочці. Все це повинно бути вищого розряду, і фігура в даний список теж потрапляє. І всім відомо, що схуднення зазвичай досягається дієтами, а якщо хочеться найкращу фігуру, то і дієту вибирати треба теж найкращу. Бажано, перевірену усім світом і оцінену на «відмінно», щоб ризиків не отримати необхідний результат стало якомога менше. Чи правда ці світові рейтинги корисні і вірні, а також універсальні? І яка дієта краще? Відповіді на ці питання знайдуться нижче.

Кращі дієти світу: чи варто довіряти цифрам?

Світовий рейтинг кращих дієт для схуднення, як це не дивно, очолює не система будь-якої зарубіжної «зірки», а російська методика, іменована «кремлівської дієтою». Це одна з варіацій білкових схем живлення, орієнтована мінімум на 7 діб, за які йде до 5 кг. Люблять її не тільки за такої чималий результат, а й за відносну легкість її дотримання. Особливо в порівнянні з рядом швидких, але жорстких систем на той самий строк помітні переваги кремлівської методики.

Базис цієї кращої дієти світу заснований на вживанні білкових продуктів – м’яса, риби, яєць, причому на кількість обмежень не ставиться. І в малому обсязі до них приєднується вуглеводна їжа: овочі, фрукти, злаки. Тут, як і в будь-який інший дієті, краще не захоплюватися білими крупами, крохмалистими і солодкими фруктами і овочами. Однак довше 2-х місяців дотримуватися режиму кремлівської системи не можна, а при появі неприємних відчуттів в зоні серця або печінки потрібна припинити схуднення за цією методикою.

Серед світових дієт кращої швидкої схемою скидання ваги визнана дієта моделей. Її тривалість не може становити більше 3-х діб, але навіть за цей короткий період дівчата встигають втратити від 3-х до 5-ти кг, що немало. Правда, витримують таку методику не всі, і не всім дозволено худнути на ній. Харчування настільки голодне, що наноситься удар майже по всіх внутрішніх систем організму. Протягом всіх 3-х діб харчуватися слід однаково: вареним курячим яйцем на сніданок, після тригодинного перерви порцією сиру в 175 г і склянкою чаю, що повторюється ще через 3 години. Ні про які фізичних навантаженнях або роботи у ці дні мови йти не може.

У Росії ж кращої дієтою для швидкого схуднення вважається дієта Лариси Доліної. Якщо в її назва вкласти її суть, то це звичайна кефірна схема живлення, злегка розбавлена ​​фруктами або іншими продуктами. З перервами в 2:00 п’ється кефір і вживається певний продукт. На весь тиждень послідовність виглядає так:

  • сухофрукти (300 г);
  • картопля в запеченому вигляді (10 шт.);
  • несолодкі яблука (10 шт.);
  • куряча грудка без шкіри відварна (0,8 кг);
  • знежирений сир (1 кг);
  • мінеральна вода (2 л);
  • будь-які фрукти, включаючи банани (0,5 кг).

При цьому кефіру за добу випивається всього 0,6 л. Обов’язково п’ється чиста вода і мінеральна без газу. Судячи з відгуків про кращу дієті для схуднення за тиждень від Лариси Доліної, розлади кишечника на ній не в новинку, та й спортом зайнятися не вийде. Тим не менш, любителів швидко розпрощатися з 5-7 кг за короткий термін знаходиться чимало, нехай і ціною здоров’я.

Теги: