22 Травня, 2014

Білий вугілля для схуднення, відгуки

Фахівці в дієтології, кваліфіковані спортивні тренери та консультанти радять кожному, хто приступає до процесу схуднення, використовувати різні сорбенти і очищаючі речовини. Їх список не так вже й великий, і білий вугілля для схуднення має своїх шанувальників.

У чому особливість білого вугілля для схуднення? У чому переваги цього засобу перед іншими? У чому його можлива небезпека для організму? Про все це читайте далі.

Білий вугілля: інструкція для схуднення

Що таке по своїй суті біле вугілля? Це сорбент, в основі якого – діоксид кремнію. Сорбенти цінні в випадках порушення травлення: потрапляючи в ШКТ, вони пов’язують шкідливі речовини і швидко виводять їх з організму. А значить, при отруєннях і розладах кишечника сорбенти неоціненні.

Однак не тільки для цього може застосовуватися біле вугілля. Інструкція для схуднення, яку видають тренери і дієтологи, приписує цьому засобу й інші корисні властивості: в умовах поголовного неправильного харчування, зловживання жирними, рафінованими продуктами, готовими соусами і копченостями наша травна система виявляється не в змозі якісно перетравлювати їжу. Через це населення страждає від надмірної ваги, проблем з внутрішніми органами і всіма системами організму.

Правильний прийом сорбентів допомагає очистити травний тракт від токсинів, шкідливих речовин, неперетравлених залишків їжі. Налагодити роботу ШКТ, поліпшити настрій і колір обличчя, а також позбутися від шкідливих звичок харчування.

Як вживати цей простий, але дієвий препарат? Деякі радять зробити глобальну чистку кишечника: влаштувати жорсткий розвантажувальний день на негазованої воді і білому вугіллі. А наступного дня вибрати легке меню і знову вжити білий активоване вугілля для схуднення.

Ми не радимо вам вдаватися відразу до такого кардинального методу, який може привести до проблем з травленням, сильному почуттю голоду і головним болям. Якщо вже вирішуватися на голодування, до неї потрібно готуватися й підходити усвідомлено.

Як же тоді приймати біле вугілля для схуднення? Відгуки про цей засіб доводять, що воно діє приблизно так само, як і традиційний активоване вугілля. А значить, і приймати його можна так само.

Дозування слід підбирати залежно від маси тіла. Так, на 60 кг рекомендується використовувати 5 таблеток, на 60-70 – 8 таблеток, на 70-80 – 10, при вазі понад 80 кг – 15.

До речі, порівняно зі своїм «родичем» активованим вугіллям, біле вугілля швидше всмоктує токсини з ШКТ, не забруднює рук, не має кольору і запаху. Він набагато краще переноситься, не викликаючи почуття тяжкості і здуття у шлунку.

Добову дозу таблеток, зазначену вище, ви можете розділити на 3 рази. І вживати їх за 20 хвилин до їжі, запиваючи склянкою води. Набряклі у воді таблетки частково зменшать відчуття голоду, а також не дадуть засвоїтися великій кількості жирів, які ми нерідко перебираємо під час їжі.

При всьому при цьому тим, хто хоче за рахунок білого вугілля швидко схуднути, варто пам’ятати наступне: якщо вживати цей препарат довше 5-7 днів, це негативно позначиться на вашому здоров’ї, так як сорбенти блокують засвоєння вітамінів і мінералів. Діоксид кремнію – це все ж не самий природний і природний спосіб боротися з апетитом на благо фігури.

Те ж саме стосується, хай і в меншій мірі, поліфепану для схуднення. Ці кошти лише з вигляду здатні замінити нам здорове харчування, проте насправді все, що ми вживаємо всередину, має бути насичене поживними речовинами і вітамінами. Білий вугілля повинен залишатися тільки засобом профілактики розладів травлення та очищення від шлаків.