Купівля норковій шубки – радість для жінки. Обновку хочеться носити, не знімаючи, вражаючи оточуючих пишністю хутра. Однак неправильне поводження навіть в зимовий час може привести до втрати зовнішнього вигляду виробу. Щоб уникнути таких неприємностей, необхідно дотримуватися умов зберігання і носіння норкової шуби.
Правила для холодів
Не кожна зима дає можливість регулярно надягати хутра: може бути занадто тепло для носіння шуби або ж занадто волого. Однак і зберігати норкову шубу взимку постійно в шафі не можна – їй необхідно «вигулювання». Тому якщо в холодну пору року немає можливості надягати нірку, її потрібно вивішувати на закритий балкон кілька разів за сезон на добу-дві. Цей прийом не тільки дасть можливість розправитися хутрі, але і вб’є моль, яка могла завестися в хутрі.
До речі для з зберіганням хутряних виробів вам може допомогти на сайті: https://oscar.kiev.ua/services/hranenie-mehovyh-izdelii/ по самих доступних цінах!
В яку погоду надягати
Шуба з норки «любить» гуляти в холоди. Але далеко не кожен день підходить для цієї події. Хутро норки дуже чутливий до погоди. Найкраще одягатися в таку шубу за таких умов:
- сухий, морозне повітря;
- невисока хмарність;
- низька щільність людей в місці прогулянки;
- доріжки не посипані від обмерзання хімічними речовинами (якщо шуба «в підлогу»).
Як сушити після мокрого снігу
Висока вологість повітря шкодить хутру. Якщо все ж уникнути мокрого снігопаду або навіть дощу не вдалося, потрібно вживати термінових заходів. Повернувшись додому, шубу необхідно ретельно просушити. Для цього можна застосовувати фен, батарею або інші нагрівальні прилади – тільки природний процес. Дійте в шість кроків.
- Розвісити. Шубу розташовують на вішалці відповідного розміру, з широкими плічками – це дозволить уникнути деформації виробу.
- Вибрати місце. Місце, в якому буде просушуватись хутро, не повинно розташовуватися на сонці.
- Струсити. Шубу ретельно струшують, видаляючи воду.
- Видалити вологу. Ворс обтрушують спеціальною щіткою для норки, що продається в магазинах хутряних виробів.
- Промокнути. Якщо шуба сильно намокла, допустимо промокнути її чистою м’якою тканиною.
- Просушити. Залишити виріб до повного висихання.