26 Червня, 2014

Білкова дієта, відгуки та меню

Білкова дієта, відгуки та меню

Багатьом з нас цей метод схуднення трохи знайомий. Завдяки спеціальному режиму харчування всього за два тижні бажаючі зможуть втратити 3-8 ненависних кілограмів. Крім того, білкова дієта оберігає своїх прихильників від болісного почуття голоду.

На білковій дієті можна добре схуднути і підтягнутися, але фахівці не рекомендують нею зловживати. Про те, як привести себе в норму і надовго закріпити результат, мова піде попереду.

Білкова дієта

Білок – це будівельний елемент наших м’язів, а вуглеводи – паливо. Намагаючись забезпечити себе вуглеводами, організм звертається до своїх жировим запасам, переробляючи їх в енергію. День за днем ​​спалюються підшкірні жирові відкладення. Але природу обдурити неможливо, тому якщо протягом двох тижнів ви хоча б раз спокуситесь цукеркою, ефект буде загублений, і ви ні за що не переконаєте своє тіло, що йому потрібно жертвувати заповітними кілограмами.

Популярна дієта білкова, дієта для спортивних людей, пропонує черпати сили і енергію з пісного м’яса, нежирної риби, знежирених молочних продуктів, яєчного білка, тофу. При цьому, звичайно ж, дієта передбачає мінімум жирів. Фрукти, обов’язково несолодкі, присутні в мінімальній кількості. На час схуднення також доведеться скоєно забути про сіль і цукрі. Звичайно, не дуже приємно їсти пісні страви, але дієта і не повинна приносити задоволення, це один із стимулів підтримувати надалі хорошу форму.

Виходити з дієти слід обережно. Виснажуючи організм почне з подвоєним ентузіазмом запасати підшкірний жир. Щоб цього не сталося, потрібно надалі дотримуватися режиму здорового харчування і забезпечити собі достатню фізичне навантаження.

Сучасна дієта білкова відгуки заслужила різні. Шанувальники по всьому світу співають їй дифірамби, вихваляючись втраченими кілограмами і обсягом нарощених м’язів (це приємний бонус білкового схуднення). Проте лікарі висловлюють неоднозначна думка. Без консультації з фахівцем краще до такого методу не вдаватися, адже різке зниження споживання вуглеводів, вітамінів, мінералів, мікроелементів може викликати виснаження організму, ослаблення і втому. Крім того, підвищений вміст білка в раціоні може спровокувати тромбоутворення у літніх людей, загострення подагри, підвищене навантаження на нирки і кишечник. Але якщо ви абсолютно здорові і повні сил, дієтолог просто допоможе вам підібрати збалансоване меню.

Білкова дієта – меню

Ця дієта виключає голодування і дозволяє худнути смачно. Особливо це актуально для тих, хто жодного дня не може прожити без м’яса і риби. Поєднуючи їх з іншими дозволеними продуктами, ви за допомогою своєї уяви зможете скласти досить різноманітне меню на кожен з чотирнадцяти днів. Але важливо пам’ятати, що з 8 по 14 день меню повинне повторювати перший тиждень, тільки у зворотному порядку.

Отже, дієта білкова меню передбачає нескладна. Дотримуючись режиму, на сніданок можна буде випити чашку чорної кави з знежиреним молоком. На другий і третій день його можна доповнити сухарем, а ось на п’ятий доведеться замінити сирою морквою, злегка збризнути соком лимона. В ознаменування завершення першого тижня на сьомий день на сніданок покладається чай.

Обід більш лояльний до тих, хто звик щільно поїсти. Варіанти трапези різні. Це можуть бути відварені яйця, капустяний салат і томатний сік; печена або варена риба з салатом, а може обсмажений кабачок і яблука. На шостий день навіть дозволена половина вареної курки без шкіри.

Вечеря худне за цією методикою може складатися з 200 г відвареної яловичини і склянки кефіру, замість кефіру можна доповнити їжу салатом і двома вареними яйцями, як в дієті Маггі, або взагалі обмежитися несолодкими фруктами. У кожному разі, для тих, кому сподобалася дієта білкова, таблиця дозволених продуктів і різні варіанти меню широко представлені в Інтернеті та спеціальній літературі.

Секрети приготування полягають у тому, що риба і м’ясо відварюються або готуються в грилі без масла. Салати, наприклад, з капусти або помідор, заправляються оливковим маслом з розрахунку 1 ст.л. на 3-4 ложки овочів.