4 Січня, 2016

10 порад, які допоможуть правильно підібрати взуття дитині.

Baby_shoes

1. При виборі першої дитячого взуття найважливішим моментом є визначення розміру і повноти стопи дитини. Для цього потрібно на аркуш паперу поставити голу ніжку дитини і обвести її контур. Потім треба виміряти довжину від пальчика до п’яти. Отриманий результат перевести в розмір і збільшить його до 15мм на осінньо-зимове взуття, а до 7мм – на літню.

2. Ні в якому разі не треба вибирати дитячу взуття тісний або дуже велику, так як дитяча стопа в ранньому віці дуже сильно схильна до деформації.

3. Взуття має бити з натуральної шкіри або з текстилю. Тільки ці натуральні матеріали добре пропускають повітря, розтягуються і володіють еластичністю.

4. Потрібно звернути увагу на підошву, яка повинна бути еластичною і м’якою. Зимового дитячого взуття краще купувати на товстій підошві.

5. Категорично не рекомендується давати дитині взуття, яку носили до неї. У цьому випадку буде змінюватися форма стопи, що теж може призвести до деформації.

Доречі, якщо ви шукаєте в інтернеті де придбати якісні кросівки для своїх малюків тоді вам слід звернути вашу увагу на посилання: http://merkusha.com/krossovki-kedy-c25.html де представлений широкий асортимент дитячого взуття по самих доступних цінах!

6. Краще купувати взуття у фірмових магазинах, так як вона характеризується зручністю.

7. Носок на взуття повинен бити широким і не стискати пальці ніг. У фірмового взуття повинна бити спеціальна устілка, яка повинна вбирати зайву вологу, і супінатор, який формує вигин ноги.

8. Взуття не повинна бути на плоскій підошві, а на п’яті повинен бути невеликий підйом.

9. Для того щоб уникнути ковзання ноги у взутті потрібно підбирати дитячу взуття з жорстким, високим і цільним задником.

10. Взуття не повинна бути важкою.

Теги: