30 Вересня, 2015

Поради косметолога

023_large

Створення нового сміливого, сучасного способу неможливе без участі досвідченого косметолога. Корекція брів, нарощування вій, візаж і перманентний макіяж, пірсинг – все це необхідно купувати з рук професіоналів, і тоді ваші сміливі експерименти не стануть згодом основою ваших естетичних проблем.

Доречі для всіх дівчаток з міста Харкова які шукають хорошого косметолога рекомендую звернути вашу увагу на сайт: doc.ua/doctors/kharkov/all/kosmetolog де знайдете висококваліфікованих спеціалістів в даній галузі!

Від 13 до 18 років

Перехідний період з 13 до 18 років більшістю згадується як роки болісних страждань. Саме час пред’явити себе світові і людям, але організм щодня підкидає все нові сюрпризи!
Косметологічні проблеми не змінюються століттями – акне, шрамики після вугрової висипки, жирна шкіра і т.п., але в останні десятиліття кардинально змінилося ставлення до них. З’явилися методи корекції, а значить, з’явився вибір – страждати на самоті і видавлювати прищі перед дзеркалом у ванній, ненавидячи весь світ, або йти до фахівця косметолога, який пройде з тобою період дозрівання і допоможе зберегти найкраще, що дала тобі природа.
В арсеналі косметології існує безліч засобів, що дозволяють не тільки в юності виглядати на «відмінно», але й уникнути серйозних наслідків, які можуть залишитися на все життя. У кабінеті косметолога захворювання купірується (тобто зупиняється) за допомогою специфічної лікарської терапії, поверхневих пілінгів, лікувальних масок, методами апаратної косметології і тд.
Найбільш типові юнацькі косметологічні проблеми у віці до 18 років:
Акне або вугрові висипання – це поразка сальних залоз, яке протікає з утворенням комедонов (сальних пробок в порах) і запальних елементів.
Жирна шкіра – не є захворюванням, але може стати платформою для появи акне. Провокується активним виділення шкірного сала.
Стрий – розтяжки шкіри – викликаються гормональними збоями в організмі, незбалансованістю зростання окремих частин тіла, слабкістю шкірних покривів.
Процедури у косметолога в салоні краси
Суха шкіра: Не потрібні.
Нормальна: Не потрібні.
Жирна шкіра: Масаж по Жаке; брашінг; дезінкрустація; вакуум-чистка; ультразвукова чистка; іонофорез; дарсонвалізація; кріомасаж.
Молода шкіра у віці до 20-ти років дуже потребує хорошого очищенні, тонізації і легкому зволоженні.

Теги: