8 Вересня, 2016

Підключка кардшарингу

36719

Найбільш доступний вихід – це установка в домашню мережу супутникового ресивера. При цьому не доведеться включати комп’ютер або додатковий маршрутизатор. Під’єднатися можна до перегляду ТБ-каналів, використовуючи сервер кардшаринга або апарат з офіційною картою. А перегляд на комп’ютері ще більш спрощений. У гаджет замість ресивера поміщається DVB-картака. В результаті можна дивитися супутниковий інтернет і навіть записати поточну програму.

ресивер дає можливість користуватися платними каналами супутникового телебачення. Кардшаринг в перекладі з англійської мови означає загальний доступ до карти. Після придбання відповідного пакета в тюнер вводяться настройки і він підключається до шаринг сервер через інтернет.

Телевізори та супутникові тарілки поширені тепер повсюдно. Для будинку відмінним варіантом став поключевой кардшаринг, при якому пакет проглядається багатьма ресиверами з використанням єдиної карти. Може використовуватися як домашня мережа, так і інтернет. Вартість абонентської плати в цьому випадку розподіляється на всіх користувачів. Для такого перегляду підійде будь-який пакет, необхідно лише обладнання.

Базою для останнього пакету служать мультфільми, музика і фільми. Спочатку потрібно зареєструватися на сервері кардшаринга і, увійшовши в систему, або створити акаунт для шаринга. Після чого можна внести встановлену суму і купити потрібний пакет. Передплату можна після заходу на сайт як призупинити, так і продовжити. Щоб завести телебачення високої якості і користуватися новинками сучасних технологій, потрібно небагато. Завжди можна знайти шаринг, що відповідає вимогам регіону.

Теги: